Skoči na vsebino

2T ali 4T


Cola400

Priporočene objave

ja katera pa je potem najboljša/najtežja šola če ne tista, na kateri so najboljši učenci?

Osnovne šole imajo zelo zelo različne kriterije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Replika :) moj sosolc je v slovenski reprezentanci hokeja. je igrov tud že na češkem 2 let itd... poj maš pa prizor iz biologije... ga prfoxa pokliče pred tablo. un pa reče :gospa prof. jest mam status športnika... in odgovor: kaj to mene briga prid gor. in ga je zabila...

kdo to? pol ga 100% poznam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K smo se mi vpisval u gimnazije je bil kriterij tak: 70 točk če si bil odličn z vsemi 5, pol še neki priznanja. U LJ je bla omejitev sledeča......73 pik škofijska gimnazija, 71 pik poljane, 70 bežigrad, 69 pik vič. Škofijska je mela 3. najvišjo omejitev v Slo, pred njo je bila še 2. gim MB pa še ena šola iz celja se mi zdi.

Letos nobena od teh ljubljanskih šol ni mela omejitev tko kot je že flame reku

jap 15 si jih lahk dubu dodatno! seprav 85 skupno za A status si dubu posod 10 tko da sm meu 78 pik :whistle: aja pozabu si 72 pik želimeljska škofijska ;) drgac pa šiška je mela 68pik omejitev športna ane.. mah šiška sploh rooox :D 8ur na tedn telovadbe pa svoje filtreranje vode za zdravje haha :topic: :kva2: :kva2:

pravo spada med družboslovje- torej tretje mesto....ni faksa ki bi bil jači od medicine, ker za moje pojme je zdravnik najbolj cenjen poklic na svetu....čisto vsi ostali so brezpredmetni, ker še vsak multimilijarder pa nevemkaki biznismen in odvetnik, na koncu le rabi zdravnika ko pridejo kake težave...torej, tisti ki študirate medicino, vsam samo lahko rečem :worship: :worship:, ker sam priznam da sn nesposoben za ta poklic (kot tudi večina), ker odgovornost in stres ki jo ima zdravnik, se ne more primerjat z nobenim drugim poklicem!!...poleg vsega pa morte še bit jako inteligentni ter se pripravljeni učit dneve in dneve

s tem se pa strinjam cist. itak me pa to ne zanima k pomoje bom šu kvantno al pa kozmično al pa kkšno drugo smer fizike študerat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap 15 si jih lahk dubu dodatno! seprav 85 skupno za A status si dubu posod 10 tko da sm meu 78 pik :whistle: aja pozabu si 72 pik želimeljska škofijska ;) drgac pa šiška je mela 68pik omejitev športna ane.. mah šiška sploh rooox :D 8ur na tedn telovadbe pa svoje filtreranje vode za zdravje haha :topic: :kva2: :kva2:

s tem se pa strinjam cist. itak me pa to ne zanima k pomoje bom šu kvantno al pa kozmično al pa kkšno drugo smer fizike študerat...

s čim se ne strinjaš??? ja pa sej, ponavadi je tak, da če si za nekaj nesposoben, je najboljši izgovor da rečeš, da me ne zanima...jaz priznam da sn za medicino nesposoben, in vsakega ki je na tem faksu in ga uspešno konča, ter kasneje dobro opravlja svoje delo, cenim bolj kot bilokeri drugi poklic :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reku sm da se strinjam čist DA SE STRINJAM! jao. :headbang: drgac je pa pr medicini itak u igiri ful velika količina znanja pač piflarije. use mors vedt do potankosti. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

reku sm da se strinjam čist DA SE STRINJAM! jao. :headbang: drgac je pa pr medicini itak u igiri ful velika količina znanja pač piflarije. use mors vedt do potankosti. :worship:

aja pardon hehe, sn prebral na hitro da si napisal: SE NE STRINJAM ČIST...sorry .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pardon hehe, sn prebral na hitro da si napisal: SE NE STRINJAM ČIST...sorry .)

kiks :rolleyes: kaj si polupismen al kaj da 3 besede ne morš prav prebrat? to pa tote šole smešne ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kiks :rolleyes: kaj si polupismen al kaj da 3 besede ne morš prav prebrat? to pa tote šole smešne ja...

to je majhen kiks, ker sn pač netemeljito prebral, jaz pa ne kiksam vsebinsko tak ko ti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

2T če je keš alpa če ga nimaš čisto nič :unsure: :worship:

Vseeno: Kdor vozi R125 ima tudi veliko pod palcem, ker motor navsezadnje ni poceni :rolleyes: :krneki: Tako, da nemorš rečt da furaš R125 zato ker nimaš keša :headbang: Šminka čista...

RSko pa dobiš lahko dokaj ceneje in scat pelš unga ki ima "bolj" moderne plastike :naughty:

Resnica boli_čudi me pa kako, da se noben Yamahan ne javi :blink: Že tko merkajo svojo temo, da se nebo nasvinala s objavam :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2T če je keš alpa če ga nimaš čisto nič :unsure: :worship:

Vseeno: Kdor vozi R125 ima tudi veliko pod palcem, ker motor navsezadnje ni poceni :rolleyes: :krneki: Tako, da nemorš rečt da furaš R125 zato ker nimaš keša :headbang: Šminka čista...

