Skoči na vsebino

ODSTOP VLADE


klimbra

Priporočene objave

.....Me prav zanima, kaj ima Ljubljeni JJ v resnici za bregom, da je vrgel med narod tole kost o odstopu...

Mislim, da je to le preizkus lojalnosti. QED

Ali pa : you can't fire me, I quit !

Popravljeno . Popravil lasagna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novinarji že dva dni tulijo, da so volilni rezultati, predvsem referenduma, nezaupnica vladi in zdaj, ko JJ pove, da odstop vlade ni izključen, začnejo spet vsi tuliti kaj se gre premier. Novinarji najedajo. So in bojo najedali.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, ne bojte se vi za njih... svojih stolčkov pa naujo kr tko dal, jim je preveč dobr €€€ :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Novinarji že dva dni tulijo, da so volilni rezultati, predvsem referenduma, nezaupnica vladi in zdaj...

Če se ne motim, je prvi zatulil o nezupnici vladi g. Peterle.

In zakaj naj novinarji ne bi najedali? Ima mogoče Janša kakšen privilegij, ki mu omogoča, da deluje brez nadzora medijev?

Ko jih je rabil, jih je zbobnal skupaj, ko so mu pa odveč, pa strelja s težkim kalibrom.

In ja, seveda, za vse to nastalo sranje, so krivi novinarji. :krneki: Ne on, ne poteze vlade, novinarji in zlobna opozicija nosijo štafeto destruktivnosti. Za kozlat.

Odstop vlade bi pomenil najbolj strahopetno dejanje. Če zdajle odstopi, naj se nikoli več ne pokaže na političnem prizorišču. Vsaj za Lucifugeja je izgubil vso kredibilnost, ki jo je še premogel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

In zakaj naj novinarji ne bi najedali? Ima mogoče Janša kakšen privilegij, ki mu omogoča, da deluje brez nadzora medijev?

...

Novinarji sedaj najedajo zato, ker so lastniške strukture časopisnih hiš zaslutile, da ne bi bilo dobro še naprej ubogati ukazov o blokadi medijev in so popustile vajeti.

Kajti le ta je vsaj v eni za Slovenijo pomebni zadevi preverjeno dobro delovala. Govorim konkretno o zakonu o gozdovih in zakonu o lovu, kjer je šele v zadnjem trenutku uspel medijski preboj kljub ukazu, da se o teh zadevah ne sme poročati. Novinarjem je bilo zagroženo tudi z izgubo službe!

To sedanje jokcanje Bajuka in JJ o grdih novinarjih je spet samo farsa. Naj naseda kdor hoče. Kdor se vsaj za eno od aktualnih reči malo bolj zanima, je naletel na resnico in mu takih flanc ni moč prodajati.

Koliko je glas iz naše vasi segel do EU in evropskih medijev smo pa višje prebrali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.

Ne bluzi še ti nečesa o metanju polen .

Koga kurca v Evropi pa zanima, kaj se dogaja v Sloveniji???

Pa nikar ne pozabi ......

El provokattore

to si pa tako popvedal kot je

in

celo razumljivo za vsakega od nas.

Yesss .. imam občutek,

da bo JJ dosegel enotnost Slovencev:

Vsi za vse

in vsi proti

enemu* !!

...............

* en = JJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

El provokattore

to si pa tako popvedal kot je

in

celo razumljivo za vsakega od nas.

Yesss .. imam občutek,

da bo JJ dosegel enotnost Slovencev:

Vsi za vse

in vsi proti

enemu* !!

...............

* en = JJ

jaz nebi b il tako zelo prepričan, da nikogar ne briga. Luigija na esspressu v Orvietu, al pa Gerda na piru v Duisburgu najbrž res ne. Ne verjamem pa, da je 5 % inflacija pri bankirjih, ministrih in bančnih guvernerjih nekaj kar gladko preslišijo. ipakk se jebemo z njihovo valuto. vem, 2mio ljudi kake silovite škode nemore narest na celotno evro območje.....

glede odstopa vlade, pa se mi zdi, da bi rad JJ izvedel manever, ki ga je pred leti Drnovšku zakuhala SLS. takrat je za pol leta vladanje prevzel bajuk.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm Zanimivi so odzivi opozicije, da je to nedržavotvorno dejanje... Še par dni nazaj so vsi tulili, da ta vlada ni za nič, zdaj pa spet tulijo, da ni fer da bi ne oddelala svojega... Očitno so razni Barbike, Kresalove Golobiči itd predej s figo v žepu govorili o stanju pri nas, še bolj očitno pa je, da se jim je sedaj ko morajo razmišljat o kakem prevzemu oblasti zataknil jezik v grlu. Če samo pomislim, kaj vse je Barbika obljubljal nižjim slojem... Hmmmmm se mi zdi, da bo veliko ljudi ostalo brez služb, če bo moral izpolnit obljube... No zdaj se vidi, kako se mu je zaprl kljun ker bo očitno postabvljem pred dejstvo, da bo treba tudi kej naredit in ne samo otresat...

