Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

.....in koliko časa rabi mestno redarstvo, da ti dostavi to nebodigatreba pošto ?

 

evo danes sem dobil domov položnico in sicer pozdrave od medobčinskega redarstva

 

in glede na to da je bilo dosti članov prav brihtnih kje je radar itd. vendar ni nihče mogel povedati kje je sem se pač odločil da bom jaz razkril to skrivnost

 

radar-planina.png

 

stal je pri bifeju saj tako sem razbral iz slike ki sem jo dobil domov

 

spet se bo našel kdo ki bo solil pamet pa nebi gonil čez naselje saj si vedel da je radar itd......da ne bo preveč govorjenja: sem prehiteval avto ki je vozil manj kot 50 in če bi vedel kje je radar ga nebi šel na tem mestu prehitevati. Ali je res tako težko povedat lokacijo radarja? ali vsi drugi čez naselje vozitee točno 50??

.....in koliko časa rabi mestno redarstvo, da ti dostavi to nebodigatreba pošto ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....in koliko časa rabi mestno redarstvo, da ti dostavi to nebodigatreba pošto ?

 

.....in koliko časa rabi mestno redarstvo, da ti dostavi to nebodigatreba pošto ?

jest sem jo dobil po enem tednu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....in koliko časa rabi mestno redarstvo, da ti dostavi to nebodigatreba pošto ?

 

.....in koliko časa rabi mestno redarstvo, da ti dostavi to nebodigatreba pošto ?

Redarstvo je dolžno poslat pošto v največ 14 dneh. Če mine 14 ni odkar si šel tam mimo si lahko brez strahu :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo danes sem dobil domov položnico in sicer pozdrave od medobčinskega redarstva

in glede na to da je bilo dosti članov prav brihtnih kje je radar itd. vendar ni nihče mogel povedati kje je sem se pač odločil da bom jaz razkril to skrivnost

radar-planina.png

stal je pri bifeju saj tako sem razbral iz slike ki sem jo dobil domov

spet se bo našel kdo ki bo solil pamet pa nebi gonil čez naselje saj si vedel da je radar itd......da ne bo preveč govorjenja: sem prehiteval avto ki je vozil manj kot 50 in če bi vedel kje je radar ga nebi šel na tem mestu prehitevati. Ali je res tako težko povedat lokacijo radarja? ali vsi drugi čez naselje vozitee točno 50??

u jok pa na drevo. ce se ti je ze tako über mudilo prehitevat u vasi, man up, and deal with it.

mas temo o radarjih, imas fb stran za postojnski radar, in ce bi mal prebral temo bi vedu da radar vecinoma stoji tocno tam. Oziroma ce se skoz planino vozis pogosto, mater, bi ga mogu videt!

in ja, 50 al pa manj vozim skoz celo Planino, Prestranek, Storje, Senozece, Hotedrsico, Logatec, Godovic...In to pocnem VEDNO. s tem avtomatizmom zmanjsam nervozo in moznost da me ulovijo.

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pa skoraj prepričan da sam nisem peljal toliko kolikor so mi napisali da naj bi in sicer 66....vendar je problem da jim tega ne moreš dokazati ...če pa je še kakšnen poleg mixx na forumu ki je ravno tako naletel na ta radar in se mu zdi da ni peljal tako hitro bi se lahko podpisalo kakšno peticijo da se da zadeva umeriti?

 

to govorim zato ker oče dela na lppju in so imeli v zadnijh dveh mesecih že 7 primerov kjer bi šoferji izgubili izpite ker naj bi po radarju vozili krepko preveč vendar imajo na srečo gps sledenje kjer so jim lahko dokazali da temu ni tako

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u jok pa na drevo. ce se ti je ze tako über mudilo prehitevat u vasi, man up, and deal with it.

mas temo o radarjih, imas fb stran za postojnski radar, in ce bi mal prebral temo bi vedu da radar vecinoma stoji tocno tam. Oziroma ce se skoz planino vozis pogosto, mater, bi ga mogu videt!

in ja, 50 al pa manj vozim skoz celo Planino, Prestranek, Storje, Senozece, Hotedrsico, Logatec, Godovic...In to pocnem VEDNO. s tem avtomatizmom zmanjsam nervozo in moznost da me ulovijo.

ne jok pa na drevo gre se mi zato ker sem 99% prepričan da nisem peljal toliko klujb temu da sem prehiteval 

 

drugače pa vidim da ti si nezmotljiv in zgleden državljan ki se vedno ravna po predpisih tako da se ne mislim prerekati s tabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj boš pršu kej gor? Ta vikend te ni blo nč videt...

