Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Tud jest dons en naporen fočk he he he, dolga je do Rid, dolga, še daljša pa nazaj! :whistle:

post-15567-0-04364900-1313007109_thumb.jpg

Tkole sm ga prslonu...

:worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk

Pa še skoraj polno škatlo cigaret sem pozabil na parkingu. :headbang:

WINSTON Blue

winston-lights.jpg

POŠTENEGA najditelja lepo prosim naj jih skadi! :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en mičkn fočk gor pa dol....evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2x fock dan... Sam nevem zakaj tisti k so pekl koruzo na klopcah niso pospravli za sabo, zgleda k na smetis, no vsaj zgledal je :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2x fock dan... Sam nevem zakaj tisti k so pekl koruzo na klopcah niso pospravli za sabo, zgleda k na smetis, no vsaj zgledal je :(

Nevem kdo je lahko taka svinja da vse pusti tako kot je, še danes je nasvinjano. Fočk ene 10x :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi danes 4 kratni fock, zjutraj, in celo znane srecal :) Ko sem se vracal me je pa se policaj focknil, ampak ker sem se tako pocasi peljal da bi me se polz prehitel, je opravil samo kontrolo papirjev :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes tudi jaz fočk nekje ob 12.00 z mojo drago in gor na njej prikolico s polno prtljage :D Nekdo je na enem ovinku slikal. Če je kaka slika in na njej bordo rdeča VFR s stranskimi torbami in zadi kufrom, se priporočam za sliko :lol:

aja, keri butl je bil na nekem srebrno rjavem cestaku ko ga je pripizdo skozi ovinek na moj pas?

Popravljeno . Popravil GKeko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he!! Bi mogli posredi ceste namesto črt ograjo narest.... pa še bi keri skoz useku heh!!

Dns je pa blo vse pod nadzorom whistle.gifwhistle.gif zgleda de se plavčki ženjo okol olne lune he he!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he!! Bi mogli posredi ceste namesto črt ograjo narest.... pa še bi keri skoz useku heh!!

Dns je pa blo vse pod nadzorom whistle.gifwhistle.gif zgleda de se plavčki ženjo okol olne lune he he!!

Robert si naredu kakšno pametno fotko danes? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petek, sobota, nedelja in ponedeljek FOČK ... mene itak ni nuben sliku, ker mate prepočasne reflekse :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je lepo.

Žal me je mao fokus jebal.

Lp.

Čuj, pa kaj samo tebe prepoznam na cesti? Menda sma se spet nekje bolj na obali srečala oz. ko si ga žgal proti ridam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!