Skoči na vsebino

ODSTOP VLADE


klimbra

Priporočene objave

Le kako naj si.....preprost državljan.........razlaga napoved ljubljenega in edinega pravičnega JJ?????????????????????????

Predsedovanje EU...........prevelik napor??????

Pokradli smo vse......kar smo lahko???????

Zajebali smo slovence......kolikor mo jih lahko??????

Bejž bataljon????????????????????'

Ugotavljamo, da smo nesposobni..........???????????'''''......malo verjetno, ker njihova aroganca in napuh nima mej!!!!!

Kaj tretjega???????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le kako naj si.....preprost državljan.........razlaga napoved ljubljenega in edinega pravičnega JJ?????????????????????????

Predsedovanje EU...........prevelik napor??????

Pokradli smo vse......kar smo lahko???????

Zajebali smo slovence......kolikor mo jih lahko??????

Bejž bataljon????????????????????'

Ugotavljamo, da smo nesposobni..........???????????'''''......malo verjetno, ker njihova aroganca in napuh nima mej!!!!!

Kaj tretjega???????

:lol1:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena močnejših..........

"gospod Janša je resen človek........in njegove izjave je treba jemati resno"

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena močnejših..........

"gospod Janša je resen človek........in njegove izjave je treba jemati resno"

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :slap:

zdej pa ne vem a se:

- hecaš,

- zajebavaš,

- pokaš vice al'

- se zezaš?

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno ena pametna poteza naših vladujočih :trance_33_sleep:

Sploh ne!!!!!!!!!!!!!!!

Naj se utapljajo v lastnem govnu........še teh...cca 300dni.......in se POTEM utopijo v njem.

Umakniti se......ko si sproduciral TOOOOOOOOOOOOOOOOOOLIKO govna je......milo rečeno.....kaj že?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa resno!!!!!!

Da odstopiš......je sicer legitimna pravica!

Pa vedar...........bi se jaz v konkretnem primeru......s tem strinjal zgolj pod pogojem.......da se NIKOLI VEČ......ne prikažejo na politični sceni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej pa resno!!!!!!

Da odstopiš......je sicer legitimna pravica!

Pa vedar...........bi se jaz v konkretnem primeru......s tem strinjal zgolj pod pogojem.......da se NIKOLI VEČ......ne prikažejo na politični sceni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Še prej pa naj vrnejo ves pošteno nakradeni denar :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tresla se je gora, rodila se je miš.

ja .. ampak za to so pa - lepo prosim - krivi

naši senzacij prelačni novinarji,

ki iz muh delajo slone po tekočem traku,

sy se v tej naši

po gnilobi političnih mafiozof smredči

podalspko-balkanski dolini šentflorjanski

ne dogaja nič zanimivega ..

prepotihem kradejo - to je.

:krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki:

Če jih pa kdo napizdi, pa takoj

v jok pa pod mizo kakšnega

telebajska h sep tišat...

:cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo razmišljal, da bi zbirali peneze za eno veliiiikoooo jajčno lupino za novega Janeza Kalimerkota?

A tem revčkom bogim res vse druge žlehtnobe podrejo. reveži ne morejo ničesar do konca narediti. vedno jim kakšni skrivni laboratoriji in sile podrejo plane. Ja, n'č, kar lupinco na glavo!

Pa še eno manjšo za Lojza Đusa, ki ravno v tem trenutku solze po piramidi pretaka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le kako naj si.....preprost državljan.........razlaga napoved ljubljenega in edinega pravičnega JJ?????????????????????????

Predsedovanje EU...........prevelik napor??????

Pokradli smo vse......kar smo lahko???????

Zajebali smo slovence......kolikor mo jih lahko??????

Bejž bataljon????????????????????'

Ugotavljamo, da smo nesposobni..........???????????'''''......malo verjetno, ker njihova aroganca in napuh nima mej!!!!!

Kaj tretjega???????

Kaj klinca tuliš brezveze.

1.Napor sigurno je sploh ,če ti vsi mečejo polena pod noge in osirajo po Evropi.Briga evropo kaj delamo eni Slovenčki.Raje se sami zmenimo doma.

2.Povej mi kdo do sedaj ni nič ukradel v Sloveniji??(Komunist,Lds????)Kralo se je ves čas od 1941.

3.Povej mi kaj ti je slabše?Mislim ,da si en razvajen froc,kateri v svojem življenju ni še nič probal.

Sicer pa moje mišljenje:Po mojem jim je malo vladanje stopilo v glavo.( ali kateri vladi ni??)Ne moreš pa vse njih krivit ,tudi tisto kar so zajeb......... pred njimi.Najraje bi tut slabo vreme pripisali njim.

LP Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj klinca tuliš brezveze.

