Skoči na vsebino

Kawasaki Ninja 250 R


antares

Priporočene objave

a dvakrat si se res peljal čez ovinek, pa si že močan :lol1:

...mal se hecam.....ta motor ni namenjen podiranju rekordov na pistah in premikanju meja nagibov v ovinkih....že če si si pogledal reklamne spote, si videl da so bili večinoma snemani v mestu oz. urbanih okoljih, kamor tale ninjica tudi spada, seveda se ne bo branila kake dolge turce na morje, ampak za brušenje kolenčnikov pa res ni (ne rečem da se ne da, ampak motor ni temu namenjen)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tejci, kdo ti ga je pa financerov :evilgrin: , je pa lep je.

Lejci drugače :naughty: kdo pa misls da mi ga je... sama seveda! Sm bila pridna pa delala in seveda vse na kupček dajal, nekaj denarja pa sem dobila tudi pri prodaji cbrke, tko da iz tega se je izcimila tale luškana črna stvarca in sem sedaj najbolj srečen človek na svetu :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Tudi jaz se zanimam za nakup tega motorja, tako, da mi je ta tema prisla zelo prav.

Mislite, da je to dober motor začetnike?

Tisti, ki ste ga že vozili, kaj mislite? Je to primeren motor za tiste, ki še nimamo izkušenj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Tudi jaz se zanimam za nakup tega motorja, tako, da mi je ta tema prisla zelo prav.

Mislite, da je to dober motor začetnike?

Tisti, ki ste ga že vozili, kaj mislite? Je to primeren motor za tiste, ki še nimamo izkušenj?

Meni se zdi čisto primeren. :)

Pa upam da je bistveno bolj zanesljiv kot krhki zzr250.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj...jah mislim da bi ti kot začetnici ta motor pasal popolnoma ... in kje ga misliš nabaviti? s kerega konca gorenjske pa si? ... matr sm firbčna :rolleyes:

[/quote .)

No super, sem vesela takih odgovorov, ker si res želim tega motorja :) vrjetno ga bom kupila pri Čarmanu... sem pa iz Begunj... :) sej sm jest tud firbčne sorte, tko da vem kako je to...oh kako je lep tale kawasaki :wub: ... bolj ko gledam tele slikce bolj mi je všeč... upam, da mi ga rata čimprej dobit, potem se pa srečamo kje na cesti... Moja ninja bo zelena :naughty: ...zdej pa iščem še čelado, da bo pasala zraven, samo sem najdla samo SHOEI-jevo, da ima mal zelenega not... bomo videli. KOMEJ ČAKAM! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o groza, danes sem šla k Čarmanu, da bi plačala aro, tako kot sva se zmenila in pridem tja pa šok... Kawasaki ninja 250 je v Sloveniji razprodana :eek: ... lahko jo dobim avgusta :hmm: . Dobili jo bodo tisti, ki so jo naročili januarja...

Kakšni predlogi kje bi jo lahko prej dobila, ker ne mislimčakat do avgusta :nono:

Mi je pa predlagal ZX6r, samo ne vem, pomoje bi bilo to zame za začetnico preveč :?

Joj ej... ne vem :surrender: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o groza, danes sem šla k Čarmanu, da bi plačala aro, tako kot sva se zmenila in pridem tja pa šok... Kawasaki ninja 250 je v Sloveniji razprodana :eek: ... lahko jo dobim avgusta :hmm: . Dobili jo bodo tisti, ki so jo naročili januarja...

Kakšni predlogi kje bi jo lahko prej dobila, ker ne mislimčakat do avgusta :nono:

Mi je pa predlagal ZX6r, samo ne vem, pomoje bi bilo to zame za začetnico preveč :?

