Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

bemtisveca . . . . . če bo dž . . . .ti bo mopi zarjavel . . . . . :lol1:

bom kar z avtom , ker grem po tisto kar je ostalo od wix-a da ga peljem na pijačko...včasih pa tud jaz lahko koga kam peljem ... ne samo drugi mene ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje se tu skrivaš a :P ?

ti je jermen dol padu :P:lol1:

mah . . . . nč se ne skrivam . . . . . .sam mal dalši dopust sm meu . . . . . :yea1:

matr . . . . .kok bi pasal še ene deset dni . . . . . :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah . . . . nč se ne skrivam . . . . . .sam mal dalši dopust sm meu . . . . . :yea1:

matr . . . . .kok bi pasal še ene deset dni  . . . . . :kva2:

Kje s ti, stric? Že ene pol leta te nism vidu pa slišu!  :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah . . . . nč se ne skrivam . . . . . .sam mal dalši dopust sm meu . . . . . :yea1:

matr . . . . .kok bi pasal še ene deset dni . . . . . :kva2:

men bi tut pasal :whistle:

hvala ti za :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje s ti, stric? Že ene pol leta te nism vidu pa slišu! :whistle:

jap . . . . pa še res je . . . . . . bom mogu kej uletet gor na rajde . . . . . da kkšno rečeva . . . pa kkšno drinko! :alko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap . . . . pa še res je  . . . . . . bom mogu kej uletet gor na rajde . . . . . da kkšno rečeva . . . pa kkšno drinko! :alko:

Sej gorenska tud ni tko delč, jst sm učer prot večer šu odpelat Zalo, za ride je pa zmanjkal časa... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tak mraz je bla res guzva.

Na koncu ostali na parkplacu stirje, vsak z enim izmed stirih japonskih mopedov :)

Sam res, 4 najjače znamke ostale  :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res, 4 najjače znamke ostale :worship:

Seveda.. Zdej je že mal mraz, pa italijanska, angleška in podobna jajca že mal kašlajo.. :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda.. Zdej je že mal mraz, pa italijanska, angleška in podobna jajca že mal kašlajo.. :)

hahahaha

te jajce najbolj gredo ko vi žalosnto čez okno gledate in čakate 25 C :whistle:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda.. Zdej je že mal mraz, pa italijanska, angleška in podobna jajca že mal kašlajo.. :)

Oooo seveda, rabjo mrzu zrak v katerem je več kisika, je potem boljše izgorevanje in imajo kakšnega konja več, ehehee ste pa pojave ;)

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda.. Zdej je že mal mraz, pa italijanska, angleška in podobna jajca že mal kašlajo.. :)

True, true. Ko je enkrat zunaj pod 15 stopinj, jaz vse kovinske dele premažem z WDjem, svečke ven in strojno olje noter za konzerviranje, potem pa v kontrolirano atmosfero, 19.5 C in 35% vlažnosti. Hja, tko to je, Italjanke so zahtevne... :P

Popravljeno . Popravil MihaJ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je tolk stekla preden zaviješ na počivališče ter nato še ne nekaj mestih na počivališču? Sm skor nagazu dans z novimi gumami. :headbang:

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je tolk stekla preden zaviješ na počivališče ter nato še ne nekaj mestih na počivališču? Sm skor nagazu dans z novimi gumami. :headbang:

nisi bil edini, sicer jst samo z zadnjo

grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si bla mal prezgodna.. Eno uro kasnej bla gužva :)

pa drugič, pole sm se šla mal pelet raj me je sončk premamu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda.. Zdej je že mal mraz, pa italijanska, angleška in podobna jajca že mal kašlajo.. :)

se men zdi da bi ti z veseljem ena taka italijanska ali angleška jajca mel namest rižote :D

Oooo seveda, rabjo mrzu zrak v katerem je več kisika, je potem boljše izgorevanje in imajo kakšnega konja več, ehehee ste pa pojave ;)

se pravi mrzel zrak ima več kisika? hmmmm :D

True, true. Ko je enkrat zunaj pod 15 stopinj, jaz vse kovinske dele premažem z WDjem, svečke ven in strojno olje noter za konzerviranje, potem pa v kontrolirano atmosfero, 19.5 C in 35% vlažnosti. Hja, tko to je, Italjanke so zahtevne... :P

a se ti ne zdi da mal pretiravaš??? :D

zarad svojga gušta že to narediš..ne pa zato ker bi to bilo treba..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se men zdi da bi ti z veseljem ena taka italijanska ali angleška jajca mel namest rižote :D

Psssssssttt. Tega se ne govori naglas okol :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se ti ne zdi da mal pretiravaš??? :D

zarad svojga gušta že to narediš..ne pa zato ker bi to bilo treba..

A je sarkazem detektor zatajil hehe? Imam jaz več problemov z nizko temperaturo, kot motor(slaba prekrvavitev v prstih...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred 20 min so malo nad počivališčem snemali enega motorista (z neko staro Goldwing), ki je neakj pametoval.

Sem šel nalašč mimo po zadnji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred 20 min so malo nad počivališčem snemali enega motorista (z neko staro Goldwing), ki je neakj pametoval.

Sem šel nalašč mimo po zadnji...

Uf hud frajer. :wallbash: Škoda, da se nisi zložu, bi posneli in bi se cela Slovenija lahko smejala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!