Skoči na vsebino

Honda CBR 600 RR


Vojč

Priporočene objave

Kot si že sam ugotovil je tvojemu padcu botrovala neizkušenost. Ker si tudi pogruntal, da si lajik, naj ti motor pregleda strokovnjak, da naslednji padec ne bo posledica neispravnega motorja!

Za prilagajanje na motocikel ti priporočam obisk kakega poligona ali večjega praznega parkirišča, da dobiš potrebni občutek, ker mislim, da oceniti hitrost ob neiskušnjah je tako, tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Padec z motorja........... ni nikoli fajn. Je pa bolj fajn če je pri 30km/h v jarek kot pri 130 v avto ali drevo. Motorju po moje ni nekaj hudega, če res nisi imel smole in je ročka udarila v kakšno skalo. Tudi jaz bi stavil na stikalo tačke, če je na tisti strani. Je pa mogoče dober nasvet, da ta čas, ko rihtaš motor prebereš Twist of the wrist ali kaj podobnega. To ne škodi niti izkušenim kaj šele tistim na začetku. Pri vožnji z motorjem v prometu je ogromno v predvidevanju in opazovanju. Pa še ena dobra : Vedno glej tja kamor želiš peljati in ne tja kamor motor gre :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadeva je urejena, hvala bogu ni nobenga stroska :D..................mal mi je nerodn, ampak bom useeno povedau, motor ni uzgau ker je biu akomulator prazen (spraznal ga je zato ker nisem takoj obrniu kluca na OFF, luci so ga praznale), pri zaganjanju motorja se je slisau rele........ v drugo prestavo pa ni slo, ker nisem motorja mal naprej porino, pa pol prestaviu :slap: ..............tak ko sm reko prej ''laik''

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boli te kur.c, važn da moped laufa zdej.. Tist mal prakse za te stvari boš pa dobivou z vsakim srečno prevoženim kilometrom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgodilo se mi je nekaj kar se lahko zgodi vsakemu motoristu :(............to mi je prvi motor imam ga komaj mesec dni, nisem mogeu cakati na toplejse dneve, tak da sem vceraj doziveu padec pri cca. 30km/h v jarek, dan pred tem pa kmet poscricau gnojsnico, blo je mal blatno............motor je ceu, razen levega ogledala (zlomljen) to je kar se tice zunanjega videza, mam pa problem pri vzigu motorja, seveda noce vzgati, uprasau sem kolega kaj bi lahko bilo, pa je reko, da ga je verjetno zalilo, pa naj pocakam en dan, danes sem spet probau a zaman (pri vzigu se slisi samo ''ajnlaser'' motor se ne zavrti)...........je pa se en problem pri prestavljanju, v prvo prestavo gre in v ler, v drugo pa sploh ne (pozabiu sem povedati, da sem se peljau u drugi pri padcu, a ko sem ga zvleko ven je biu v leru :?)

gre se za hondo cbr 600rr 2007 novejsi model

pa ni ki to moja honda sem jo glih taki cajt prodal ...rdeča...18000km...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Mogoče kdo ve, koliko staneizpuh (samo lonec) od leo vince za letnik 2007?

Tm okol 300 ti ga lahko tud jaz dobim ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To velja za vse, ker vidim (link) da jih je več vrst (aluminij, titan, karbon)? Kakšna je sploh razlika med njimi in ker je najboljši?

Se mi splača dokupiti preostanek izpuha če imam samo lonec?

Hvala za odgovore!

Popravljeno . Popravil 5n4jd3r
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To velja za vse, ker vidim (link) da jih je več vrst (aluminij, titan, karbon)? Kakšna je sploh razlika med njimi in ker je najboljši?

Se mi splača dokupiti preostanek izpuha če imam samo lonec?

Hvala za odgovore!

Tolk je aluminij, titan in karbon sta normalno dražja. Razlika je v masi(teži), in pa karbonski se hitreje ohladi. Odvisno kaj od izpuha zahtevaš, če hočeš samo zvok potem je dokup krivin velik nepotreben strošek, če pa ti veliko pomeni tistih nekaj konjev ki jih dobiš, potem pa komplet kupi. Odvisno od financ.

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo, prodaja kdo mogoče rabljene ali ugodne nove zobnike za CBR 600rr 2007, ketna debeline 520, potrebujem 40 in 44 ali 43?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Pozdravljeni.

Ravnokar sem kupil cbr 600 rr 2005 letnik z manjšo napako. Merilnik hitrosti kaže skoraj

napol manj manj od dejanske hitrosti s katero vozim. Mi lahko mogoče kdo pomaga ali pa če je že imel

kdo podoben primer.

Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Ravnokar sem kupil cbr 600 rr 2005 letnik z manjšo napako. Merilnik hitrosti kaže skoraj

napol manj manj od dejanske hitrosti s katero vozim. Mi lahko mogoče kdo pomaga ali pa če je že imel

kdo podoben primer.

Hvala za odgovore.

Da nimaš slučajno nastavljeno na Milje ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nimaš slučajno nastavljeno na Milje ?

Piše Kmh.... Sej izšlo bi se ja, nekako tako tud fali. Sem odprl števec, in nikjer sledov

kakršnegakoli posega. Recimo da bi bilo mogoče kaj dodano zaradi prevoženih kilometrov.

Podatek za števec prihaja iz menjalnika če prav razumem. Zanima me če gre skoz računalnik ali gre direktno na

števec. Da vsaj vem kje približno iskati napako.

l.p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

lp

potrebujem navodila za manual servis ali kakšne mikro video posnetke za hondo cbr 600 rr l.2004 lepo prosim če kdo ima karkoli od navedenega da mi posreduje ter ali je mogoče to dobiti v slo jeziku hvala za pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp

potrebujem navodila za manual servis ali kakšne mikro video posnetke za hondo cbr 600 rr l.2004 lepo prosim če kdo ima karkoli od navedenega da mi posreduje ter ali je mogoče to dobiti v slo jeziku hvala za pomoč

V Slovenščini tega nimaš, tukaj imaš Angleški servis manual.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zgolj v vednost, če bo kdo nastavljal vezico, da vidi do kam pride, Honda ima 25mm višje mehanično blokado, tako da je treba tisto točko vzet za točko "zabijanja" vilc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

To imam jaz isto,ma na 1000. Sem sprednji zobnik dal za en zob manjši pa mi fali za enih 8-10 na uro!

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Če ima mogoče kdo mogoče, certifikat za homologacijo Termignoni izpuha za 03/04 letnik, bi ga bil pripravljen skenirat?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!