Skoči na vsebino

Stunt, vragolije, wheeliji, stoppiji, burnouti


Stric Burek

Priporočene objave

Kukr vem je parkirišče "neprometna" površina in se lohk vozš z neregistriranim trahtorjem po dveh :D :whistle:

Matr, to bi blo za probat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, nj pa skoč z motorja takrt :P pa reče da ga sam gleda :D

takrt k sva s Kokam kolenčkala po parkirišu niso nč težil.. (ker sva mela use dokumente vrjetn) :D

Ne ne,da ne bo pomote,jst sem imel motor z dokumenti in registriran,samo nisem imel tablce na motorju(v ruzaku sem jo imel :D ) in sem polcaju pojasnjevov da imam motor sam za treninge in da se nevozm po cesti,pol je pa kr neki začev nabijat...k sreči brez kazni B)

Pomojem je to res kar je burek napisov,da se po parkingu lahko voziš z neregistriranim motorjem,tko da ne vem kaj imajo zatežit.

Ja za tale vikend je pa res slab vreme napovedan,celo sneg...no sej je že december :)

LP Tadej-DolencT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kukr vem je parkirišče "neprometna" površina in se lohk vozš z neregistriranim trahtorjem po dveh :D :whistle:

Matr, to bi blo za probat :D

ni res!, tudi na parkirišču veljajo prometna pravila in predpisi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni res!, tudi na parkirišču veljajo prometna pravila in predpisi

Za javna samo, privat in od raznih trgovin pa ni tak kolkr vem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Živjo!

SST FILM PRODUCTIONS je izdal novi amaterski video z naslovom ARE WE CRAZY ENOUGH.

v filmu so zbrani vsi neobjavljeni posnetki z letošnjega leta 2007.Uživajte ob ogledu filma, komentarji pa so tako ali tako zaželjeni.

P.S. Oproščam se, ker je film v dveh delih, ker žal na youtube ni mogoče uploudat filma, ki je dalši od 10 min.

are-we-crazy-enough.jpg

LINKI ZA OGLED FILMA:

1 del :

2 del :

Lep pozdrav!

SCOOTER STUNT TEAM

Popravljeno . Popravil rbagoros
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo všečen filmček,sama sestava mi je tut huda...mogoče se mi zdi da tebe Rok malo premalo kaže notri,več posnetkov je od Mitje.

LP Tadej-DolencT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj je še moj novi video,sicer je samo malo dodelan prejšni video ampak je kul :)

LP Tadej-DolencT

Popravljeno . Popravil FOX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj je še moj novi video,sicer je samo malo dodelan prejšni video ampak je kul :)

LP Tadej-DolencT

nč ne poveš kdaj se pojavlaš na parkirišu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč ne poveš kdaj se pojavlaš na parkirišu :)

Ne sej to je blo sneman že oktobra enkrat,sam nisem jst delov videja ga je en kolega in je zato tok dolg trajal da je video naredu :) Drgač se pa zdej nisem nč vozu... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj bomo pa lahko vidli CBR v akciji :naughty:

Računam da bo to nekje marca.Tut jst komej čakam malo več konjev... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Tak je pač naneslo je bilo več posnetega materiala ko je on gor pa ni blo druge izbire :winkiss:

no ja ... počasi bo

drgač pa me niste preveč navdušili, saj v ljubljani to lahko opazuješ vsak dan, ker to vsak čefur zna. je pa ena malenkostna razlika... da so oni še malo bolj pametni kot vi... oni še čelade ne uporabljajo :kva1:

dejte fantje kej opreme nase jebemti pa srečno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Lepo lepo samo tako naprej :OK:

tako naprej ... drugič se nej še u avto zakanta... tist je tanajbolši deu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino lepo za poglegat vsi trije filemčki.

:rolleyes:

PS

1. če vam filemčki niso všeč jih raje ne glejte in nekomentirajte truda. Ali ste jim fouš?

2. "drugič se nej še u avto zakanta" ta pripomba ni na mestu treznega razmišljanja pa ne zameri JeRn3j.

3. in še kaj je sploh definicija čefurja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino lepo za poglegat vsi trije filemčki.

:rolleyes:

PS

1. če vam filemčki niso všeč jih raje ne glejte in nekomentirajte truda. Ali ste jim fouš?2. "drugič se nej še u avto zakanta" ta pripomba ni na mestu treznega razmišljanja pa ne zameri JeRn3j.

3. in še kaj je sploh definicija čefurja?

še sprašuješ če so :trance_33_sleep: ....valda da so...nimajo pa jajc da bi sami poskusli...se posneli in se pol še pokazali :headbang: :evilgrin: ...

vse pohvale pa tistim ki to upajo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ti tisti k maš zdej CBR-o? 900 kubikov.. sma se srečala enkrat, sm z Tomosom bil tam pred Hervisom ko si se drkal po zadnji gor pa dol :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še sprašuješ če so :trance_33_sleep: ....valda da so...nimajo pa jajc da bi sami poskusli...se posneli in se pol še pokazali :headbang: :evilgrin: ...

vse pohvale pa tistim ki to upajo :OK:

Tako je, pohvale tudi od mene :)

Samo kakšen kos opreme več pa tudi ne bi škodil.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako naprej ... drugič se nej še u avto zakanta... tist je tanajbolši deu :OK:

no kaj pa ti govoriš đeri :headbang: ...sej prav naj ga sekajo pubeci, to je vedno fajn pogledat, ponavadi pa glih tisti ki nič ne znajo teh stuntov, pol te stunterje najbolj šimfajo, ker so jim v resnici fauš...pubeci---imate moj respect, ker vem da se za takšne trike morš trudit in tud imet veliko talenta :worship:

Popravljeno . Popravil _Nejkoo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2. "drugič se nej še u avto zakanta" ta pripomba ni na mestu treznega razmišljanja pa ne zameri JeRn3j.

Tudi izvajanje stuntov na prometnih cestah ni na mestu treznega razmišljanja....torej...

....dokler se takšne stvari delajo na cestah kjer se odvija promet, je pripomba čisto na mestu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!