Skoči na vsebino

Varadero srečanje


sayo

Priporočene objave

....nič nisem kriva. moja lepotica pač noče vinjete in je zato pot do štrudla trajala......

... no tisto na tleh pa ...

Nisem mislil na fajt!! :friend2:

Upam, da si razumela!! Moji bi bilo všeč!! :naughty:

Jaz sem to razumel kot štos! Ni mi pa jasno kje ste se vozli, da niste rabl vinjete! :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa še tole smo pozabli pokazat:

Vulcan, tvojo Nastjo je čakal šofer...tak da...post-16144-1223329130_thumb.jpg

Ojla Kotzi, kje si nabavil tako močno držalo za GPS?

Nisem mislil na fajt!! trance_20_hug.gif

Upam, da si razumela!! Moji bi bilo všeč!! trance_25_naughty.gif

Jaz sem to razumel kot štos! Ni mi pa jasno kje ste se vozli, da niste rabl vinjete! trance_11_confused.gif

Itaq, da je hec :D

Popravljeno . Popravil sebastjanp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni držalo, ampak ključavnica od Touartecha. Spodaj je normalno držalo, brez tistega šraufeka, ki ga je težko odšraufat, da dobiš dol Garmina. Jaz sem tisti ključek oz. izvijaček zgubil in sem se odloču za nakup ključavnice. Zrihtu mi je pa Motoristek.

Pa še fajn zgleda!! :naughty:

Lp! Iztok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....nič nisem kriva. moja lepotica pač noče vinjete in je zato pot do štrudla trajala......

... no tisto na tleh pa ...

Pa je trajala, pa trajala, pa še vedno trajala, pa je zeblo, pa je...........................na konc smo pa vseeno pršl. Nazaj je blo pa itak zakon!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je trajala, pa trajala, pa še vedno trajala, pa je zeblo, pa je...........................na konc smo pa vseeno pršl. Nazaj je blo pa itak zakon!

ne morem, da se ne bi nehal režat... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne morem, da se ne bi nehal režat... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

če se bomo sam režal nas bojo fuknil iz foruma. Jaz se pa itak sam jokam. Žena odpre eno temo pa ma že 100 trapastih odgovorov, jez se pa že eno leto matram pa še neč pametnega nisem napisu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se bomo sam režal nas bojo fuknil iz foruma. Jaz se pa itak sam jokam. Žena odpre eno temo pa ma že 100 trapastih odgovorov, jez se pa že eno leto matram pa še neč pametnega nisem napisu?

Ajde, dejmo eno konkretno temo udart....recimo....hm....kupit al ne kupit vinjeto? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde, dejmo eno konkretno temo udart....recimo....hm....kupit al ne kupit vinjeto? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Mislm da je ta tema ze odprta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde, dejmo eno konkretno temo udart....recimo....hm....kupit al ne kupit vinjeto? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Mogoče pa res odpreti neko temo za "nakladanje" varaderovcev (in njihovih simpatizerjev :naughty: )

Recimo "Krožek Varadero" ali podobno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo že pri tem. Je kdo razmišljal o limanju vinjete na desno zadnjo vilico? V bistvu na aluminijasto ploskev, ki je dokaj velika in ne kvari preveč izgleda.

Sam močno razmišljam o tem saj tam kjr je sedaj izgleda full grdo. Sploh na moji Vari, ki je črne barve, vinjeta kar bolšči!?!

vinjetka1.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko smo že pri tem. Je kdo razmišljal o limanju vinjete na desno zadnjo vilico? V bistvu na aluminijasto ploskev, ki je dokaj velika in ne kvari preveč izgleda.

Sam močno razmišljam o tem saj tam kjr je sedaj izgleda full grdo. Sploh na moji Vari, ki je črne barve, vinjeta kar bolšči!?!

vinjetka1.jpg

Jest sm jo prvi dan tja nalimou...pa še čist na spredn konc vilc, tko da se vid šele takrat k mam kaksnga uzad k je motor mal nižji :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm jo prvi dan tja nalimou...pa še čist na spredn konc vilc, tko da se vid šele takrat k mam kaksnga uzad k je motor mal nižji :krneki:

In? Se je kdo spotaknil ob to?

Ker je sam nisem nalimal niti ne vem kaka so pravila glede tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In? Se je kdo spotaknil ob to?

Ker je sam nisem nalimal niti ne vem kaka so pravila glede tega.

pismo a veš da sem letos prevozil ca. 8000 km pa nisem naletel na nobeno kontrolo :unsure: ...mislim pa da nebi smelo biti problema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa res odpreti neko temo za "nakladanje" varaderovcev (in njihovih simpatizerjev :naughty: )

Recimo "Krožek Varadero" ali podobno.

To je pav ta tema v kateri smo zdaj :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Superca naslednja bo tam :D

Hvala za info fantje in Vinjetki za načeto tematiko ;)

j se že prav smejem. pride ženski spol pa že....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva je zdej varaderovci? Ste kaj pajke z auspuhov preganal? Dons je blo škoda zamudit tako lep dan!

Nekaj znanih fac sva srečala! :yea1: Z Letečim in njegovo boljšo 1/2 se brez dogovora v iste kraje vozmo! Danes smo čekirali slanost morja v Portorožu, na povratku smo si pa še na ridah pomahal!

Zupco (če se ne motim) sva srečala že v Logatcu, k je predrago na tartufe pelov! :worship:

Na morju pa se je videlo polno belih jadr: Orange sva :yea1: a si kaj videl?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja dan je bil za motoriste kot naročen. jaz sem sicer naredil le kaki 50 km ampak sem pa maximalno užival :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!