Skoči na vsebino

ODSTOP VLADE


klimbra

Priporočene objave

... Spet, kaj res verjamete v brezmadeznost levice?

Niti ne ..

ys osebno - recimo - ne bom NIKOLI verjew

v brezmadežnost

kogarkoli, najmanj pa politika ne glede na barvo.

Dejstvo = da voliwci izbiramo le

med hudim in še hujšim zlom.

Hja ..

qrcat je pa treba NUJNO tistega, ki trenutno krade (vlada), saj

tistih, ki so že nehali krasti - po izkušnjah sodeč - nima nobenega

smisla qrcati. Kaj pa imamo od tega, da se medsebojno jebemo okoli

Tita, Mačka, belih-rdečih iz 2WW, fojb, pobojev itditditd ...

Premetavanje

starega posušenega dreka

niti dobrega smradu

več ne prinese.

A zdej raumeš?

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Po celem svetu je opozicija vesela če vlada odstopi, le pri nas smo včeraj gledali blede obraze ...:

ki danes že prepevajao: Domovina naša je svobodna prosto diha spet slovenski rod .... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jest resnično upam, da bo vlada odstopila. Da bodo lahko nasledniki pokazal, da so res tako dobri kot so govorili... Seveda upam tudi na pocenitve, večje plače in nižje davke...

Očitno mojega napotka nisi vzel resno.

No, pa poskusiva z vprašanjem. Če ne veš odgovora, povprašaj velikega vodjo in ga prijazno napiši tule.

Čez koliko časa bo lahko nastopila nova vlada, če zdajšnja odstopi?

Verjemi, odgovor na to vprašanje je temeljnega pomena za tvoje izvajanje o naslednikih, ki jih tako željno pričakuješ?

SF, čakam odgovor!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razumem Br

in me veseli da mislis s svojo glavo.

Sej ne da vsi, nekateri pac so prepricani da je desnica total zanic levica bi pa naredila v slo raj.

Js mislim, dokler se bomo zavzemali za leve ali desne, bomo z dreka vlekli svoje in v drek tlacili nasprotnike. in to me najbolj zuli pri danajsnejm malem cloveku. Skodujemo samo sebi, namesto da bi rekli evo to ste dobr naredil, to pa popravte. Ker pa nasprotniki (ni vazno katera stran je in kdaj) nocejo priznat da je kaj dobrega, ampak samo iscejo slabo, da bi propagirali sebe in vcepili malemu cloveku da je njihov nasprotnik poden od podna in s tem dobili na naslednjih volitvah in posledicno vlekli zase ojre, se nasprotnik oziroma tisti cas vladajoci vede vse bolj samovoljno in med 80% brezveznih nasprotovanj s principa ali kaj jest vem zakaj ne uposteva 20% dobrih predlogov (ne se zdaj spravljat na 80 in 20, primer).

In dokler bo tako se bodo politiki borili ca ojre in sliuzbe, mi jih bomo pa placevali in se sekirali za raznorazne glupe izjave, afere ipd.

Potrebovali bi nekaj takega kot je rekla Nata, a tega v danasnjem casu kapitalizma, ko vsak gleda le na svoje dobro, za druge in za jutri mu je pa malo mar, se najmanj 10 let ne bomo docakali.

Pomoje je vse to odraz kapitalizma, vse je isto sranje (politika, gospodarstvo, potrosniska druzba, okoljevarstvo,...). In spremeniti to pomeni spremeniti zivljenje in razmisljanje precej vec kot le polovice populacije. Kar pa ne gre kar tako z danes na jutri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dr jack-dj

Ali si kaj seznanjen s CH-političnim sistemom.

Malce si poglej kako oni delujejo.

Če bi kateri od politikov čisto po nesreči

hotel dobro Sloveniji, bi marsikaj prepisal iz njihove zakonodaje.

Recimo (ne samo način sprejemanja zakonov) tudi

skoraj popolno odpravo težav z drogami, tako

da so jih enostavno VSE legalizirali.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno mojega napotka nisi vzel resno.

No, pa poskusiva z vprašanjem. Če ne veš odgovora, povprašaj velikega vodjo in ga prijazno napiši tule.

Čez koliko časa bo lahko nastopila nova vlada, če zdajšnja odstopi?

Verjemi, odgovor na to vprašanje je temeljnega pomena za tvoje izvajanje o naslednikih, ki jih tako željno pričakuješ?

SF, čakam odgovor!

