Skoči na vsebino

2T ali 4T


Cola400

Priporočene objave

kaj sem reko mogoče da sem??? sej ti tudi nisi car če znaš zašpilat na golico s harmoniko, car bi bil če bi znal zaigrat celotno beethovnovo 5. simfonijo .)

ampak nazaj :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: napaka, slovenščine!!! :P matematiko sm mel 41% :OK:

al pa če naliješ benz v tank in potem pač računaš:

hahah...no, svaka čast za ta "vrhunski" dosežek, letos "izjemno težke" matematike.... no drugač pa sej zdaj na faksu vidim kakšni ste vi iz tehničnih gimnazij....kaj vam pomaga če znate šraufat, ko pa pol pridejo vlki problemi že pri pisnem množenju :lol1:

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj sem reko mogoče da sem??? sej ti tudi nisi car če znaš zašpilat na golico s harmoniko, car bi bil če bi znal zaigrat celotno beethovnovo 5. simfonijo .)

Mislm sam s pa kekc k boš ti vidu koga k na harmonko zašpila kakršno koli simfonijo se pa pr men oglas.

Ej hvala da si me tako podučil finqi. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahah...no, svaka čast za ta "vrhunski" dosežek, letos "izjemno težke" matematike.... no drugač pa sej zdaj na faksu vidim kakšni ste vi iz tehničnih gimnazij....kaj vam pomaga če znate šraufat, ko pa pol pridejo vlki problemi že pri pisnem množenju :lol1:

jebat ga, eni se pač rajš vozmo z motorji kot pa da cele dneve geekamo za knjigami :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čamac in kdu naj bi prodaju buče??

A nisi videl koga sem citiral? Nejkota in Fingija čeprav bolj prodaja buče Nejko :)

bučar bučasti, kaj pa te je lc2 kot pa hard enduro oblika...se pravi kot krosar ampak pač homologiran z lučmi in vsem....aja sej maš prav, cestak je lc2 :slap: ...pa reko sn mu lc2 zato ker je edini kolk tolk dostopen za nakup, exc-ja pa redkokdaj kerega vidiš....

jaoo kaki hard enduroooo LC2 NI NOBEN HARD ENDUROOOOOO, hard enduro je exc ti še enkrat povem, daj še enkrat si preberi moj post... a res ne razumeš da je ta lc2 navadni 2T 125 enduro tak kot dt samo da je pač nekoliko močnejši... exc pa ma skoraj 20 konjev več in tisto je hard enduro :slap: če pa ne veš nič o tem pa rajši ne piši brezveznih postov pa trosi okrog oslarij... kdaj si sploh nazadnje videl kakšnega lc2 al pa exc?

jebat ga, eni se pač rajš vozmo z motorji kot pa da cele dneve geekamo za knjigami :lol1:

eni pa se vozimo z motorji, poleg tega pa hodimo še na drugo najtežjo srednjo šolo v slo... :D

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajajaj pob, si se prj neki s trahtorjem hvalu, sm mislu da si pob s kmetu doma, bi žihr kej vedu o teh zadevah. mnde mate kako motorko doma, al pa kosilnco, pa morš mešanco not tankat. to ti je to.

pa če bi prej mal bol prebrav, je tud že nekdu omenu dva rezorvarčka, pa da motor sam mešanco dela.

torej:

v rezorvar za olje naliješ olje za mešanco (dvotaktol, TTS, kaj js vem kter še... ), v rezorvar za benz, pa benz. pa bo samu delalu mešanco.

motorke al pa laksarce pa glih nimajo teh pumpic, je treba doma pa merco v roke pa mal preračunat. ni pa nč narobe, če ga je kšna kapla več. bol več kt manj. sam ne zdej spet za ceu deci ne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res da sm sz kmetu doma sam mašanco nardi fotr predn jest sploh domu pridem.

Tko da jest sam nalijem. :rolleyes:

Pa tud nimam jest kosilnc čez jest mam sam traktor in stroje sz katermi morm pač sz traktorjam delat. :rolleyes:

Tko da...

Pa hvala no da s se mau potrudu pa napisou to. :worship:

TNX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

harmonikar tut kmet ma valda dost naprav k so 2t...tko da bi mogoč usaj enkrat u življenju lahk sam emšanco naredu :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha, prvič čujem da je pri 125-kah problem dol udart (da bi ti zaradi tega zdrsnila guma v ovinku zaradi prevlke moči), sej boš vido pol kaj pomeni dol udart če boš kdaj na kaki 600 ss...

Js sn mislo da zato ko mu gre tulk več, da ga ni problem prehitet! Drgač pa se že tud včas furam s ninjo zx-6r, kr jo ma brat pa wem kak je ja :winkiss: !

Popravljeno . Popravil biker125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej Drejo sej ne vem morde s že napisou sam kolk pa ti drgač kur dtjka??? :unsure:

Ej harmonkar zdej pa res že mau smetiš temo kr itk veš da je blo use že ful dostkrat napisano..tok da kdaj si mau cajta uzem pa pejt stare poste brat pa boš dost dost dost zvedu..tko je blo tut pr men...k ti je dolgčas maš usaj kej za delat :rolleyes: ...drgač pa kur ukul 6l plus olje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni pa se vozimo z motorji, poleg tega pa hodimo še na drugo najtežjo srednjo šolo v slo... :D

kaj na drugo hodiš al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni pa se vozimo z motorji, poleg tega pa hodimo še na drugo najtežjo srednjo šolo v slo... :D

ti hodš na 2 najtežjo šolo v slo... ja to bo to :D .... kera je pa najtežja ?

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti hodš na 2 najtežjo šolo v slo... ja to bo to :D .... kera je pa najtežja ?

BEŽIGRAAAAD :D

sej vejo tud štajerci to...pa resno ti pravm..pšra čamija k jim skoz bežigrad naprej mečejo..še naš sistem hočjo met...ni ne duha ne sluha o ledini pa viču ;)

:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti hodš na 2 najtežjo šolo v slo... ja to bo to :D .... kera je pa najtežja ?

ampak res :worship: to se tudi jaz sprašujem :hmm:

če misliš da je bežigrad najtežja, kot vidim ni.........risko je naredu letnik pa čeprav je imel nevem koliko 100 ur neopr. :lol1:

pameten pa tudi ni tako hudo, da bi kljub temu naredu, se pravi da je šola lažja kot kaka vzgojiteljska

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak res :worship: to se tudi jaz sprašujem :hmm:

če misliš da je bežigrad najtežja, kot vidim ni.........risko je naredu letnik pa čeprav je imel nevem koliko 100 ur neopr. :lol1:

pameten pa tudi ni tako hudo, da bi kljub temu naredu, se pravi da je šola lažja kot kaka vzgojiteljska

to je res... če je reesko naredu pol že ni težko... tam vem kak vam šenkavajo... kukr vem je najtežja v lj poljane... sam to so itak sam govorice :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak res :worship: to se tudi jaz sprašujem :hmm:

če misliš da je bežigrad najtežja, kot vidim ni.........risko je naredu letnik pa čeprav je imel nevem koliko 100 ur neopr. :lol1:

pameten pa tudi ni tako hudo, da bi kljub temu naredu, se pravi da je šola lažja kot kaka vzgojiteljska

no no ti pogojna matura pa ne bit glasn hehe .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!