 

ta vikend verjetno pridem malo gor  :grim

 

da vam čika MZ pokaže.... kako se klopce greje  :lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne jok pa na drevo gre se mi zato ker sem 99% prepričan da nisem peljal toliko klujb temu da sem prehiteval 

 

drugače pa vidim da ti si nezmotljiv in zgleden državljan ki se vedno ravna po predpisih tako da se ne mislim prerekati s tabo

Zgledn ja. Zmotljiv tudi, in ce/ko ga userjem, pac pozrem. ne cvilim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgledn ja. Zmotljiv tudi, in ce/ko ga userjem, pac pozrem. ne cvilim.

nisem imel namena cvilit hočem sam povedat da mi gre na živce da se usak dan tukaj pogovarjamo pa ni mogel eden zinit kje je radar....saj verjetno nisem edini ki sem nabasal nanj pa tudi zadnjič nisem vendar bi si lahko med sabo malo povedal ali je to tak problem?

Popravljeno . Popravil Pupi13
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pa skoraj prepričan da sam nisem peljal toliko kolikor so mi napisali da naj bi in sicer 66....vendar je problem da jim tega ne moreš dokazati ...če pa je še kakšnen poleg mixx na forumu ki je ravno tako naletel na ta radar in se mu zdi da ni peljal tako hitro bi se lahko podpisalo kakšno peticijo da se da zadeva umeriti?

 

to govorim zato ker oče dela na lppju in so imeli v zadnijh dveh mesecih že 7 primerov kjer bi šoferji izgubili izpite ker naj bi po radarju vozili krepko preveč vendar imajo na srečo gps sledenje kjer so jim lahko dokazali da temu ni tako

Ali oni tebi lahko dokažejo, če nisi/nisi ti na sliki? slikat te pa morajo v tablico, ali ne? Drugače pa giavolino pod blatnik.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem ob 18h šel čez Planino, pa ni bili nobenga P-207, morda so ga kamuflaž v kombajna, bo pač kmalu koruza godna. Pač potrpite tisti kilometer, pa v drugo ali prvo, naj rohni, kazni ni! Sem pa enkrat že squrcu tista dva nepismena na medobčinskem, no ne na Planini. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem imel namena cvilit hočem sam povedat da mi gre na živce da se usak dan tukaj pogovarjamo pa ni mogel eden zinit kje je radar....saj verjetno nisem edini ki sem nabasal nanj pa tudi zadnjič nisem vendar bi si lahko med sabo malo povedal ali je to tak problem?

Malo poglej naokoli, a mormo 100X limat kje je radar?!?

Še poslikal sem ga ko je bil v akciji lansko leto.... Malo uporabi SEARCH pa bo ane?

 

http://www.motosvet.com/tabla/topic/4851-stop-policija/page-117#entry1937058

 

Pa še nekaj opažanja sicer od takrat:

 

 

1. Na ta dolgi ravnini v Planini je en Clio včasih parkiran. To je radar in ne lokalni pijanček, ki zasede pol parkir placa. (Foto material: http://www.motosvet....40#entry1937058)

2. Proti koncu planine, tam kjer je šola in omejitev 40 km/h radi mal ciljajo

3. Čist ta zgornje počivališče na ridah, tam ko so smetnjaki pa klopce ponavadi kak letečman preverja če mam dost profila pa prvo pomoč, pa kok gre kej motor

4. Provide peljejo gor pa dol pa nas peglajo če gremo čez polno črto ali prehitro

5. Enkrat celo helikopter vidu, ko je gledal kdo je šel čez polno črto, policija je spodaj in zgoraj pa ustavljala... Bilo je to davnega 2010...

 

Popravljeno . Popravil GregaSLO
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez Planino se pač pelješ 50km/h pa si miren. Po eni strani zaradi radarja po drugi pa ker tam pač živijo ljudje, kot je že borutt napisal, ki jim skoraj sigurno ni prijetno, če ga turiraš mimo njihovih hiš. Potrpi tisti 2 minuti pa pol pritisni (v ovinkih na ridah al pa proti Grčarevcu).