LP

Dej ga pust. Ne vem kaj pricakujes od njega? da ti bo rekel: "Ja prav imas.". ne bo, se manj pa ker ga provuciras in bo se bolj vztrajal. Ta zgodba ne bo imela konca. Je pac le razprava, ki bo ostala vedno odprta.

Verjetno se ti zdi bucman, ker je tako zaverovan v svojega velikega vodjo, ki si ga TI tako poimenoval. Pravtako se ti njemu zdis bucman, ker gledas izkljucno enostransko.

Politka je pa res naravnost za skregat ljudi med sabo.

(Se opravicujem obema ce sem koga prevec posplosil)

Popravljeno . Popravil drjack_dj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa mislilim, da se mi bo želja uresničila... Ni mi jasno... Po celem svetu je opozicija vesela če vlada odstopi, le pri nas smo včeraj gledali blede obraze in prestrašene izjave opozicijskih veljakov v slogu, da to ni smiselno in tako naprej... In spet ponavljam, očitno je imela opozicija samo namen malo podjebavat... Vse skupaj me spominja na tisto... Vse bi fukale, notr ga pa nobena ne bi mela... :evilgrin:

Nonsens. Večina demokracij je konstruktivnih. pr nas pač ne. ni važno de je država pred eno večjih odgovornosti v svoji zgodovini. nas to ne briga. mi zahtevamo pokorščino. Žalostno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena huda je na mejl prispela:

Komentar nekoga na internetu na novico o poroki Janeza Janše in Urške...

'To je lahko za Slovenijo oziroma Slovence samo dobro! Situacija me namreč spominja na nek beograjski grafit še za časa vladavine Miloševiča:

'Slobo, jebeš li ti još nešto, osim nas?'

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., se manj pa ker ga provuciras in bo se bolj vztrajal.

To ni provokacija! To je le preverjanje ali sploh pozna osnovo na kateri temelji ta razprava. Kajti šele ko jo bomo vsi poznali in priznali, bo razprava konstruktvna. Do takrat pa :doze: In ker do tega razčiščenja nima smisla še kaj pisariti, sem pač napisal to temeljno vprašanje.

Kapiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Verjetno se ti zdi bucman, ker je tako zaverovan v svojega velikega vodjo, ki si ga TI tako poimenoval. Pravtako se ti njemu zdis bucman, ker gledas izkljucno enostransko.

Politka je pa res naravnost za skregat ljudi med sabo.

(Se opravicujem obema ce sem koga prevec posplosil)

Madona ste eni brihtni. Vse neke verjetno, predvidevam in podobne klobase. :yawn:

S SF sva že kakšno rekla pa tudi pir spila, tako da ti ne skrbi zanj in zame! :angry:

Če ti tako paše blatna nevzburkana mlakuža in te debate bolijo, pojdi Lady brat ali pa vsaj tehnične teme tega foruma.

Midva s SF bova pa še kakšno rekla. Brez tvojih verjetno in kaj se tebi zdi da on ali jaz misliva. Brihtič!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odstop ljubljenega JJ je farsa, ki si jo privošči le nekdo tipa JJ.Nobene zakonske možnosti ni, da bi dobili novo vlado v doglednem času... sicer pa je dr. Cerar lepo razložil na TV dnevniku.JJ je prebrisan inteligenten falot, okoli sebe je zbral ministre, ki so lahko kvečjemu MINISTRANTI, pa še to v zadni fari.Le zakaj ?

Udrihanje in zgovarjanje na prejšnjo vlado pač po 3 letih vladanja ne potegne več.In na srečo slovenci nismo ovce.Daj bogu kar je božjega, daj cerkvi kar je cerkvenega, daj župniku kar zahteva, kaco na zavadu pa itq ne dobiš nič, razen čira na želodcu...

JJ ne joči, delaj še to leto, pol pa z Urško na kmetijo, pa Rupla vzami z seboj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odstop ljubljenega JJ je farsa, ki si jo privošči le nekdo tipa JJ.Nobene zakonske možnosti ni, da bi dobili novo vlado v doglednem času... sicer pa je dr. Cerar lepo razložil na TV dnevniku....

