Skoči na vsebino

yamaha virago 125


banana360

Priporočene objave

V Španijo bom lahko šel ko bom čist totalno zdrav,delat pa ne morem zarad zavarovalnice,oz bolš da ne,k sm mel zdj operacijo pa sm še na berglah,so mi dal železo z noge vn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bom pa šov proti Espana čez pet let ko bom čist zdrav.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CVIČKAR1 mlad si še, časa bo še veliko. Najprej se dodobra zaceli :), res želim ti čim boljše okrevanje. Kar si ti doživel, nobenemu ne privoščim.

Tako da motorjov bo še veliko, le počakaj še malo.

Pa srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA imaš prav,kdor čaka,dočaka.Vse lepo počasi.MEn se tak nikamor ne mudi,vse ob svojem času.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam zakaj so pol rekli na DELTA TEAM-u joj pa kaj si to prpelu joj dj to zapel nazaj domov,to je že zgarano,dušo je tvoj fant spustu tem motorji.Čist ga je uniču,sam kak ga lahk sodijo če ga niso še pogledal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa zdj mi je oče rekel da še takrat so zlo teško motor premikal,da nikamor ga nis mogu premaknt,aja pa pred poškodbo ko sm šov z motoklapo7 na potovanje je moj motor šov na koncu samo še 60.

Oprostite ker sm tečen drugače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem je tvoj motor že kar pošteno zdelan. Najbrš bodo pol mašine zamenjali, če ga bodo hotl popravt... Samo ugibam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja je,sam moj oče je reku da ga lah popravjo ko bojo meli čas,to je verjetno pozim blo kej časa,tak da jih res ne zastopim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In js hočm še z njem potovat,ker je res lep motor,in ga je užitk pelat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In js hočm še z njem potovat,ker je res lep motor,in ga je užitk pelat.

malo offtopic samo bom vprašal vseeno:

vidim da maš še yamaho xt 600cc pa me zanima zakaj si se odloču da potuješ rajši z viragom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo offtopic samo bom vprašal vseeno:

vidim da maš še yamaho xt 600cc pa me zanima zakaj si se odloču da potuješ rajši z viragom?

dej mao poglej po forumu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tak je da sta oba motora na počitku,eden je "preminu" drug je pa razbit,ni več vreden popravila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to je pa slika mojga motorja.ne sodi mogoče v to temo.To je seveda XT660R

post-13528-077086700 1279023604_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a daš link do teme?

butl. fant se še dons spravla k seb in upam(pomoje vsi), da mu bo ratal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res dobro ker sm preživel,dober dohtar me operiru,je tut motorist,no sj to nima veze drgač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

No jaz sem se pa odločil da bom ponovno "zajahu" 125 čoperja,ker to je moj srečn motor.In sm prov lepo potoval z njem,sam zanima me če se da mal prerihtat da gre 10km/h več?Kupu ga bom pa tako da bom dal dnar od stav na stran pa mama mi daje tedensko 10€,čez kake dve leti pa bo.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se naredit ja. vendar vsaki taki poseg v mašino lahko dolgoročno škoduje mašini in posledično izgublja motor na zanesljivosti.

če se ti zdi da lahko daš zadaj večji zobnik in spredaj večjega, pol to naredi... kakih večjih posegov v mašino pa nevem če je smiselno, ker delaš kar dolge distance z tem čoperjem tvojim...

preden se kdo začne petelinit, hotel sem povedat... da se možnost, da pride do kakšne mehanične okvare z posegom v mašino LE poveča in to ne pomeni da se bo 100% kaj zgodilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!