Skoči na vsebino

yamaha virago 125


banana360

Priporočene objave

07-48-82-100-to je cifra od Delta Teama,tam k je moj motor,dj naj en vpraša k men starši ne pustijo,rečejo pust jih na mir če boš silu da ga popravjo pa boš ti plaču,sam js bi rad da ga popravjo pa bi rad kak krog naredu.Naj vpraša za viragota 125,k ma vlik km.Naj vpraša kaj je narobe pa da ga naj popravjo če lahko.lepo prosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja delajo pa men se zdi od 7.00-15-00 oz do16,17.00.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja delajo pa men se zdi od 7.00-15-00 oz do16,17.00.

Ti to kšne vice govoriš al kaj? Starši ne pustijo?! 20 let si star?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je,moj oče reče da bom mogu sam plačat če bom poklicu.Dnarja pa nimam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja seveda pol ne bi bil v Albainji,Črni Gori,Bosni,cela hrvaškaod splita do Požege pa še naprej,Avstrija,Češka,Italija,ma vsepovsod.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja po Albaniji pa Črni gori sm potoval z motoklapo7iz Škofje Loke.Bajo,Danilo,pa še eden oz za danilota nism sigurn sam vem da je predsednik Bajo.Ma pa hondo varadero plavo oz vijolčasto.

Aja rečun bo pa pršu okrog 500evru to mi je en prjatu povedu RAZER iz foruma.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne razumem...biu si po ceumu balkanu...motorist taprav....starši ti pustijo it na take fure k glih niso enodnevne a ne pustijo ti da pokličeš na servis in uprašaš kaj je z motorjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 let maš pa ti bojo starši plačeval za motor. Za moje pojme je to res žalostno. Če nimaš denarja greš delat, pa le hitr preden ne pride zakon o Malem delu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kok bom pa delu če sm mel poškodbo z motorjem,sm bil mesec pa pol u komi,no da vidim kak oz. kok?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobi so mladi, te ne poznajo... Jim ni za zamerit.

Počasi, pa ziher. Samo da se v redu pozdraviš.

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tut to je res,sam js bi rad da je moj virago popravljen ker bi rad z njem potoval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tut to je res,sam js bi rad da je moj virago popravljen ker bi rad z njem potoval.

:yea1:EJ sm zdejle prelistal ter malo prebral temo o tebi. Se ti opravičujm! Da si pa v enm letu prevozu 55000km si pa res legenda. No čim prej poštimi motor pa sebe in na nadalnja potovanja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoč je to narobe ker sm strašno velik km naredu pa poku s tipko za on pa off,okol 80.000km

Aja drugač smo ga pa že dal na delta team,pa so rekli ja ne vem če ga bomo,to je čist uničeno.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še ena slika od mojga motorja.Z njim je to narobe da ne vžge več,mrk mrk,pa tak vergla,zk zk zk,ko da nima dost moči,ampak akumolator nov.

post-13528-049498100 1278925407_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si poku z njim je skor da sigurno cinšpula, to ma V2 motor tko da bi rabu te 2 menjat...to je nekje najbolj verjeten problem, lahko je še kaj drugega ampak bi mogu malo pogledat pa kej zmert :)

P.S: se ti tud js opravičujem

Popravljeno . Popravil Robyy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je sam to šlo se to popravi brez problema

zdej pomoje bi blo najbolš da jih pokličeš pa da ti povejo kaj je use narobe z motorjem in boš pol vidu kaj se da in kaj ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejih bom pa poklicu,pa jih prosu da ga popravjo,ker js hočm s tem potovat u Španijo ker gre 115,to je čist dost za potovanja.

Pa čeprov bom mel večji motor,ampak js sm trmast pa hočm s tem.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja sj bomo tak zdj šli na DELTA TEAM po tablco pa jim bom reku da ga naj.DELTA TEAM je servis in uvoznik za YAMAHO.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja v Španijo boš lahko šel, delat pa ne moreš? Sory za :topic:, over an out :krneki:

Drgač pa zakaj si ga sploh peljal na servis, a je bil polomljen ali pa samo ni hotel vžgati? Če te tko vlečejo za nos ga raje vzami pa pejt drugam, če se ti že tok mudi.

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!