Skoči na vsebino

Kačje Ride III


Sanda7
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

434317645_949518787065289_692310826191015310_n.jpg.4e226cf151009432ada896e367a67ce7.jpg

Priporočene objave

naslednjič en stativ navež na suzo da boš še ti gor.... :grim

 

Hehe, sej je bla moja boljša polovica, ne rabim bit še jst :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons naredu :smoke:  fočk 2x

Nikoder žive duše . . . . 

Domačini so full pridni . . . . pridno polivajo ovinke z oljem, gnoja po cesti vse povsod in zemlje . . . .  :wallbash:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fer bi bilo da bi tud njih kdaj ta plavi mal poahtal ne sam nas,sam se ne upajo k kmet mu bi vile zapiču med oke :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons naredu :smoke:  fočk 2x

Nikoder žive duše . . . . 

Domačini so full pridni . . . . pridno polivajo ovinke z oljem, gnoja po cesti vse povsod in zemlje . . . .  :wallbash:

to sm pa tudi že slišal, da tm okrog planine da domačini pesek stresajo na cesto in podobno. ma da ga vidim mu vse okončine polomim :angryrant2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fer bi bilo da bi tud njih kdaj ta plavi mal poahtal ne sam nas,sam se ne upajo k kmet mu bi vile zapiču med oke :dry:

 

to sm pa tudi že slišal, da tm okrog planine da domačini pesek stresajo na cesto in podobno. ma da ga vidim mu vse okončine polomim :angryrant2:

Fantje ne splača se zarad budal plačavat in v čuzi ležat!

Sicer bi tud jst urgiru :bum:   :fight1:  če bi vidu . . . . sam je treba mone dobit . . . . 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fock.

kar se umazanije na cesti tice..ej...pac res je dost dela. gozdovi so okrog in okrog. zledolom je bil grozen. to se bo pucalo se v 2016! pol je bla se poplava. sanirat je treba pol planine. folk pac dela s traktorji. Kot motoristi smo na to mal bol obcutlivi, nekateri skor prevec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nism nč občutljiv na kmete,ker delajo za preživetje in tam živijo,občutljiv sm na plave,ne občutljiv ,alergičen............ponavad od alergije pike fašm,ki držijo tud do 3let :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nism nč občutljiv na kmete,ker delajo za preživetje in tam živijo,občutljiv sm na plave,ne občutljiv ,alergičen............ponavad od alergije pike fašm,ki držijo tud do 3let :P

2leti

 

čak isčem zdj na polno pa ne najdem. Okol novembra 2011 sem prebral da dve leti ko sem fasu 5pik

Popravljeno . Popravil Ervin93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kazenske točke in njihov pomen
Kazenske točke so točke, ki se posameznemu vozniku dodelijo ob storitvi določenega prometnega prekrška. Vsak prekršek ima določeno denarno kazen in število kazenskih točk. Točke se vozniku samodejno izbrišejo iz evidence po preteku dveh let od pravnomočnosti odločbe, s katero so bile izrečene.

http://cvv.amzs.si/?podrocje=35

2leti

 

čak isčem zdj na polno pa ne najdem. Okol novembra 2011 sem prebral da dve leti ko sem fasu 5pik

 

 

Drugače pa glede teh ki namerno polivajo olje pa podobno. Prejšnje leto je en s kolesom se ustavu na ovinku (ko sm šu mim je stal tam, 2min prej na gor ni blo kamenja) No ko sem šel še 2min kasneje nazaj gor je bil on mal naprej in večji kamni na ovinku. Seveda se je naredu budalo da nč neve o tem!

Popravljeno . Popravil Ervin93
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavad se temu olju reče-gnojnica ta prau kmečki drek, ki pušča ven iz cisterne......

Drugače, pa preden greš na polno gor in dol, narediš najprej izi izlet, da vidiš, kje je pesek, kje je blato, kje gnojnica, kje so radarji..........pol sam še gasaaaaaaaaaa

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V maline.

tvoj stil vožnje , tvoj problem, tvoj malinovc, pa srn se pazi :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva dni nazaj okoli 16h ure je bila polita NAFTA, videlo se je da je zgleda kakemu tovornjakarju plajhalo iz tanka, na to sem nekajkrat naletel na rebrnicah na stari cesti malo naprej od Razdrtega, enkrat sem se komaj ujel da ne bi šel pod kamion

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh z babami se raj ne ukvarjam... prec lhk kej trofaš... pol pa si ko kmet :P

Popravljeno . Popravil tintin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh z babami se raj ne ukvarjam... prec lhk kej trofaš... pol pa si ko kmet :P

Smo vidli frajerčka, mahal vsakič, ko šel mimo, ustavit pa pozdravit pa ni upal :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdej boš rekla da ne smem bit vljuden pa pomahat al kaj... osnove olike :P:D

 

Smo vidli frajerčka, mahal vsakič, ko šel mimo, ustavit pa pozdravit pa ni upal :P

go get a room, you two! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... Fočk ....  :)

 

attachicon.gif1.jpg

isto :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!