Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Fočk ob 18.00 uri. Vidu zalimanga mausa od Mausa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki nit ni zamudu kej dost več kot tričetrt ure, in takrat ste že čist usi šli hehe. ja, mraz je. še posebej u joci brez rokawic. . .

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si bil ti tist k si se včeraj proti nemški cesti pelu v Šentvidu tm okoli 18 ure, sej sm nazaj mahu z ropotuljo, sam nism zih.

:grrr nism biu

maus nina :kava: lahko še drugič :lol:

zgleda bo treba dolge gate oblečt naslednič :whistle:

douge gate so za pussye :lol:

Fočk ob 18.00 uri. Vidu zalimanga mausa od Mausa.

Zaliman na tank :?

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzuki nit ni zamudu kej dost več kot tričetrt ure, in takrat ste že čist usi šli hehe. ja, mraz je. še posebej u joci brez rokawic. . .

Hola mojster,

ja sorči še enkrat k si mogu čakat, sej dobr veš zakaj ;) sploh ti pa ni blo nič hudga, si mel prav fajn družbo ko sem prišel, tko da prec nehi jamrat :P

je blo pa res mrrrrrrzzzzzzzlo potem za domov, bo treba naslednjič windstopper oblečt pod usnje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaliman na tank :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist je master Splinter

Sam sem ti bil fouš k si šu na toplo ...

Sm rabu še pol ure, de sem se sploh segrel. Bo treba dolge gate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes odličen dan za motor :) Edino zjutraj je bilo malo mraz, sem imel en izpit, tako da sem ob 7.30 v megli štartal proti LJ (ker sem zaspal in bil prepozen za avto).. Res ni bilo preveč toplo.. No kakorkoli, ko sem šel domov sem lepo naredil krog čez Kurešček, Sveti Gregor, Sodražico, Bloke in takoj od iga naprej me je čakalo sonce. Potem pa še popoldne en krog do rid, kjer je bilo danes kar precej obiska. Nekaj naključnih mimoidočih, ki so se ustavili, pa tudi par starih obrazov s katerimi smo šli potem do OMVja na eno pijačo. Ob tem lahko povem, da se je med nas po dvoletni abstinenci vrnil Bivol, ki si je ponovno omislil prevoz na dve kolesi v obliki Yamahe R1 :OK:

Skratka danes je bil super dan za motor :)

post-1190-078994800 1285170583_thumb.jpg

post-1190-085653600 1285170619_thumb.jpgpost-1190-035894000 1285170635_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če po pravici povem pojma nimam katero je karlovški most :) Če si me videl pri tunelu, lahko da sem bil jaz.. Prišel iz AC na izvoz vič, mim aškerčeve in križank, skoz tunel in direkt na ploščad pred pravno fakulteto (zraven zmajskega mosta). Velika prednost motorja je namreč ta, da ga lahko zastonj parkiram 10m od glavnih vhodnih vrat na faks :D

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če po pravici povem pojma nimam katero je karlovški most :) Če si me videl pri tunelu, lahko da sem bil jaz.. Prišel iz AC na izvoz vič, mim aškerčeve in križank, skoz tunel in direkt na ploščad pred pravno fakulteto (zraven zmajskega mosta). Velika prednost motorja je namreč ta, da ga lahko zastonj parkiram 10m od glavnih vhodnih vrat na faks :D

Ja ja...Potlej si biu...Doskat ga vidm tm pr pravni fakulteti... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj zadne dva dni . . . . se ni nobe nč FOČKNU???!!!!????? :naughty:

BIMBO . . . . nekam tih si ratu . . . . kaj tud stabo ni nč . . . . . :?

evo mal nostalgije . . . . .nekoč! :yea1:

o mama . . . . z svojim raufnkam . . . . :slap::SS sanda kaj pa ekologija pa to???!!!???? :P

post-15855-005233400 1285616435_thumb.jpg

post-15855-061832800 1285616444_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!