Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja 250 R


antares

Priporočene objave

Flatron ...

...naročila sm jo pri Čarmanu - motosport, are sm pa dala 500€, tko da kr solidno...drugače pa črno barvo, ker zelena se mi zdi čist preveč vpadljiva...a ni tuko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor je odličen za stvar kateri je tudi namenjen. Za odskočno desko na višjo kubaturo, moč , navor,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Flatron ...

...naročila sm jo pri Čarmanu - motosport, are sm pa dala 500€, tko da kr solidno...drugače pa črno barvo, ker zelena se mi zdi čist preveč vpadljiva...a ni tuko?

mal je res vpadljiva sam je pa res orginalna barva za ninjo, no jst bom verjetno kar zeleno vzel možno tut črno. bom videl ko bom jo videl na lastne oči pred seboj ne pa na slikah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej je res, vsi smo jo že popljuvali. Sam vseeno,moje mnenje: Moti me štel, vilce, balanca, mašina, plastike, luči, kolesa in to da je 4t. Drugač je pa kr vredu ja :yea1: cena mislim

Popravljeno . Popravil R1FREAK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končna hitrost 160 km/h.

Če je realna, sploh ni slabo :) Za dinamično vožnjo po razrukanih magistralkah je več kot dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Dinamična vožnja po razrukanih magistralkah" to je možno že z malo večjim skuterjem. Bolj so mi všeč relacije na katerih je nekaj ovinkov. :whistle: Moram še en mesec počakat da si vse uredim potem bo treba pa kar kupit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf uf, me klicu gospod iz Čarmana , je povedal da pride naslednja pošiljka čez 14 dni v torek, da neve koliko joh bo dobil, vendar pride tut jutr ena za eno punco v črni barvi. Ni pa mi znal povedat kolk jih bo dobil :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj te je pa klical? Še bolš da je ni 2 tedna, vsaj luštov ne bom imel :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf uf, me klicu gospod iz Čarmana , je povedal da pride naslednja pošiljka čez 14 dni v torek, da neve koliko joh bo dobil, vendar pride tut jutr ena za eno punco v črni barvi. Ni pa mi znal povedat kolk jih bo dobil :(

:naughty:

post-2792-1208888563_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje men je tko fino, k mam tole pikico že doma, naj vam povem, da nisem pričakovala da bo tko fajn zgledala, mislila sem da bo manjša, vsaj po slikah je tako izgledalo! Ko sem prišla v Čarmanovo delavnico takoj sploh nisem verjela da je to ta moja sportiva, dokler nisem videla napisa 250, ker zgleda superca...zakon je jst vm rečem :) aja pa nisem iz bitenj, sm iz Besnice, še par slikc prilagam da ne boste podvomili v moje besede, sicer pa je že eno prej objavil moj očka (wilson) :)

post-15813-1208906003_thumb.jpg

post-15813-1208906080_thumb.jpg

post-15813-1208906145_thumb.jpg

post-15813-1208906200_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole pa dejansko ne zgleda tko švoh :worship: se mi je na vseh prejšnjih slikah zdel veliko ožji kot na teh tvojih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah res je zakon tale motorčk, jst sm zadovoljna čist, že dolgo ne tako :) bom pa objavila še kakšno slikco da mi boste lahko še bolj zavidali :) ... in kdaj se gremo skupaj peljat :)

Popravljeno . Popravil Lejci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!