Skoči na vsebino

A se da spremeniti nick??


Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...
Zdej pa n'benga več ne poznam :( .

Men se zdi, da so ga z nicki mal okol sral zdej bi se pa radi zakamuflirali in izbrisali sledi :afro1: :naughty: :devil: O:-)

Sicer pa ene-par osebkov tudi jaz ne prepoznam vec :cry: ...

...pol se pa spomnem :OK: je pa spet OK :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje, če se da spremeniti nick tudi mene že dolgo mori, pa nisem nikoli opazil te teme, administratorjem pa tudi nisem hotel utrujat.

No če je pa že možno, bi pa tudi jaz prosil za spremembo nicka iz mcdex v DeX, ker tisi mc je tam popolnoma brez potrebe in mi že pošteno mori!

Že vnaprej lepa hvala :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

A res ni nobenga junaka k bi mi ta ™ zbrisov. K če mam to v nicku se ne moram na chat joinat :) . Lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu prosem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res ni nobenga junaka k bi mi ta ™ zbrisov. K če mam to v nicku se ne moram na chat joinat :) . Lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu lepu

Ne morem, ker ime Dolenc (brez tm) že obstaja, torej si moraš izmisliti nekaj drugega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa mojo staro

1

a se da?

ta je po predelavi MSa ratala rdeča in ni več prijela .. tako da sem se na novo logiral z

jur

če ne pa nč ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, pa sem gledov če je na forumu kaki dolenc. Ja dolenc1 glih nebi biv :). A obstaja kaki znak, pa da ga chat prepozna? Dej poglej če je ta dolenc kej aktive. K lahko da si je naredu login pa da ga ne uporablja. K je škoda imena ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

administratorji, prosim če spremenite moj nick v: zdrawc, ako bo to izvedljivo, sem vam neizmerno hvaležen ino vam častim :beer2:, ko se srečamo

thanks

drgač me kameraten nea bodo spoznali... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri meni vse kaže,

da ne gre kot pri drugih

ali so za to kaki tehnični razlogi,

ki so nepremagljivi za admina ?

za prijazno pojasnilo se bom stopil od hvaležnosti ...

pa tudi kakih 15 Cokckt

častil ob priliki - samo za pojasnilo, se razume, ne za nick 1 ...

za to bi že moralo bit 15 Unionof, ki bi tudi bili, če ...

pojasnilo na PM, lepo prosim

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, pa sem gledov če je na forumu kaki dolenc. Ja dolenc1 glih nebi biv :). A obstaja kaki znak, pa da ga chat prepozna? Dej poglej če je ta dolenc kej aktive. K lahko da si je naredu login pa da ga ne uporablja. K je škoda imena ;)

Probaj se sedaj prijaviti v chat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!