Skoči na vsebino

redbull"s cup za začetnike


ZHAN46

Priporočene objave

ni blo smešno :) če bi mama vidla moj motor, bi že bla dans v MB-ju ;) kolko je drugač stara? :P Pa sestra?

prsežm da je to rekla :D

mt je preveč sestra pa 20 :D pa offtopic sva :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nafto je najdo..

:kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

prsežm da je to rekla :D

mt je preveč sestra pa 20 :D pa offtopic sva :D

uf uf čakaj pridem na msn po sestro da ne boma off :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gapi če si res tekmoval no kok si porabo keša zaen vikend prbližn

Na grobniku nam gre cca 600€ na dirko, brno pa recimo 800€ neki tazga.

aja glede keša... pač sm žigolo k je nafto najdu :whistle: ne joke. Ja pač odrekanje jebemti...jst vidm diskača 1x letno, pa še to ne... ni kle fora da boš dirku, pa biu hkrati tok zajeban da boš še po ne vem kakih žurih hodu pa na babe pa take fore (čeprov v brnu so kurbice po 40€ :evilgrin: )itaq k te enkrat v dirke potegne si sam še zato...

ne sprašuj kako bomo nov motor kupl...pa še ten kate predelavo zraven :wacko:

Popravljeno . Popravil gapi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kk je pol z motorjem če se kai zgodi a maš tam serviserjem pa svoj team a še dirkaš pr krmu klubu si

Mi mamo tko. Aja zgleda da ti mislš da jst dirkam. ne ne. Naša zgodba je bla taka da sm jst motor kupu pač takrt z namenom da bom dirku...pol so se stvari mal drugače odvijale in bi men motor samo stal v garaži. In ker sva z Koršičem kolega, sva se zmenila da mu jst šravfam pa sem na dirkah z njim, on pa pač vozi... In skupi že neki spedenava, kar kažejo tut rezultati. Furamo pa za Amd Domžale, ker ti vsaj stroške licence pokrije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva ne znaš dolit bencina v motor al kva? itaq da je vse na lastno odgovornost...sej tut peleš za lastn gušt ane. Serviserja maš enga kolega k ti te stvari dela...sej motor ni neka zajebana stvar...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne vem kr to je čist drgač kt tam tu morš met use svoje

ane to me zanima

Človek dej prosim enkrat odpri knjigo za Slovnico pa se nauč pisat :headbang:

Drgač maš pa "bencinsko" na Grobniku na parkirplacu :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ne vem kr to je čist drgač kt tam tu morš met use svoje

ane to me zanima

kot kje? kle maš svoje stvari ja...mah prid enkrat na grobnik pogledat, pa boš vidu kako stojijo stvari...zdele septembra pa oktobra bomo nov motor vrjetno testiral pa bomo parkrat dol...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej mogoče ga bom :D

je mt dons vidla sliko od tvoje cebre pa od nejkota ninje...je rekla da ji je modr motor ful ušeč črn pa grd pa da se vid da je 10 let str... :D

hehe, ja valda, sploh pa ko je pol mene vidla zraun je postala cela mokra (še bolj ko risko), hehehe....ne pa tistega možica brodarja z neko cbr šrotom.... .) :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot kje? kle maš svoje stvari ja...mah prid enkrat na grobnik pogledat, pa boš vidu kako stojijo stvari...zdele septembra pa oktobra bomo nov motor vrjetno testiral pa bomo parkrat dol...

Gapi, kok maš ti kej čs na Grobinku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na grobniku nam gre cca 600€ na dirko, brno pa recimo 800€ neki tazga.

aja glede keša... pač sm žigolo k je nafto najdu :whistle: ne joke. Ja pač odrekanje jebemti...jst vidm diskača 1x letno, pa še to ne... ni kle fora da boš dirku, pa biu hkrati tok zajeban da boš še po ne vem kakih žurih hodu pa na babe pa take fore (čeprov v brnu so kurbice po 40€ :evilgrin: )itaq k te enkrat v dirke potegne si sam še zato...

ne sprašuj kako bomo nov motor kupl...pa še ten kate predelavo zraven :wacko:

aha, potem si jih kar 5 privoščiš :devil:

joke :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gapi, kok maš ti kej čs na Grobinku?

Z tem motorjem sm letos mal en dan krožu z 1.50, drgač Tomaž je pa včer naredu 1.35.9

e vidiš to me zanima pa tut ne morš use sam tam na dirki kok jih pa lahk zraun prpelaš a je sploh omejeno

Ma na dirko lahka celo žlahto prpeleš če ti sede. pridejo teami z šleperji pa 30 ljudi zraven.

aha, potem si jih kar 5 privoščiš :devil:

joke :D

ne ne nism sprobu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobje ki vozijo v moto gp so na motorju že skoraj preden so začeli hodit, tko da mislem da od nas nihče nima šans, pa če smo še tko prepričani kaki rejcerji smo :D

Če imaš pa precej denarja, pa lahko poskusiš kako nam bolj dostopno prvenstvo Alpe adria, al pa Jura racing, to da se ti zdi zanimivo ni pa niti približno ne dovolj :)

Ah ja, sanjat je lepo :)

a res?

Mal se pozanimi, kdaj je biaggi začel vozt

Pa recimo Doohan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biaggi je zažel dirkat pri 18stih, kdaj je pa motor začel vozit, pa niti nisem iskal :)

Doohan naj bi bil že v superbiku v poznih 80tih, rojen je pa 1965, torej spet pod 20, kdaj je bil pa ta na motorjih pa prava tako nisem iskal :)

Ja ja vi kar upejte, da ste še mladi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak no za babe sm premlad za dirkat pa prestar... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!