Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Dokler provaš neveš, sem tudi sam na tomos frčitu mislil, da se mi ne more nič zgodit, dokler ni pes skočil pred moped. Bom imel za zmeri v spominu flek na koži od asfalta.

Sej vem mlad pa neumen :),..

Itak, da se lahko zgodi.. Tut ubiješ se lahko.. Če padeš pri 50km/h in treščiš z glavo ob en hud robnik je namreč vseeno al si padel s CBRke, Tomosa, bicikla al pa rolerjev.. Udarec je udarec.

Moj komentar je bil bolj v smislu tega ker večina frčijev in šterk gre tja do 50km/h kar so pa hitrosti, ki jih dosega vsak kolesar. Samo dojemanje je drugačno. Če vidiš kolesarja brez čelade je to nekaj normalnega in ne boš slišal komentarjev češ kaj si tip upa, če pa vidiš mulca na šterki brez čelade in v kratkih hlačah sem pa že velikokrat slišal take in drugačne komentarje, kot da bi mali delal malo manj kot samomor.

Ja, se strinjam, je neumno bit brez opreme, zakaj ne bi imel in se zaščitil, če imaš možnost. Ampak realno gledano pa druga situacija ni nič drugačna od prve, samo dojemanje je drugačno :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma sem proti akrobacijam brez zaščite, ampak roko na srce, tale Tomos na sliki gre čez ovinek skoraj pokonci in upoštevajoč dejstvo, da je slikano po klancu navzgor, je šla tam tale šterka 30, mogoče 40 km/h?? Ja, če bi padel, ne bi bilo prijetno. Ampak dejstvo je, da se v istem ovinku za dol z navadnim kolesom zagotovo pelješ še hitreje. Kako so pa kolesarji oblečeni? Tale mopedist je napram njim še vedno v plusu ker ima vsaj oreng čelado.

Drugače je vsekakor tudi na 50ccm fajn imet dobro zaščito, ker eni s temi prduljami na ridah kar fajn letijo za dol in ne bi bilo prijetno če bi šlo po tleh.. Sam v tem konkretnem primeru pa ni potrebe po kakšnem pretiranem zgražanju :)

V klanec po tem ovinku gre 65+ za dol pa tut =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ridah trenutno kontrola!

Meni je dal samo opozorilo, ker nisem mel homologacije s sabo, uglavnm je šlo skoz :)

Za mano se je ustavu nekdo z belim ybr 125, nism dobr vidu.

Popravljeno . Popravil Markko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ridah trenutno kontrola!

Meni je dal samo opozorilo, ker nisem mel homologacije s sabo, uglavnm je šlo skoz :)

Za mano se je ustavu nekdo z belim ybr 125, nism dobr vidu.

Homologacije za kaj? Se ti je kaj vtikal v nosilec tablice al imaš original?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u, danes po šihtu se je še men ratal ustavit. juhu.

Kakšno reku, navijal za Tomos, pol je pa še kar neki folka pršlo.

u glavnem FOČK.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočkala, prvič samo mimo, se mi je mudil, drgač pa poune ride :) smo si sam pomahal :P ane micO

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učer sem bil gor z ubogo fazerko! :wacko:

bla gužva,velik 125,se kr pelejo,ampak un s tomosom :wallbash:

a se ma smisu tolk nagibat pa "kolenčkat" s tomosom v uvinkih,če že pa vsaj mal zaščite!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se ma smisu tolk nagibat pa "kolenčkat" s tomosom v uvinkih

a se ma smisu tolk nagibat pa kolenjarit s 125?

a se ma smisu tolk nagibat pa kolenjčkat sploh, če nisi na pisti?

Odgovori sledijo - po nasvetih za šoooopiiiing!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bo kdo gor dons? okol šterih =)

mende rolleyes.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učer sem bil gor z ubogo fazerko! :wacko:

bla gužva,velik 125,se kr pelejo,ampak un s tomosom :wallbash:

a se ma smisu tolk nagibat pa "kolenčkat" s tomosom v uvinkih,če že pa vsaj mal zaščite!!

a ti si bil tisti z tisto modro fazerko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj se slučajno zapelal penzionistično skozi sem bil na poti iz obale okorg 18:30. Pogledal za 15 minut potem pa odpičil naprej,me je še čakalo 200km. Takrat sta trenirala ninja 10ka in cbr 600rr, res se peljeta nenormalno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!