Joj ej... ne vem :surrender: :cry:

dobr jim gre prodaja, ni kej

ninjo 6 pa kot začetnica raj ne

vpraši še kje drugje mogoče pa majo

pa srečo pri nakupu

Popravljeno . Popravil Prevtzer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr jim gre prodaja, ni kej

ninjo 6 pa kot začetnica raj ne

vpraši še kje drugje mogoče pa majo

pa srečo pri nakupu

hvala... ja vem, da je zame preveč, zato sem izbrala to ta malo ninjo, ker se mi zdi, da je ravno prava zame...

Upam, da se mi nasmehne sreča, pa jo dobim prej, ker avgusta :? je res malo pozno... joj... bomo videli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o groza, danes sem šla k Čarmanu, da bi plačala aro, tako kot sva se zmenila in pridem tja pa šok... Kawasaki ninja 250 je v Sloveniji razprodana :eek: ... lahko jo dobim avgusta :hmm: . Dobili jo bodo tisti, ki so jo naročili januarja...

Kakšni predlogi kje bi jo lahko prej dobila, ker ne mislimčakat do avgusta :nono:

Mi je pa predlagal ZX6r, samo ne vem, pomoje bi bilo to zame za začetnico preveč :?

Joj ej... ne vem :surrender: :cry:

kup šestico in dej notr blokado na 25kW :) drugač pa sploh ni tok panike, sej si ženska in ženske so ponavad bol umirjene voznice, tko da je čist usen al maš 600 al 250 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o groza, danes sem šla k Čarmanu, da bi plačala aro, tako kot sva se zmenila in pridem tja pa šok... Kawasaki ninja 250 je v Sloveniji razprodana :eek: ... lahko jo dobim avgusta :hmm: . Dobili jo bodo tisti, ki so jo naročili januarja...

Kakšni predlogi kje bi jo lahko prej dobila, ker ne mislimčakat do avgusta :nono:

Mi je pa predlagal ZX6r, samo ne vem, pomoje bi bilo to zame za začetnico preveč :?

Joj ej... ne vem :surrender: :cry:

Pokliči za foro v TC, ker dva dni nazaj, ko sem bil tam, je reku da jo dobijo popoldne in naj bi bila včeraj šele v salonu...mogoče je še :unsure: :unsure: :unsure:

boljše je če kupiš 250ko, za bejbe je čist luškana, moja mat je bila z predhodnikom zzr-čkom ful zadovolna :whistle: :whistle:

še posebaj pa če si visoka tam med 155-170 ti bo kot ulita :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o groza, danes sem šla k Čarmanu, da bi plačala aro, tako kot sva se zmenila in pridem tja pa šok... Kawasaki ninja 250 je v Sloveniji razprodana :eek: ... lahko jo dobim avgusta :hmm: . Dobili jo bodo tisti, ki so jo naročili januarja...

Kakšni predlogi kje bi jo lahko prej dobila, ker ne mislimčakat do avgusta :nono:

Mi je pa predlagal ZX6r, samo ne vem, pomoje bi bilo to zame za začetnico preveč :?

Joj ej... ne vem :surrender: :cry:

Jaz pa ti predlagam ZX6r! :D Vzameš z blokado na 25kw in bo čisto enako šlo kakor 250. Veliko težja pa tudi ne more bit 600, ciklistika je pa še boljša. Pa še konkreten motor boš imela in ko se ti odpre kategorija, samo blokado ven in gasa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore :winkiss:

Ja, bom poklicala vse naokoli če jo kje dobim, ker jo rabm zdej :) Škoda, da je danes praznik, ker drugače povsod kjer prodajajo Kawasaki, zvonil telefon :) ... Saj sem dovolj trmasta, nekje jo bom že našla, pol se pa srečamo na cesti :yes:

Če ne bo šlo drugače, mi jo bodo v eni trgovini pripeljali z Nemčije... tako da, po včerajšnjem šoku, sem danes že boljše volje B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta motor pomoje niti ne gre tak slabo. ce se je ze ker vozo naj malo opiše xD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o groza, danes sem šla k Čarmanu, da bi plačala aro, tako kot sva se zmenila in pridem tja pa šok... Kawasaki ninja 250 je v Sloveniji razprodana :eek: ... lahko jo dobim avgusta :hmm: . Dobili jo bodo tisti, ki so jo naročili januarja...