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravim, da se kolenčka lahko tudi od 90km/h navzdol, da navš glih kej plačeval. Zato pa sem si nabavu Darčka, ker mi ni več glih neki prijeten se kolenčkat pri 200 na uro. Namest da bi še za radar plačeval, pa raj dam komu za pivo pa kufe.

 

Za fočkanje sem pa mislu sam določen segment "motoristov/motoristk" tu gor, ki že sami vedo resnico.

 

še mal pa boš tolk pršparal da boš lahko piknik financiral :D

evo danes sem dobil domov položnico in sicer pozdrave od medobčinskega redarstva

 

in glede na to da je bilo dosti članov prav brihtnih kje je radar itd. vendar ni nihče mogel povedati kje je sem se pač odločil da bom jaz razkril to skrivnost

 

radar-planina.png

 

stal je pri bifeju saj tako sem razbral iz slike ki sem jo dobil domov

 

spet se bo našel kdo ki bo solil pamet pa nebi gonil čez naselje saj si vedel da je radar itd......da ne bo preveč govorjenja: sem prehiteval avto ki je vozil manj kot 50 in če bi vedel kje je radar ga nebi šel na tem mestu prehitevati. Ali je res tako težko povedat lokacijo radarja? ali vsi drugi čez naselje vozitee točno 50??

na ovinku ga verjetno nisi prehiteval...torej je bilo po ovinku in proti bifeju - zračunaj si razliko v hitrosti in si napiši koliko metrov si ga prehiteval - torej si spustil gas pred radarjem - kajti če bi avto vozil 40 na uro ti pa 66 bi bil pri radarju vštric z njim in ti ne bi morali poslati položnice(dve vozili na isti sliki - ne morejo določiti prekrškarja )..

 

pa da ne boš bentil okoli radarjev - grčarevec iz smeri planina - tabla za naselje pred ovinkom , radar pa takoj za ovinkom...da ne boš bentil da ti nisem povedal...

 

jaz ne vozim 50 ... 55-57 , max 60 po števcu potem pa gas spuščam  - cca.2500-2700 obr/min v tretji ... pa imam še fore , ker imam polža za hitrost za 19 col , gumo in feltno pa 18 col - tudi to razliko se da izračunat ... in ko ti še napako  meritve

odštejejo plus napaka v plus na števcu - ups potem si lepo čez 70 po števcu..

 

nisem imel namena cvilit hočem sam povedat da mi gre na živce da se usak dan tukaj pogovarjamo pa ni mogel eden zinit kje je radar....saj verjetno nisem edini ki sem nabasal nanj pa tudi zadnjič nisem vendar bi si lahko med sabo malo povedal ali je to tak problem?

a ni to tema o ridah ? pa sm mislu da je ... ker na ridah je 90 omejitev ... za naselja pa velja povsod enako - v avtošoli ti lepo povedo , da se v naselju ne prehiteva preko omejitve ...ostalo pa : " kako kdo volji ..pa nek pljače kad zabolji .."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko je zdej bit pameten kje so radarji! Kje je bla tale debata eno leto nazaj... bemti!

 

v naselju je omejitev 50 in ne 100+...  Zato vsi k se pritožujete nad tistim radarjem in da so vas cepnili, peljite se tam 50 pa boste lahko mirno spali...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v naselju je omejitev 50 in ne 100+...  Zato vsi k se pritožujete nad tistim radarjem in da so vas cepnili, peljite se tam 50 pa boste lahko mirno spali...

... sploh pa se oglaša to nekdo, ko sem moral včeraj za njem po Celovški 90+ tiščat, da sem ga lahko sledil... pa še me je moral čakat na semaforjih....  

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... sploh pa se oglaša to nekdo, ko sem moral včeraj za njem po Celovški 90+ tiščat, da sem ga lahko sledil... pa še me je moral čakat na semaforjih....  

:P

 

:lol1:  a ti števc narobe kaže? :slap:

 

včeri je blo mak 76 km/h po Celovški :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta vikend verjetno pridem malo gor  :grim

 

da vam čika MZ pokaže.... kako se klopce greje  :lol1:

 

Hahahahaha   :lol1:

 

Pol zna bit da se vidmo, ker verjetno da bojo do vikenda že nove gume, tko da jih bo treba prit na ride malo sprobat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!