Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

Ste od tukej par dni nazaj eni na 125 treneral na ridah? Sm šou mem na morje, k sm se čez ene 3 urce nazaj prpelu ste se pa še zmeri gor pa dol vozil :eek:

mogoče smo bli pa mi s frendi (: smo bli gor od 11 pa do 4 rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutr bi prosil za uvidevnost do enega starčka - pravzaprav obeh - ki se bo peljal dopoldne proti morju ... počasi in otovorjen ..hvala :OK:

hvala za uvidevnost se priporočam še za jutri ko se bom vračal .. lep pozdrav in lepljiv asfalt :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk, Kruci je spet prej zginu, sam da mu kafeta ni blo treba plačat, Maus kot običajno zlat, Brembo zgubljen, pa še kup športnikov, pa turistov, ja prou fajn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fočk, Kruci je spet prej zginu, sam da mu kafeta ni blo treba plačat, Maus kot običajno zlat, Brembo zgubljen, pa še kup športnikov, pa turistov, ja prou fajn...

Ma se nisva dosti grešila sklepam. Zlatkota sem vidu, tebe pa jutr :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma se nisva dosti grešila sklepam. Zlatkota sem vidu, tebe pa jutr :winkiss:

Zlatko je itak inventar na ridah. worship.gif

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

takole je blo danes stanje malo pred sedmo, ko sem se ustavil na čveku na poti domov ;)

(pišuka, ma sem res kar mal pogrešal tele ovinkce :P )

post-163-0-03462700-1309717703_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut dns fočk, mausi, brembo, cestak itd :P vs blo lpo videt :)

Ritka, jz sm tud tebe dons vidu, pa nism mogu pomahat, razn z ušesi pod čelado :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej jih peče v Grčiji :whistle:

nč več :P . . . . . ATA Osa je plomastu domov :yea2: . . . . . . in prou luštn je razjahat lubico . . . .po 12-ih dneh in po 2800 kilometrih! :naughty:

pala Grčija, Makedonija, Albanija, Črna gora in preublou še full Bosno . . . . pa Hrvaška . . . . tko da je blo full fajn! :yea1:

zdele en dan morm prit "DUMU" da vidm če ste otroc bli pridni :whistle:. . . . k ATA ni blo doma! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ritka, jz sm tud tebe dons vidu, pa nism mogu pomahat, razn z ušesi pod čelado :D

ritka ena, sm te vidla ja akul avivnka hehe :) sm :yea1: š zate

nč več :P . . . . . ATA Osa je plomastu domov :yea2: . . . . . . in prou luštn je razjahat lubico . . . .po 12-ih dneh in po 2800 kilometrih! :naughty:

pala Grčija, Makedonija, Albanija, Črna gora in preublou še full Bosno . . . . pa Hrvaška . . . . tko da je blo full fajn! :yea1:

zdele en dan morm prit "DUMU" da vidm če ste otroc bli pridni :whistle:. . . . k ATA ni blo doma! :evilgrin:

ATAAA... atroc so zmer pridni, sploh če tastarih ni duma :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je ze kdo predlagal kak štant s pijačo tam na ridah, ali pa kar restavracijo?

Bi blo kar nekaj prometa.

Če je kdo za postavitev kioska, naj se javi, saj nočem sam zaslužit na nas bajkerjih, ampak bi si pogačo lahko delili :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj okol 16.00 pa je bla gužva na Ridah ;) oz. na parkingu ;) hehe

Res je,tud jst šla mim prot LJ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stevie a je deževalo? :evilgrin: oz. s čim in zakaj si tako drastično otožne slike naredil?

Hvala

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stevie a je deževalo? :evilgrin: oz. s čim in zakaj si tako drastično otožne slike naredil?

Hvala

ajd

Čist fajn slike so.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali sem morda napisal, da niso "fajn"? Meni so že všeč, še bolj všečne bi pa po mojem mnenju bile, če jih ne bi toliko potemnil.

Ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mrak mi je padel na oči :evilgrin:

Se hecam... vidim ja da sem pretiraval. Po pravici povedano sem vse skupaj na hitro ščaral pa nisem nekaj dosti pazil... morda lahko tukaj krivimo tudi ekran od moje prenosnika saj ko gledaš pod kotom je drugačna slika.

Kakorkoli... jih imam še. Pa se bom malce bolj potrudu.

Naslednjic :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mrak mi je padel na oči :evilgrin:

Kakorkoli... jih imam še. Pa se bom malce bolj potrudu.

Naslednjic :photo:

Dobre so :OK: pa še edn s FJR-jko je gor, zgleda da vozi na zadnem zicu :devil::devil: :xx: :xx: :xx:

ja-ja pilot je pa itak O:-) O:-) O:-)

:yea1::yea1::kva2::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobre so :OK: pa še edn s FJR-jko je gor, zgleda da vozi na zadnem zicu :devil::devil: :xx: :xx: :xx:

ja-ja pilot je pa itak O:-) O:-) O:-)

:yea1::yea1::kva2::kva2:

haha, no comment :P

:worship: :naughty: :worship:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa je držal asfalt, ko 'lim' na Ridah (črna cbr npr.) in tudi na Rakitni.

Sam kaj ko te na poti domov pričaka za nekim znakom 40 cesta, popolnoma zasuta z nekim črnim peskom, ki ni opazen.

Baje da se je nek 20-letnik že razkantal tam. Mene pa bi kmalu pri 40 popolnoma razmetalo.

Pa se folk more voziti z rsv4 in podobnim po cestah- no comment :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!