Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Vceri 2x fock, v drugo dezevno toce pa k srecn ni blo vec :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jurkota...da bo bolj točno...zelena zver po zadnjem od OMV dalje...

Še malo pa ga ne bo noben klicu Jurko ampak un k se po zadni fura pa policajem beži :P

Je blo pa lepo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo pa ga ne bo noben klicu Jurko ampak un k se po zadni fura pa policajem beži :P

Je blo pa lepo :)

Ja je blo, pa še tačke mi je Brembo postružil...whistle.gif

http://www.youtube.com/watch?v=ip6q3IdYNqY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj je treba počakat na strokovni odziv Bieberja, če si varno odpeljal mimo kolesarja. :P

worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dey-Zi Days

18. maj 2011

Pannonia Ring - Madžarska

Organizirane skupine pod vodstvom izkušenih inštruktorjev, prosti treningi, dirka in privlačne nagrade za najhitrejše!

Prireditev je edini slovenski motoristični dan na Pannonia Ringu, ponuja pa obilo možnosti tako za najhitrejše in redne obiskovalce motorističnih stez kot za tiste brez dirkaških ambicij, ki pa bi se vseeno želeli preizkusiti na motoristični pisti.

Predvsem je Dey-Zi Days edina tovrstna prireditev, ki namenja enako pozornost tistim, ki želijo v varnem okolju motoristične steze izpopolniti tehniko vožnje kot tistim, ki se želijo preizkusiti na pravi motoristični tekmi.

Enakovredno razporejene vožnje vodenih skupin kot prostih treningov omogočajo enim in drugim obilo možnosti za uživanje v vožnji brez prometne gneče, brez vseh nevarnosti, ki prežijo ob cestah.

Redka priložnost za vse tiste motoriste, ki nimajo športnih motorjev, bi pa želeli okusiti vožnjo po pisti in jim je na razpolago odmerjen čas skozi ves dan. Manjše vodene skupine omogočajo individualen pristop inštruktorja in s tem tudi boljšo možnost za izpopolnjevanje.

Na forumu nas najdete v kategoriji "Športni motociklizem", v temi PANNONIA RING - DeyZi-Days, obiščite pa nas tudi na naši spletni strani http://pannonia2011.gody.si/ kjer boste našli kup uporabnih podatkov in vse informacije.

Vabljeni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tm gor nekje se je pa dogajalo :photo:post-1698-0-57151000-1304626735_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil gizmOkak
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_41_w00t2.giffoooooočktrance_43_wavetowel2.gif
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fočk na hitro!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk!

Spodaj pri semaforju si bil ti Rumenicestak, kajne?

Na parkirišču so pa eni trije šiptrčki vsi zapečeni od sonca jedli malco, se nism upal ustavit, bi me še ukradli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Fočk" na oslovski pogon! Kot dokaz prilagam slikico. Se mogoče kdo prepozna ???

post-12027-0-91843300-1304874268_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda !!!!!!!!!!!!!!! Če ne bi česa pozabil, to prav gotovo ne bi bil ja ! Najlepša hvala gospodu, ki me je spodaj na "počivališču" pozdravljal z mahanjem in mogoče besedami ??? Če sva se slučajno kdaj tudi poznala, te na žalost nisem prepoznal. Mi je pa prav tvoje pozdravljanje kar precej dvignilo moralo, ki je bila tedaj kar precej na psu ... Hvala še 1 x :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk dans pred in po deževju

Robi a si bil ti slučajno tisti s kolesom, ki je slikal na ovinku (ker kolkr gledam je bil tist kolesar ravno tam, se mi zdi d je blo neki pred tretjo) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi dobro prebral bi videl, da je v igri kolesar, torej tisti udeleženec katere ostali zastrašujemo z "divjanjem". Za te ti sodeč po burni dabati iz sosednje teme ne "maha dol" :)

Očitno (mu) je viagre zmanjaklo. :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!