Skoči na vsebino

yamaha virago 125


banana360

Priporočene objave

Zdravo! Zanima me ce kdo ve kje bi se dalo dobit dele za yamaho virago 125. Menjat bi blo treba balanco,filtre za zrak(pokrove),luci,... Aja pa ce bi se dalo montirat siroko balanco namest te smesne visoke? Ali bi blo to pol sploh mogoce vozit? Sm jo mal razbiu pa hocem zdej naredit eno tako pocen predelavo... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! Zanima me ce kdo ve kje bi se dalo dobit dele za yamaho virago 125. Menjat bi blo treba balanco,filtre za zrak(pokrove),luci,... Aja pa ce bi se dalo montirat siroko balanco namest te smesne visoke? Ali bi blo to pol sploh mogoce vozit? Sm jo mal razbiu pa hocem zdej naredit eno tako pocen predelavo... :evilgrin:

ej a si jo ti na zg. beli razbu??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se predelat ja, samo, računej na to da če boš prov poceni kupoval vse, bo tud poceni zgledal motor.

Zdej, pokrov od filtra ne vrjamem da se dobi kakšen after market za ta motor, balanco bi se pa dalo zamenjati, bi lepše zgledal, pa vrjetno bi se tud kej bolje peljal. Tudi luči se dobijo. Ene par zanimivih je na www.louis.de pa niti niso tako drage.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm tud js ze razmislu d bi sou mal u avstrijo pogledat za dele. Sej vrjetn se pa da dobit tud ksn drugacn pokrov za filter. Js mislm d bi prsu skoz s ksnim 400-450 evri an? A bi me use skup (prblizn) kej vec prslo? Aja pa na zg. Beli sm jo razbou ja Luka hehehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm tud js ze razmislu d bi sou mal u avstrijo pogledat za dele. Sej vrjetn se pa da dobit tud ksn drugacn pokrov za filter. Js mislm d bi prsu skoz s ksnim 400-450 evri an? A bi me use skup (prblizn) kej vec prslo? Aja pa na zg. Beli sm jo razbou ja Luka hehehe

Ejga tega komi iz bolnce prideš pa že mislš ko se boš furov :worship: .

Ja u louisa se splača it pogledat, drgač pa tud en tle u slovenij ma en homemade dele za čoprje (dam link če bom najdu). Ej kwa boš pa s kestlm naredu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je slucajn kdo ze vidu kje ksne slike kk se da predelat... Rabu bi ksno idejo... Aja pa se to: a se kestl (rezervoar) loh kej poprav ce je udarjen-vdrt? A se to sploh da popravt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je slucajn kdo ze vidu kje ksne slike kk se da predelat... Rabu bi ksno idejo... Aja pa se to: a se kestl (rezervoar) loh kej poprav ce je udarjen-vdrt? A se to sploh da popravt?

mogoče če bi kake slikce razbitga motorja prpopu nebi blo slabo... bi mogoče kdo še kako idejo dobu kaj pravš ? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se popravt kestl ja. Se mi zdi da ga z vakuumom vn povlečejo, tist kar je notr vdrt. Pa se na nov preštriha, pa je to to .

dej kkšno slikco :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja bom dodau slikco, sam morm prej do motorja pridt tk d pride slikca sele 16-17 novembra. Kok prblizn bi me pa prslo strihanje pa klepar? U prvo bi kleparja rabu pa nimam pojma.... Pa se z dnarjem sm bl u p...i

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

je tak motor itak ni za hitrostne rekorde podirat...sam lahk daš športn filtr(filtra) pa večjo dizo(dizi ubistu)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je slucajn kdo ze vidu kje ksne slike kk se da predelat... Rabu bi ksno idejo... Aja pa se to: a se kestl (rezervoar) loh kej poprav ce je udarjen-vdrt? A se to sploh da popravt?

jz sn meu na kezlu 2 vdrtnini not pa sm s preprosto napravco malo zravnal pol pa pokito in prefarbo :D zdes se pa nič več ne vidi :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk bi pa šlo če bi dal večji dizi pa športn filter?

130 140 bi šlo?

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Dobi se na pospeških, na končni bolj malo ene 5km/H mogoče

Dobi se na končni bol mal če daš športni filter al če daš večje dize?

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk bi pa šlo če bi dal večji dizi pa športn filter?

130 140 bi šlo?

Par let sem vozil Viragota najbolj gre, če imaš fajn veter v"hrbet "ali pa ornk dolino sicer te pa vsak fiatek nažge. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha,jst ga hočm prerihtat k bom šov na potovanja z njem,bosno,črno goro,pa to vse po jugu,u bosni mam še vikendico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Hmmmmm,zdj je pa vprašanje ker je že leto oa pol na servisu,kaj mislite da počenjajo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmmm,zdj je pa vprašanje ker je že leto oa pol na servisu,kaj mislite da počenjajo?

Haha, kaj leto in pol ga maš že na servisu? :lol1: Legenda stari. Pomoje da ga majo zdej že kot službeno vozilo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne men se pa zdi da je moj oče rekel da ga lahko popravijo ko bojo imeli čas.Samo tako dolgo pa pomoje nebi rablo trajat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne men se pa zdi da je moj oče rekel da ga lahko popravijo ko bojo imeli čas.Samo tako dolgo pa pomoje nebi rablo trajat.

:lol: A je to šala? xD Itak da bi ga mogl že popravt jao :bum: Pa nisi v tem letu in pol nč tja poklicu in uprašu kako pa kaj??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah moj ata ma kredit za XT660R pa nima glih denarja ampak zdj enkrat bo hvala bogu tablco treba vzet pa jih bomo mal "podrokal" za popravilo,mislim da ga popravjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!