Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Tole vožnjo je bilo pa lepo gledat. Še posebej takrat, ko ji je tip na močnejšem cestaku v belem ledru poskušal sledit čez ovinke a ni šlo :whistle:

Hahahaha Mušič :D a je bil temen gsxr-600?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lajbn sem bila učer ampak sem turist, ni ni akcije z mano :lol:

Hmm, torej si bla ti videna vceraj na ridah, okrog 18.20! Na koncu parkirisca, si sedela na motorju? Jst sem sam mimo peljal, bela celada pa crn motor :D ...policaji bi ti skor kazen lahko dali, zaradi ogrozanja prometa! Ko clovk mimo pelje, pa zacuden na motorju zensko vidi, tik pred ovinkom, z lahkoto mal predalec zapelje evilgrin.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa vožnja. Edino leve ovinke bi mogoče blo bol pametno po zunanjem delu pasa speljat. Da ti slučajno nebi kdo nasproti pripeljal in ti glavo odneso ko si z glavo na sredi nasprotnega pasa.

Popravljeno . Popravil MilanAndonovski
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino leve ovinke bi mogoče blo bol pametno po zunanjem delu pasa speljat. Da ti slučajno nebi kdo nasproti pripeljal in ti glavo odneso ko si z glavo na sredi nasprotnega pasa.

Se pridružujem nasvetu in dodajam link do videa nam, motoristom, nevarnih avtomobilistov, ... posnetega na ridah pred 2 leti.

Je pa izsek iz enournega posnetka. Kamera je bila na stativu izza obcestne ograde (izven cetišča).

Pa srečno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem kako vozijo avtomobilisti raj nebi!! Pol loh sam še doma tv gledamo...Sicer pa gremo u nedelo na Raceland trance_43_wavetowel2.gifFantje brez panike ni zares peljala po napačni strani ; )) Ste pa dobri opazovalci heh!! trance_27_notworthy.giftrance_27_notworthy.gif

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem kako vozijo avtomobilisti raj nebi!! Pol loh sam še doma tv gledamo...Sicer pa gremo u nedelo na Raceland trance_43_wavetowel2.gifFantje brez panike ni zares peljala po napačni strani ; )) Ste pa dobri opazovalci heh!! trance_27_notworthy.giftrance_27_notworthy.gif

Sej ni poblem v tem da bi peljala po napačni strani. Ampak sam veš kje je glava, če si v ovinku nagnjen tako da si dobesedno na tleh, kolesa motorja pa so tik ob sredinski črti...pač je bil čisto prijatlski predlog, naj se raje drži stran od srediske črte v levih ovinkih :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O tem kako vozijo avtomobilisti raj nebi!! Pol loh sam še doma tv gledamo...Sicer pa gremo u nedelo na Raceland trance_43_wavetowel2.gifFantje brez panike ni zares peljala po napačni strani ; )) Ste pa dobri opazovalci heh!! trance_27_notworthy.giftrance_27_notworthy.gif

Peljala ni, visela pa je čez črto, 2 leti nazaj sm lih zaradi tega dubu kazen na ridah :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peljala ni, visela pa je čez črto, 2 leti nazaj sm lih zaradi tega dubu kazen na ridah :)

Pazi da je letos ne dobis zarad voznje po zadnjem kolesu s sopotnico uzad :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa gospodični podal samo en dobro nameren nasvet: Sklopka = 1-2 prsta, ne pa cela roka....

Sicer pa je to samo moje skromno mnenje. Vsak naj vozi kot hoče.... pomebno je da se uživa.

Popravljeno . Popravil Stevie
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!