Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja 250 R


antares

Priporočene objave

Pozdravljeni,

ZX250R pride v Evropo šele v aprilu oziroma maju.

Lep pozdrav,

DKS d.o.o.

Vesna Šparl

SPOŠTOVANI

Predvidena dobava motornega kolesa KAWASAKI NINJA 250R je meseca aprila.

S spoštovanjem

Bojan Oblak

Vodja prodaje

TC Motoshop d.o.o.

Leskoškova 12

1000 Ljubljana

Živjo.

Motor po katerem sprašujete bomo imeli na zalogi konec tega meseca, ampak

lahk se zgodi, da jih bo zmankalo ker je povpraševanje veliko večje od

dejanske dobave dobaviteljla. Predlagav bi vam, da se oglasite v naš salon

in pustite nekaj akontacije katero vam lahko potem tudi vrnemo, če bi vam

motor nebi bil všeč al če bi bil neizdobavljiv.

Lep pozdrav Urban Top Moto Celje

Tem 3em sem poslu email kok kej kaže z dobavo ninje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je povpraševanje res tako veliko bo treba dat pa predplačilo za nakup. Samo verjetno to velja za vse nove motorje da se ljudje na veliko zanimajo kdaj pride ko je treba dat pa dnar na mizo je pa takoj pol manj interesentov. Je pa res da bo ta tud dosti ugoden...

Popravljeno . Popravil Hornet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena je pa res ugodna - cca 3.600 €. Hyosung GT pride skoraj 3.000 €, pa se verjetno ne bo mogel pošteno kosati z Ninjo, tako glede kvalitete, še bolj pa ugleda znamke. Je vse drugo, če mulc reče, da vozi Ninjo, kot pa Hyosunga :grim

Koliko pa že stane RS 125? 5.000 € ? Uf... nova ninja je res vroča roba!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede cene je res vroča roba, pa tud ni problem dat recimo 600 evrov v naprej če ga misliš res kupit. Saj pri prodajalcu dobiš štemplano potrdilo o nakazilu tako da sploh ni problem če se bojiš da v primeru da motorja ni ostaneš brez denarja. In za 5k evrov kolikor stane 125ccm konkurenca raje dodam še jurja evrov gor pa se vozim z konkretnim motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cena je pa res ugodna - cca 3.600 €. Hyosung GT pride skoraj 3.000 €, pa se verjetno ne bo mogel pošteno kosati z Ninjo, tako glede kvalitete, še bolj pa ugleda znamke. Je vse drugo, če mulc reče, da vozi Ninjo, kot pa Hyosunga :grim

Koliko pa že stane RS 125? 5.000 € ? Uf... nova ninja je res vroča roba!

mislim da si bo ga kawasaki zbil ravno s tem ko bo to sranje ven dal...sicer pa se dobro ve kere so prave ninje, to je pač neka wannabe ninja da poteši 15-16 letne mulčke in da lahko govorijo da majo ninjo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav tako kot 16 17 letne otročke zadovolji 125 rs in so celi slinasti

In kaj je narobe, če maš RSko? Kaj za hudiča ti gredo tako v nos ostale 125ke :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je čist res da so 125ke totalno precenjene...

sam, se bo pa vsak sam odloču kaj bo kupu... se mi pa zdi dost logično, da če bi mel do 25kw omejitev, pa nebi gledal 600cc z blokado bi veliko raje vzel Ninjo kot pa RSko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roky vidim da si se na moj post takoj oglasil in se razjezil kakorkoli pa si prezrl nejkotov post, kateri je bil povod za moje dejanje.

OFF TOPIC SMO "!!

Popravljeno . Popravil Flatron
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj je narobe, če maš RSko? Kaj za hudiča ti gredo tako v nos ostale 125ke :headbang:

Eh, frustrcije... :whistle: , pusti ga Roky, vsakomur svoje.

Popravljeno . Popravil Gregc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roky vidim da si se na moj post takoj oglasil in se razjezil kakorkoli pa si prezrl nejkotov post, kateri je bil povod za moje dejanje.

Nejko je pa posebej klasificiran, ga poznam pa vem, da hoče samo provocirat. Predlagam, da naslednje njegove objave ignoriraš - ti bo lažje pri srcu.

Sej Nejko ve, da ga nesme kej preveč srat več, ker mu sam še 10% manka :D :D :D

Eh, frustrcije... :whistle: , pusti ga Roky, vsakomur svoje.

Ah, sej drugač men dol visi ampak mi gre na živce, ker čist preveč posplošuje stvar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav tako kot 16 17 letne otročke zadovolji 125 rs in so celi slinasti

tale 125rs odprta popiha tvojo bodočo ninjo 250 v pospeških da novš kj mislu :D

bo flamčy nakazu B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in če jo ??? jst nevem no a si motorje ostali kupujejo zato da se važjo z njimi pa da pozirajo pa da draggajo po cest al kwa ? nerazumem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in če jo ??? jst nevem no a si motorje ostali kupujejo zato da se važjo z njimi pa da pozirajo pa da draggajo po cest al kwa ? nerazumem

pa povem sam da je tale kwak 250 kr neki :) itak pa vas spoštujem vse bodoče lsatnike teh motorjev, zato da se ne ozirate na moje in druge pripombe :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa povem sam da je tale kwak 250 kr neki :) itak pa vas spoštujem vse bodoče lsatnike teh motorjev, zato da se ne ozirate na moje in druge pripombe :worship:

jaz vas tud spoštujem...samo vašega motorja ne...ker meče slabo luč na prave ninje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ajde neh smetit tle not, tvoja ˝ninja˝ prav tako meče slabo luč na prave ninje, kje si jo pa že videl modro :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ajde neh smetit tle not, tvoja ˝ninja˝ prav tako meče slabo luč na prave ninje, kje si jo pa že videl modro :lol1:

barva pa res nima tu veze...jaz si lahko ju3 grem po poliestre pa mam zeleno...čeprav je to zadnje kar bi storil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut barva pove svoje......modra ninja? kot zelen ducati :headbang: :D Glede RS 125 pa ninja 250........končna in pospeški pa so pomoje približno enaki. (razen pri extra navitih RSkah je verjetno končna večja) Ampak ninjo dobiš novo za pol cenje. Tudi pol manj kuri pomoje, pol manj stroškov imaš...torej Ninja. Flatron ima prav :)

Popravljeno . Popravil BloodyShadow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut barva pove svoje......modra ninja? kot zelen ducati :headbang: :D Glede RS 125 pa ninja 250........končna in pospeški pa so pomoje približno enaki. (razen pri extra navitih RSkah je verjetno končna večja) Ampak ninjo dobiš novo za pol cenje. Tudi pol manj kuri pomoje, pol manj stroškov imaš...torej Ninja. Flatron ima prav :)

glej ti pa se ne oglašaj, prvo si kupi vsaj moped da boš lahko kaj govoril, ker ta cbr 125 si ne zasluži niti imena becikl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!