Mediji že drugi dan ne pljuvajo po vladi... Toliko o njihovi neodvisnosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne podpiram ne levih ne desnih, vsi so ga in ga lomjo vsak po svoje. Neumno se mi zdi da nekateri mislijo da prejsna vlada je bila pa 1A, ja pa se kaj. Vsi delajo za denar in svojo korist, vsi imajo zadaj svoje interese, firme in pritiske.

Ja pa kaj potem, kakor da ni ze dost da novinarji vpijejo za prazen nic, oni od tega zivijo in bolje kot se "dogaja" na sceni bolje jim gre. JJ je pac povedal da odstop ni izkljucen, ja in? Je povedal katera pravica mu po zakonu tudi pripada. Verjetno je racunal da se bo po tem namigu slovenska politika malo zresnila (kar si priznajmo je skrajni cas). Ne vem ce so kdajkoli prej v evropi toliko vedeli o nasih politicnih nesoglasjih in problemih kot sedaj. Ja JJ ga pac tud mal serje, kakor da Drnovsek in Rop prej nista. Problem je ker se isce vsaka moznost , samo da bi ocrnili vlado. A ni namen le da z objektivnim pogledom na probleme skupaj resijo/mo probleme in skrbimo za boljsi jutri. Specanje zunaj meja in metanje polen pod noge temu gotovo ne koristi.

Mi se kregamo, cas pa tece in evropa/svet z njim, mi bomo pa zmerom bolj zadaj.

In sedaj se vlada izgovarja, da ona ni kriva, ampak so krive cene nafte, hrane, .....

Vprašanje je le, zakaj nimajo enake inflacije drugod po Evropi, kjer se je nafta in hrana prav tako dražila......

Nismo vec v komunizmu, kjer je imela vlada moc urejati cene na trgu. To je pac kapitalizem in sedaj smo "suzni" monopolistov. V Evropi se je to zgodilo istocasno glede na dogodke (evro). Konkretno, enako je bilo v Nemciji, cene (stevilke) so enake, le valuta je druga. ravnotako se je kresalo v politiki in kaj je sedaj? Nic, prehrana in precej ostalih zivljenjskih artiklov je skoraj se enkrat drazjih. Oni so to tezko sprejeli, kako bomo ali pa ze sprejemamo mi, z nasimi placami je pa malo drugace.

Recimo, dajmo vladi moznost da rece trgovcu:"ne smes prodajati kruha na xx ceno!". Spet bi vsi trgovci vpili kaksna da je vlada, da se mesa vnjihov posel (ceprav bi bilo prav da bi se kdaj pa kdaj res vmesala). Za podrazitve so krivi predvsem trgovci, dobavitelji ipd. Ali se komu zdi upravicena podrazitev maloprodajnega artikla za recimo 10%, pri tem pa se je proizvodnja podrazila ravnotako za 10%? Toda proizvodnja predstavlja manj kot 40% cene, torej nabava trgovca res stane nekaj vec, a koncna cena je precej vecja, ker tudi sam precej vec zasluzi. Pa si je upraviceno povecal zasluzek? Koliko ima trgovec zasluzka glede na stroske in delo in koliko proizvajalec?

Za informacijo, pri proizvodnji kruha znasa strosek psenice manj kot 3% cene kruha. Cetudi bi se psenica podrazila za 300%, se zdalec ne bi smele danasnje cene dosegati vsot kot jih. Precej enako je pri ostalih prehrambenih artiklih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če pogledamo malo kdo so največji trgovci, bomo ugotovili, da je večino stvari podražil forum 21, sindikati pa so tudi pod vplivom levice. Torej ima leva opozicija več koristi. Če sindikati in lastniki velikih podjetij čim dlje igrajo igro pogajanj, bojo višje plače kasneje izplačane, nezadovoljstvo se širi češ da so plače premajhne, slovencelj pa itak ne razmišlja za 3 sekunde naprej, ampak kot ovca tuli, da je vlada slaba... Zanima me, ali se bo ob morebitnem odstopu vlade hrana misteriozno pocenila in ali bodo lastniki izpalevali te nenormalne povišice. Zanima me tudi, ali bodo višje plače dobilo cariniki, šolniki... Zanima me lai bo Barbika kot morebitni predsednik vlade zmanjšal davke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm Zanimivi so odzivi opozicije, da je to nedržavotvorno dejanje... Še par dni nazaj so vsi tulili, da ta vlada ni za nič, zdaj pa spet tulijo, da ni fer da bi ne oddelala svojega... Očitno so razni Barbike, Kresalove Golobiči itd predej s figo v žepu govorili o stanju pri nas, še bolj očitno pa je, da se jim je sedaj ko morajo razmišljat o kakem prevzemu oblasti zataknil jezik v grlu. Če samo pomislim, kaj vse je Barbika obljubljal nižjim slojem... Hmmmmm se mi zdi, da bo veliko ljudi ostalo brez služb, če bo moral izpolnit obljube... No zdaj se vidi, kako se mu je zaprl kljun ker bo očitno postabvljem pred dejstvo, da bo treba tudi kej naredit in ne samo otresat...

Mediji že drugi dan ne pljuvajo po vladi... Toliko o njihovi neodvisnosti...

