Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja 250 R


antares

Priporočene objave

Sori za :topic: ampak k se lih od teže pogovarjate, Hyosung gt 125 je mel 165 kg (v prometni)

To je graje vredno;) Poglejmo težo Yamahe R6, Honde CBR 600 RR ali nenazadnje Suzukija SV 650. Tale ZZRčina 250 najbrž ni mišljena kot sport tourer, ali pač? Seveda suha teža 156 kg ni veliko, ampak če bi v lupino od cagive mito vrgel agregat ex 250 (ali kakor se bo že imenoval), teža najbrž ne bi presegla 140 kg. Vglavnem, če bo ZZR 250 nekakšen univerzalni sportak, potem je teža okej, če je mišljen kot super sport mašina nizke kubikaže, potem pa ni tako okej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aprilia RS 250 ima 139 kg suhe teže (ampak okej, je dvotaktna in zato lažja) , Kawasaki ZZR 250 pa 145 kg! Tale zadeva je torej težja od "starega" zzr 250.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kdo je reku da nima dobr zvok? Na zadnjem posnetku se mi zdi prov fajn.

Na tem posnetku je pa še boljši.

Popravljeno . Popravil Hornet
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kdo je reku da nima dobr zvok? Na zadnjem posnetku se mi zdi prov fajn.

Na tem posnetku je pa še boljši.

:wacko: ... :yawn: :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni moj problem če mate slabo zvočno kartico pa še slabše zvočnike! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šiler ga ima v kategoriji sport tourerjev ;) Zvok je pa za 250ccm dober. Meni gre tisto drlinckanje 2T bolj na živce. Oziroma, mi jih para.

Hornet: boš kupo? :naughty:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsej verjetnosti v sredini maja. Čakam še plačo, pa še eno plačo pa mogoče dobim še regres. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni gre tisto drlinckanje 2T bolj na živce. Oziroma, mi jih para.

ohoho kako lahko to rečeš :D takšen zvok kot ma kakšna 250cc petarda ala RS 250... to pa res gredo dlake pokonci :D Ninja 250 se s tem sopenjem napol mrtve krave težko primerja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ohoho kako lahko to rečeš :D takšen zvok kot ma kakšna 250cc petarda ala RS 250... to pa res gredo dlake pokonci :D Ninja 250 se s tem sopenjem napol mrtve krave težko primerja ;)

Ne vem, tole sopenje lažje poslušam kot cirkularke :D Precej lažje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2t zvok sam kroskam paše, če mene vprašaš :) Pri vsem ostalem mi je 4t veliko bolj všeč, če sta pa 2 cilindra na V, pa sploh :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po vsej verjetnosti v sredini maja. Čakam še plačo, pa še eno plačo pa mogoče dobim še regres. :naughty:

No, boš poročal, kako se pelje, ko ga dobiš ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno ga bo kdo dobil prej kot jaz pa sem ziher da bo sam napisal in se pohvalil kako pa kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa si vprašal pri kawasakiju ali si samo gledal če je. Včasih ni dobro it prvi dan ker še nimajo vsega pripeljanega, tako to velja za robo kot tudi za razstavne eksponate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da so že vse primerke prodali v naprej in bova oba ostala praznih rok. :grim :lol: :D :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm dans pol takoj klical v DKS in povprašal. Gospa je odgovorila, da pridejo v EVROPO konec aprila začetek maja! :( :( :( jst pa sm že razmišljal kako se bom čez 14 dni že pelal s tole ninjo na Maričko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, jst mam obljubljeno konec aprila, naročeno pa imam že od začetka leta, tko da upam, da jo res dobim kmalu, ker mi gre že malce na živce, večina vikendov sončnih jst pa brez motorčka ... vam pa takoj sporočim kako se bo peljati :rolleyes: , da mi boste mal "fouš" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes tudi ni bilo Ninje na moto boomu, kot mi je rekel znanec, ki je bil danes. Mi gremo jutri ali v Nedeljo pogledat in upam, da bo tam :rolleyes:

Drugače pa jo tudi sam nameravam kupiti enkrat konec Maja meseca.. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

batko, preberi si 4 poste višje......je flatron lepo napisal da pride motor v evropo šele konec aprila oz. začetek maja, tako da ni šans da boš ninjo videl v šivo na motoboom-u

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri IGL-u bo zadeva cca 3.500€! To sploh ni drago glede na to, da je na Hrvaškem konkretno preko 4000€. Če me spomin ne vara celo 4.4000€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!