Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Samo hvala za lepo furco! :notworthy:

ENAKO:OK:

Sem te opazil že pod Raketno, a se mi je mudilo v Logatec.

Ti je pa eden zelo podoben duce 748, barve čelade in kombinezona se ne spomnm,

precej podobno. Ne da pa se zgrešit plišastih ušesc na čeladi roza/lila barve.

Edina razlika ob hitrem mimo vozu. Viden na Ridah in Raketni.

Slučajno rumen 748?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes spet en zdrs v spodnjem ovinku pri počivališču. K sreči tako z motoristom kot motorjem nič hujšega, je pa na cesto steklo kar nekaj olja..

Bi pa ob tej priložnosti pokomentiral še plemenito dejanje enega motorista na črnem nakedu, če slučajno bere ta forum. Ne vem kaj je sicer hotel s tem, ampak v zahvalo ker sva mu z Jurkotom mahala naj upočasni je začel potem nekaj opletat po cesti, se ozirat, nato pa nama jezno namenil sredinec in se odpeljal. Kaj si hotel s tem res ne vem, ampak lahko si hvaležen, da se je nekomu dalo tam stat eno uro in opozarjat folk, ker drugače bi čisto lahko spregledal madež in fasal oreng higsider. TEPEC!

:worship: bravo !! unemu sta pa verjetno pokvarila krivuljo... pa popravila bonus na zdravstvenem zavarovanju .... če je kdo od tukaj bi vseeno lahko rekel hvala ...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se ustavil zvečer ko so nalagali motor v kombi ... pa en je bil tako prijazen , da me je slikal ..z mopedom... v hecu ponudili prevoz za vsak slučaj , če bi moped crknu... potem pa je bilo 350m po policistih v grčarevcu ... najprej mi je pregorela zadnja pozicija... 10 m za tem pa spustila zadnja guma... preplozana pri ventilčku... s pomočjo spreja sem se privlekel do logatca ... velika zahvala brembo-tu ki me je potegnil do domžal - :yes: :worship: sredi noči...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se ustavil zvečer ko so nalagali motor v kombi ... pa en je bil tako prijazen , da me je slikal ..z mopedom... v hecu ponudili prevoz za vsak slučaj , če bi moped crknu... potem pa je bilo 350m po policistih v grčarevcu ... najprej mi je pregorela zadnja pozicija... 10 m za tem pa spustila zadnja guma... preplozana pri ventilčku... s pomočjo spreja sem se privlekel do logatca ... velika zahvala brembo-tu ki me je potegnil do domžal - :yes: :worship: sredi noči...

Tomos se je očitno lih dobro sagrel in ulaufal po vsej prevoženi poti, in se ni strinjal s tvojo vrnitvijo domou...kar ti je tudi povedal s prazno gumo... :D Zato pa smo motosvetovci, da si pomagamo! Bravo Brembo! :worship:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi pa ob tej priložnosti pokomentiral še plemenito dejanje enega motorista na črnem nakedu, če slučajno bere ta forum. Ne vem kaj je sicer hotel s tem, ampak v zahvalo ker sva mu z Jurkotom mahala naj upočasni je začel potem nekaj opletat po cesti, se ozirat, nato pa nama jezno namenil sredinec in se odpeljal. Kaj si hotel s tem res ne vem, ampak lahko si hvaležen, da se je nekomu dalo tam stat eno uro in opozarjat folk, ker drugače bi čisto lahko spregledal madež in fasal oreng higsider. TEPEC!

Ne vem, koji qrac jokcaš? Saj ti je jasno, zakaj vama je pokazal sredinec? Ker so ja Kačje ride praktično "dirkališče" in tam voziti 'po pameti' ne gre, kdor pa opozarja, da je treba počasi & z andahtjo, je pa kreten ...

Pa obilo veselja ob pobiranju lastnih sadov, Jure.

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, koji qrac jokcaš? Saj ti je jasno, zakaj vama je pokazal sredinec? Ker so ja Kačje ride praktično "dirkališče" in tam voziti 'po pameti' ne gre, kdor pa opozarja, da je treba počasi & z andahtjo, je pa kreten ...

Pa obilo veselja ob pobiranju lastnih sadov, Jure.

Sajmon..to pa niso Juretovi sadovi..sva pa z Juretom oba skup premal časa na mopedu da bi lahk kej tazga njemu reku..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sajmon..to pa niso Juretovi sadovi..sva pa z Juretom oba skup premal časa na mopedu da bi lahk kej tazga njemu reku..

Pa tut to je verjetno čist res :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res, kr eno vsajanje, nekoga, ki ga sploh tam ni bilo. Meni bi se tudi za malo zdelo, če nekoga opozorim na nevarnost, in mi potem fakiča pokaže. S tem da je bilo olje na takem mestu, da je bilo nevarno tudi, če si pripeljal povsem normlano ali pa celo počasi, ker je bilo čez cel vozni pas.

Je pa bil padec ravno posledica obremenjevanja notranje tace( ko smo se zadnjič pogovarjali...). Sem vozil za njem in nismo šli hitro, dejansko z nekim povsem normalnim ritmom. Na izhodu iz ovinka je samo zadnja guma počez skočila na lepem, brez opozorila.

Jure, maš plus(več njih...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne... :unsure:

to je una tačka ke ni zajčja... posledično to pomeni , da ne prinaša sreče ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thumper si ti biu učeri z Tomosom na omv v Postojni? če si biu maš lepega colibrija :D

ja..sem se na kofe ustavil ker brembo ni hotel na ride uletet ... zastonj upiranje ker me je potem ponoči domov peljal..he,he ... take,ki pomagajo ,se -hvala vsem -še zmeraj najde... :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes gori videni kala , trebor , gladiac , legvan-ka , jure , maus pa še koga sm verjetn pozdravu pa ne registriral.... dva sta plesala z motorjem po pesku ki je bil na robu cestišča...k sreči sta se ulovila... na koncu sem šel še po nasmeh policistke na vrhu ... potem pa spotoma še dinamik pa omega v logatcu... hvala za :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes gori videni kala , trebor , gladiac , legvan-ka , jure , maus pa še koga sm verjetn pozdravu pa ne registriral.... dva sta plesala z motorjem po pesku ki je bil na robu cestišča...k sreči sta se ulovila... na koncu sem šel še po nasmeh policistke na vrhu ... potem pa spotoma še dinamik pa omega v logatcu... hvala za :kava:

Jureta danes ni bilo gor. Mogoče je bil juree (dva e-ja v nicku) :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jureta danes ni bilo gor. Mogoče je bil juree (dva e-ja v nicku) :)

hudiča... kadarkol pridem te ni gor :wallbash: ............ :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lani pa letos sem res bolj mal.. Če boš kej ta teden hodil okoli pošlji PM, pa pridem obrnt, da kakšno rečemo :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lani pa letos sem res bolj mal.. Če boš kej ta teden hodil okoli pošlji PM, pa pridem obrnt, da kakšno rečemo :)

ta teden bolj slabo kaže... lahko pa uletiš v sredo k vaškim okol 20h ... bomo tam .... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta teden bolj slabo kaže... lahko pa uletiš v sredo k vaškim okol 20h ... bomo tam .... :OK:

bemtisveca . . . . . če bo dž . . . .ti bo mopi zarjavel . . . . . :lol1:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!