Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

2 motorista

en je šu gor, pač polagu drugi se je vozu dol in ko je zagledu tistega je stisnu na bremzo, ga je odneslo po tleh ko je padu je z glavo prletu prvemu u nogo in mu jo zlomu...prvi ma sam nogo zlomljeno druzga je pa neki trebuh boleu.

Drgač pa FOČK :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz danes fock. Nazaj grede sem vidu, da se je moglo nekaj dogajat in upal da ni bilo udelezenih motoristov. Upam da se cimprej pocajtata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še jest fočk. Ride kot zmerom 1A.

Ponesrečencem pa čimprejšnje okrevanje, pa da se na mopedih čim manj pozna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 motorista

en je šu gor, pač polagu drugi se je vozu dol in ko je zagledu tistega je stisnu na bremzo, ga je odneslo po tleh ko je padu je z glavo prletu prvemu u nogo in mu jo zlomu...prvi ma sam nogo zlomljeno druzga je pa neki trebuh boleu.

Drgač pa FOČK :P

ja . . . .tud z moje strani je bil fočk! sam k sm vidu da se dogaja, sm počas odrinu v portusa na večerjo . . . . . . kelner je glih postregu sm slišu rešilca!

v Portusu sreču skupino motoristov VAŠKIH . . . . . ki so mel ovoritveno furco sezone in NAŽIRANJA! :naughty:

bemtiš so klel :lol1:. . . . .da so porcije prevelike . . . . . ubogi vaški . . . . k ste mogli sabo hrono vozit domou! :kva1:

kva vas briga . . . .boste pa v brunarci feštal naprej . . . . pa Primožu pa nebo treba kuhat! :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos pa sanda pru . . . . da nebo več pometala. . . . . . lahko bi . . . .letos gdo grug . . . . mal pometu . . . . :whistle:

Ma tiste metle si nekam zatlačta. Folk naj začne počasi in previdno vozit, pa bo pesek bistveno manj moteč, ali celo nemoteč ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en je šu gor, pač polagu drugi se je vozu dol in ko je zagledu tistega je stisnu na bremzo, ga je odneslo po tleh ko je padu je z glavo prletu prvemu u nogo in mu jo zlomu...prvi ma sam nogo zlomljeno druzga je pa neki trebuh boleu.

Darwin tam si roke mane

Kranjec moj mu osle kaže ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tiste metle si nekam zatlačta. Folk naj začne počasi in previdno vozit, pa bo pesek bistveno manj moteč, ali celo nemoteč ...

sej se zavedaš, da je to lih tolk možno, kakor da bi napisal nej vsi politiki začnejo pošteni, preudarni in nesebični bit?

It`s not gonna happen anytime soon. Zato je metla pač dobrodošla, če je lih šodr na cest. Jst nobenmu ne prvoščim padca, ne previdnemu, ne norcu, pa tut če slednji "prosi".

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tiste metle si nekam zatlačta. Folk naj začne počasi in previdno vozit, pa bo pesek bistveno manj moteč, ali celo nemoteč ...

tisto metlo si lahko SAM SEBI NEKAM stlačiš . . . . O.K???

ČE BEREŠ MED VRSTICAMI . . . .TI NISEM JST KRIU!!! O.K?

noben ni govoru o pometanju ceste . . . .ampak park placa! tko da :topic:

nobenmu ne želim nč slabga . . . . . če si se logiru sm gor, sam škifo delat :SS. . . . . . pol se mal zamisli . . . .:SS

Popravljeno . Popravil osa rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noben ni govoru o pometanju ceste . . . .ampak park placa! tko da :topic:

aja, parkplac pa mora bit nujno pometen! Jez bi tam napisal eno velko tablo "Če si bajker in si se tu ustavil - tamle pr sekretu je metla pa malo pometaj!"

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, parkplac pa mora bit nujno pometen! Jez bi tam napisal eno velko tablo "Če si bajker in si se tu ustavil - tamle pr sekretu je metla pa malo pometaj!"

glej . . . . . . škoda sploh stabo debatirat . . . . .tko da . . . . . . :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej se zavedaš, da je to lih tolk možno, kakor da bi napisal nej vsi politiki začnejo pošteni, preudarni in nesebični bit?

It`s not gonna happen anytime soon. Zato je metla pač dobrodošla, če je lih šodr na cest. Jst nobenmu ne prvoščim padca, ne previdnemu, ne norcu, pa tut če slednji "prosi".

Ti ne, Justin Bibier pa vsekakor, če ne ne bi takih pisal....pomanjkanje sexa mogoče? rolleyes.gif

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko k vedno, me je pri srcu stinsl, ko sem se peljal mimo nesreče, še toliko bolj pa me, če vidm na tleh motor/je in motorista/e (m/ž) :cry:

Upam, da bo z vsemi udeleženimi v nesreči vse v najlepšem redu .... držim pesti. Kdo je kriv za nesrečo je v tistem momentu popolnoma vseeno... itak, da je po toči zvoniti prepozno ... na žalost.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30.04.2011 od 09h naprej organizirajo Postojnski policisti tečaj varne vožnje,ki bo potekalo na parkirišču pred PTC Primorka v Postonji.

Prisotni bodo tudi trije policijski inštruktorji motoristi,ki bodo prisotnim pomagali z nasveti,tistim malo bolj pogumnim (na poligonu) pa z praktičnimi napotki kako odreagirati ob neljubih situcijah.S seboj bodo prinesli tudi simulator vožnje z motornim kolesom.Prav tako bodo prisotni tudi Postojnski reševalci in gasilci,ki bodo prikazali oskrbo poškodovanega motorista udeleženega v prometni nesreči.

Lepo vabljeni v čim večjem številu.B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma tiste metle si nekam zatlačta. Folk naj začne počasi in previdno vozit, pa bo pesek bistveno manj moteč, ali celo nemoteč ...

Ma ti si itak kreten k sploh tako razmišljaš :topic: ,ker,če bi kdaj vidu kako motorist pade ob previdni vožnji na pesku nebi kaj takega nikol napisu,zato preden kaj napišeš razmisli kaj boš napisal :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk ob 19h, ride samevale... :whistle:

post-15567-0-54383300-1301942651_thumb.jpg

starina . . . . a se ti roke en mal tresejo . . . . . slika je enmal . . . . :whistle: kaj je to od adrenalina!?? :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

starina . . . . a se ti roke en mal tresejo . . . . . slika je enmal . . . . :whistle: kaj je to od adrenalina!?? :worship:

Niso leta, niti adrenalin! Vsega je kriv Ducati, po prevoženih dvestotih kilometrih rabim uro ali dve, da se umirim od njegovih vibracij. Kdo tega ni probal, ne more vedet. Bogi Vale k mora še dirkat z njim... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiste drve na park placu bi pa lahko za 1.Maj zakuril namesto kresa :kva2:

Popravljeno . Popravil idelta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiste drve na park placu bi pa lahko za 1.Maj zakuril namesto kresa :kva2:

Lahk tud že prej ;), pridem, pa sproti še ene par kil čevapčičev prinesem in to je to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahk tud že prej ;), pridem, pa sproti še ene par kil čevapčičev prinesem in to je to :D

.... pridem .... :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiste drve na park placu bi pa lahko za 1.Maj zakuril namesto kresa :kva2:

Zakaj bi čakal na prvi maj, bliža se četrtek, "The Ride Day"... :naughty:

Vreme bo sonček pa to.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi čakal na prvi maj, bliža se četrtek, "The Ride Day"... :naughty:

Vreme bo sonček pa to.

ne more bit kadarkoli ... js morm met cajt :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!