Kakšni predlogi kje bi jo lahko prej dobila, ker ne mislimčakat do avgusta :nono:

Mi je pa predlagal ZX6r, samo ne vem, pomoje bi bilo to zame za začetnico preveč :?

Joj ej... ne vem :surrender: :cry:

ninja zx6r :worship: :worship: :worship: :worship:

pravilno! 25kw blokado dej notr pa bo šel motor tolk k tale ninja 250r :D :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ninja zx6r :worship: :worship: :worship: :worship:

pravilno! 25kw blokado dej notr pa bo šel motor tolk k tale ninja 250r :D :naughty:

tud jaz bi ti to priporočal...pa še pravi motor boš mela, ne pa wannabe motor .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore :winkiss:

Ja, bom poklicala vse naokoli če jo kje dobim, ker jo rabm zdej :) Škoda, da je danes praznik, ker drugače povsod kjer prodajajo Kawasaki, zvonil telefon :) ... Saj sem dovolj trmasta, nekje jo bom že našla, pol se pa srečamo na cesti :yes:

Če ne bo šlo drugače, mi jo bodo v eni trgovini pripeljali z Nemčije... tako da, po včerajšnjem šoku, sem danes že boljše volje B)

v IT pejt mal pogledat jo boš za ene 4500 gor prpelala pa blokada pa bo res še najbolš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predčverajšenem bil v LJ v TC Motoshop......in so rekli da jo dobijo čez kak dan. Se pravi če je vse prav so jo včeraj dobili. Tko da pojdi v soboto dopoldne pogledat. Mogoče je pa imajo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah glede ninje zx6r sem res veliko premišljevla, pa ne vem no, mislim, da je zame za začetnico bolje, da za eno ali pa dve sezoni kupim to "ta malo" ninjo oz. wanna be motor :) pa si malo naberem izkušnje, potem pa "ta pravo" ninjo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah glede ninje zx6r sem res veliko premišljevla, pa ne vem no, mislim, da je zame za začetnico bolje, da za eno ali pa dve sezoni kupim to "ta malo" ninjo oz. wanna be motor :) pa si malo naberem izkušnje, potem pa "ta pravo" ninjo...

Pametna odlocitev :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah glede ninje zx6r sem res veliko premišljevla, pa ne vem no, mislim, da je zame za začetnico bolje, da za eno ali pa dve sezoni kupim to "ta malo" ninjo oz. wanna be motor :) pa si malo naberem izkušnje, potem pa "ta pravo" ninjo...

Pa tale 250 ninđa mi deluje dosti bolj udobno in user friendly kot kakšna ninđa 6.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni problem kupiti 100 konjsko mašino če imaš pošlihtano v glavi. Je pa res da ne dopušča napak ki so z bolj švoh motociklom bolj nedolžne pa tudi dnar, dnar je pri nas nekaterih problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah glede ninje zx6r sem res veliko premišljevla, pa ne vem no, mislim, da je zame za začetnico bolje, da za eno ali pa dve sezoni kupim to "ta malo" ninjo oz. wanna be motor :) pa si malo naberem izkušnje, potem pa "ta pravo" ninjo...

Če bi imela večjo sestro zablokirano na 25kw bi bilo popolnoma enako kar se tiče primernosti za začetnico. Je pa res, da je šestka strogo SS mašina, medtem ko tale vleče bolj na touring in bi zaradi tega znala bit bolj primerna zate kot za začetnico ker SS motorja še ne rabiš ker ga niti ne bi mogla skoristit. Če si pa pripravljena žrtvovat malce udobnosti pa ZX6R s 25kw ni nič manj primerna ali bolj nevarna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!