Ma, dej ne bluzi, SF!

Janša je vladal tri leta in naj zdaj prevzame odgovornost za vse, kar si je nakopal! Ne pa stisnit prpo in "odstopiti".

Pizda, če desničarji nimate tolk samorefleksije in samokritičnosti, da si priznate, da niso vsega krivi mediji in opozicija, ampak tudi sami, ne vem, kaj potem sploh delate (ne ti, tvoji idoli) na oblasti...

Prekleta cagavost in hinavščina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SF, ali si kaj preštudiral koliko časa bo trajala ta menjava vlade, če le ta sedaj odstopi? Tako lepo po demokratičnih pravilih, ki so napisana tudi za te primere? Nisi? Očitno. Tvoj veliki vodja jih pa presneto dobro pozna, verjemi! In zato tudi vleče poteze, ki ga le kažejo kot ubogega revčka, dejansko pa se ne bo spremenilo nič.

Daj preštudiraj to kar sem ti priporočil, potem pa si naprej piševa. Pa bodi malo bolj razumen, kot recimo Finance, ki v enem članku negirajo vedenje tistega kar piše v dveh nazaj.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koga bomo pa potem volili sedaj?

a obstaja kaka taka skupina/stranka ljudi, ki se ne pokvari ko zavlada ??? .... :unsure:

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hinavščina? Združena lista je leta 96 obljubljala 100000!!!!! delovnih mest, pa se v vseh mandatih ko so bili na oblasti brezposelnost ni zmanjšala za toliko kot v teh treh letih te vlade... Jaz kot hinavca vidim edino Semoliča in Barbiko. Zdej bsta spet lahko pokazala skrb za nižje sloje... Eden bo rdečemu križu podaril star Armani, drugi pa bo članom sindikata prodajal ozimnico s potečenimi roki uporabe :naughty:

Pa še to! Semolič že dva dni vlade ne krivi več, ampak so krivi delodajalci... Strah pred delom je na levici res velik...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo, alo ! kaj zdaj SF ! nič čakat ! spokat pa odstopit ! da bo beseda meso postala ! ajde ! :naughty:

mi ne idemo nikud, mi ne radimo ništa, mi smo jedna velika hipnotisna gomilaaaaa :whistle: da li veruješ meni, ili misliš svojom glavom :whistle: dobri stari špilferderberji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest resnično upam, da bo vlada odstopila. Da bodo lahko nasledniki pokazal, da so res tako dobri kot so govorili... Seveda upam tudi na pocenitve, večje plače in nižje davke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hinavščina? Združena lista je leta 96 obljubljala 100000!!!!! delovnih mest, pa se v vseh mandatih ko so bili na oblasti brezposelnost ni zmanjšala za toliko kot v teh treh letih te vlade...

Daj se še mal pozanimaj, če se je kaj metodologija štetja brezposelnih spremenila.... Pol pa debatiramo dalje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koga bomo pa potem volili sedaj?

a obstaja kaka taka skupina/stranka ljudi, ki se ne pokvari ko zavlada ??? .... :unsure:

Jap, ampak smo zaenkrat prešvohni :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejej, ste nekateri zaverovani v svoj prav, ne, v prav ki jim ga narekujejo njihove stranke.

Statistika se nikoli, povdarjam nikoli ni bila 100%, pa nima veze kdo jo je narocil. Zmerom ko vzames nek vzorec/kriterij gres nekomu v prid. Ni vse 1 in 0. Kater kriterij se bo pa vzel je pa odvisno od interesa narocnika, on bo rekel, ja hocem izvedeti to pa to, to tretje pa ni pomembno oziroma tega ne upostevaj.

Nekdo bo stel tiste ki so zavrnili cel kup del, nekdo drug ne.

Spet, kaj res verjamete v brezmadeznost levice?

Popravljeno . Popravil drjack_dj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda se je spremenila, ampak mene kot zaposlenega zanima samo to, koliko jih bom moral še živet zraven, ker zavračajo delo na borzi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest resnično upam, da bo vlada odstopila. Da bodo lahko nasledniki pokazal, da so res tako dobri kot so govorili... Seveda upam tudi na pocenitve, večje plače in nižje davke...

pa saj veš da upanje umre zadnje ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet, kaj res verjamete v brezmadeznost levice?

Evo, spet sprevračanje besed. Kje je tukaj kaj govora o brezmadežnosti levice?!

Tukaj govorimo o današnji (desni) vladi. Stalno nekam napeljevanje, kaj & kako je leva vlada počela pred časom.

Poglejte se v ogledalo in si kaj priznajte o lastnih napakah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa mislilim, da se mi bo želja uresničila... Ni mi jasno... Po celem svetu je opozicija vesela če vlada odstopi, le pri nas smo včeraj gledali blede obraze in prestrašene izjave opozicijskih veljakov v slogu, da to ni smiselno in tako naprej... In spet ponavljam, očitno je imela opozicija samo namen malo podjebavat... Vse skupaj me spominja na tisto... Vse bi fukale, notr ga pa nobena ne bi mela... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!