1.Napor sigurno je sploh ,če ti vsi mečejo polena pod noge in osirajo po Evropi.Briga evropo kaj delamo eni Slovenčki.Raje se sami zmenimo doma.

2.Povej mi kdo do sedaj ni nič ukradel v Sloveniji??(Komunist,Lds????)Kralo se je ves čas od 1941.

3.Povej mi kaj ti je slabše?Mislim ,da si en razvajen froc,kateri v svojem življenju ni še nič probal.

Sicer pa moje mišljenje:Po mojem jim je malo vladanje stopilo v glavo.( ali kateri vladi ni??)Ne moreš pa vse njih krivit ,tudi tisto kar so zajeb......... pred njimi.Najraje bi tut slabo vreme pripisali njim.

LP Marko

1.

Ne bluzi še ti nečesa o metanju polen .

Koga kurca v Evropi pa zanima, kaj se dogaja v Sloveniji???

V nedeljo zvečer sem se peljal z avtom v Evropo.

Na Avstrijskiem radiu so omenili, da je zmagal levi Türk, ter da bo SLO od Januarja predsedovala EU.

Na Bayern 3 pa so omenili, da so bile volitve in kdo je zmagal (brez levo/desno usmeritve).

V časopisu so bilo SLO volitve omenjene na 6. strani, v enem malem članku.

V Bild Zeitung (na nivoju Slovenskih Novic), pa ni o Sloveniji pisalo nič.

Toliko o "pomembnosti" dogajanja v Sloveniji.

2.

Še enkrat: če so kradli vsi pred mano, še ne pomeni, da lahko tudi jaz.

Tile izgovori so mi tako poceni in otročji.

Ker so oni pred mano to delali, lahko jaz tudi, namesto, da bi bili boljši kot oni pred njimi. Zakaj še ne pobijejo nekaj belih, saj so to tudi delali oni pred njimi.

3.

Ne vem, koga si obtožil, da je razvajen froc, ampak jaz trdim, da ni.

Daj mi povej, česa ta vlada NI zajebala.

Poglej si inflacijo, poglej si standard, človekove pravice, promet, .....

Pa nikar ne pozabi, da je Gaspari kot guverner banke Slovenije letel, ker je napovedal višjo inflacijo, od tiste, ki jo je izračunal Bajuk.

In sedaj se vlada izgovarja, da ona ni kriva, ampak so krive cene nafte, hrane, .....

Vprašanje je le, zakaj nimajo enake inflacije drugod po Evropi, kjer se je nafta in hrana prav tako dražila......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To si pa lepo povedal :worship:

Me prav zanima, kaj ima Ljubljeni JJ v resnici za bregom, da je vrgel med narod tole kost o odstopu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okostnjaki skačejo iz omar od vsepovsod, časovno gledano je od 91´ minilo ravno dovolj časa da niso vsi izgubili spomina, kazensko pa je večina dejanj zastaralo.....

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.

Ne bluzi še ti nečesa o metanju polen .

Koga kurca v Evropi pa zanima, kaj se dogaja v Sloveniji???

V nedeljo zvečer sem se peljal z avtom v Evropo.

Na Avstrijskiem radiu so omenili, da je zmagal levi Türk, ter da bo SLO od Januarja predsedovala EU.

Na Bayern 3 pa so omenili, da so bile volitve in kdo je zmagal (brez levo/desno usmeritve).

V časopisu so bilo SLO volitve omenjene na 6. strani, v enem malem članku.

V Bild Zeitung (na nivoju Slovenskih Novic), pa ni o Sloveniji pisalo nič.

Toliko o "pomembnosti" dogajanja v Sloveniji.

2.

Še enkrat: če so kradli vsi pred mano, še ne pomeni, da lahko tudi jaz.

Tile izgovori so mi tako poceni in otročji.

Ker so oni pred mano to delali, lahko jaz tudi, namesto, da bi bili boljši kot oni pred njimi. Zakaj še ne pobijejo nekaj belih, saj so to tudi delali oni pred njimi.

3.

Ne vem, koga si obtožil, da je razvajen froc, ampak jaz trdim, da ni.

Daj mi povej, česa ta vlada NI zajebala.

Poglej si inflacijo, poglej si standard, človekove pravice, promet, .....

Pa nikar ne pozabi, da je Gaspari kot guverner banke Slovenije letel, ker je napovedal višjo inflacijo, od tiste, ki jo je izračunal Bajuk.

In sedaj se vlada izgovarja, da ona ni kriva, ampak so krive cene nafte, hrane, .....

Vprašanje je le, zakaj nimajo enake inflacije drugod po Evropi, kjer se je nafta in hrana prav tako dražila......

:worship: , :worship: , :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!