RSko pa dobiš lahko dokaj ceneje in scat pelš unga ki ima "bolj" moderne plastike :naughty:

Resnica boli_čudi me pa kako, da se noben Yamahan ne javi :blink: Že tko merkajo svojo temo, da se nebo nasvinala s objavam :yea1:

sj 2T bi biv supr ce nebi tolk crkavu ....drgac pa brejker spomlad se mors mal okol prpelat z ksno turco ...soryy off topic sam jebiga :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj 2T bi biv supr ce nebi tolk crkavu ....drgac pa brejker spomlad se mors mal okol prpelat z ksno turco ...soryy off topic sam jebiga :topic:

sam 4T bi bil pa super če bi malo bol šel...jebi ga vse ma neko slabo in dobro stran :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do 150ccm vse 2T potem vse ostalo pa 4t. Trial motor mora bit obvezno 2T,ne glede na ccm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2T če je keš alpa če ga nimaš čisto nič :unsure: :worship:

Vseeno: Kdor vozi R125 ima tudi veliko pod palcem, ker motor navsezadnje ni poceni :rolleyes: :krneki: Tako, da nemorš rečt da furaš R125 zato ker nimaš keša :headbang: Šminka čista...

RSko pa dobiš lahko dokaj ceneje in scat pelš unga ki ima "bolj" moderne plastike :naughty:

Resnica boli_čudi me pa kako, da se noben Yamahan ne javi :blink: Že tko merkajo svojo temo, da se nebo nasvinala s objavam :yea1:

RS-ka je več kot 1000€ dražja od R125, če pa kupiš rabljeno rs pa hitro prideš do vrednosti nove R125

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2T če je keš alpa če ga nimaš čisto nič :unsure: :worship:

Vseeno: Kdor vozi R125 ima tudi veliko pod palcem, ker motor navsezadnje ni poceni :rolleyes: :krneki: Tako, da nemorš rečt da furaš R125 zato ker nimaš keša :headbang: Šminka čista...

RSko pa dobiš lahko dokaj ceneje in scat pelš unga ki ima "bolj" moderne plastike :naughty:

Resnica boli_čudi me pa kako, da se noben Yamahan ne javi :blink: Že tko merkajo svojo temo, da se nebo nasvinala s objavam :yea1:

a boš spet pameten...

Glej, za motor ( ne cena motorja, pač pa bencin, servisi) sem porabil poleti tam na okroglo 500-600 €...Od tega če sm sm 150€ za servis ostalo je šlo za bencin. Že tako ali tako sem bil pri porabi 3-4L/100km skoraj 1x dnevno na bencinski...Pa mi ne rečt, da bi bli stroški z 2T npr RSko, tudi 1x na dan? Ob taki kilometrini bi porabil 2x čene celo 3x več denarja za bencin, kje potem pride še olje, servisi, če kaj crkne..............

Pa dobr, a zj si car ko ti gre motor 30km/h več? nj ti gre, večjiga tiča pa vseen nimaš. Preseravanje, ker se lahko le na 4T spravite, sedaj je aktualna R125...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a boš spet pameten...

Glej, za motor ( ne cena motorja, pač pa bencin, servisi) sem porabil poleti tam na okroglo 500-600 €...Od tega če sm sm 150€ za servis ostalo je šlo za bencin. Že tako ali tako sem bil pri porabi 3-4L/100km skoraj 1x dnevno na bencinski...Pa mi ne rečt, da bi bli stroški z 2T npr RSko, tudi 1x na dan? Ob taki kilometrini bi porabil 2x čene celo 3x več denarja za bencin, kje potem pride še olje, servisi, če kaj crkne..............

Pa dobr, a zj si car ko ti gre motor 30km/h več? nj ti gre, večjiga tiča pa vseen nimaš. Preseravanje, ker se lahko le na 4T spravite, sedaj je aktualna R125...

res je da so ful večji stroški...tut sam bi zato raje mel 4T samo ko se pa spomnem ko se pelješ po cesti kjer je umejitev 90km/h oz. večina vozi 100km/h in ne moreš jit prehitevat me pa mine :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preseravanje, ker se lahko le na 4T spravite, sedaj je aktualna R125...

:grim Za pozirat že :grim ! Za dirkače :whistle: pa bo še vedno aprilia ali cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim Za pozirat že :grim ! Za dirkače :whistle: pa bo še vedno aprilia ali cagiva

aktualna mislim v temu smisliu da se vsi spravljate da je počasna, za pozirat......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim Za pozirat že :grim ! Za dirkače :whistle: pa bo še vedno aprilia ali cagiva

rska in mito top top :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je, če odmisliš tiste dneve šravfarij pa enga keša......... :whistle: :P

No,no tolk pa tud ni šravfanja.Meni je dvakrat zaribala vsakič na okol 12,000km.Pa sem jo vedno in skozi do blokad tiščal.Sicer pa šravfanje odtenta užitek 2T v 125ccm.

Enga keša?Pri 16 gre po večini od staršev....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,no tolk pa tud ni šravfanja.Meni je dvakrat zaribala vsakič na okol 12,000km.Pa sem jo vedno in skozi do blokad tiščal.Sicer pa šravfanje odtenta užitek 2T v 125ccm.

Enga keša?Pri 16 gre po večini od staršev....

od staršev???no odvisno , če bi meni mogla mama kaj za motor dat ga nebi mel :rolleyes: ker je nevaren :whistle: no saj je res samo vseeno :winkiss:

...zato pa obstaja študenski servis oz. počitniška dela itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!