Nooo, kooončno je nekdo napisal. :worship: Sem mislil, da bo treba pred tem še dva kontejnerja buč in klobas speljat. :doze:

Je prav zanimivo spremljati veletoke brihtola na tem forumu. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edini odgovor na janšev odstop je ta, da se bo na tak način rešil bajuka in njegovo NSI, ker ta mu že lep čas kravžla živce, ne vem sicer zakaj se JJ tolk boji bajuka, da se mu ne upa u obraz rečt, da ga kej lepi k. gleda, verjetno pa imajo orožarji na njegovem računu(bajukovem) v aregentini shranjen denar od orožja, nikol ne veš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagradno vprašanje: v kateri stranki bo Dimsi naslednje leto? :naughty: :naughty:

DESUS, v tej še ni bil :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DESUS se bo pa tako li tako pridružil Zares.

Torej je Zares pravilni odgovor. :whistle:

Nism čist zihr da bi ga Golobič hotu met, masta že neki zgodovine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism čist zihr da bi ga Golobič hotu met, masta že neki zgodovine

Če se ne motim (ce mi ne ljubi gledat za nazaj) Rupel kadidira v volilni enoti LJ-Bežigrad. Imeti eno tako znano ime vseeno za sabo potegne toliko in toliko volilvcev. Pri taki znani osebi in novi stranki to po mojem ni vprašanje, ali imeti Rupla na listi ali ne. Vprašanje je le, ali bo Rupel hotel še štiri leta biti zunanji minister ali bo šel v penzion.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edini odgovor na janšev odstop je ta, da se bo na tak način rešil bajuka in njegovo NSI, ker ta mu že lep čas kravžla živce, ne vem sicer zakaj se JJ tolk boji bajuka, da se mu ne upa u obraz rečt, da ga kej lepi k. gleda, verjetno pa imajo orožarji na njegovem računu(bajukovem) v aregentini shranjen denar od orožja, nikol ne veš :whistle:

Točno tako... ne vem zakaj ne morejo vršt iz stolčkov samo par ministrov, ki so pripeljali slovenijo do take katastrofe kot je? Prvi v vrsti bi moral biti Bajuk, ki je zajebal vse po spisku, tako da se še porpavit ne bo dalo nič, drugi je minister za obrambo, ki je samo velik prekleman gobec, ki zapravlja denar tam ki ga nebi bilo treba, tretji je minister za promet, ker je promet vsak dan hujši, ceste so v razsulu, četrti je minister za notranje zadeve, ki misli da ni kriv za nič kar se dogaja okoli njega, peti je minister za šolstvo, ki rine s svojimi butasimi zakoni z glavo skozi zid, in štesti kandidat je minister za zunanje zadeve, ki se itak niti pogajat ne zna, kaj šele da bi es dogovarjal s hrvati glede meje pa še o marsičem drugem.

Drugače je do lanskega leta vlada delala dokaj v redu, še posebej so se trudili okoli prevzema nove valute. Prav tako mi je totalno všeč protikadilski zakon. Kdor kadi si je kriv sam, če hoče sedet na toplem, naj neha kadit, ali pa se naj userje na lastno galvo. Cigarete bi morali podražiti za 200%! Upam samo, da ne bojo porpavljali zakona, ker je sedaj najbolje tako za nekadilce, kot za delavce v lokalih. Čestitke tudi naši lepi gospodarski rasti, ki je nadpovprečna odkar slovenija sploh obstaja.

Še lepše bi bilo, če vlada nebi tako brezglavo zapravljala denarja in ga metala skozi okno, pač pa bi ga porabili pametno. Namesto tankov, bi lahko sezidali vojaško bolnišnico "onkološki inštitut" in tako rešili dva problema na en mah. Porabili bi denar za vojsko, ki bi šel drugače za brez veze v smeti, in sezidali bi prepotrebno bolnico. Prav tako bi lahko namesto drugih oklepnikov kupili kak vojaški reševalni helikopter, ki bi se večinoma seveda uporabljal za civilne prevoze. Pa namesto tistih butastih stolov, bi lahko dali denar za pediatrično kliniko... Pa namesto da so toliko denarja zmetali SCT-ju za gradnje cest, bi lahko plačali drugemu, ki bi naredil 10x bolje kot oni, ali pa preprosto najeli kako tujo firmo (nemško?). Pa še in še je stvari, ki bi jih lahko naredili veliko bolje. To da je v ljubljani čez 5000 praznih stanovanj je nezaslišano, medtem, ko nekatere mlade družine živijo na 20 kvadratnih metrih ali manj. Sramota!!!

Še huje pa je, da jih veliko ljudi opozarja (tudi iz opozicije), da to kar delajo oz. mislijo narediti ni prav. A nekateri rinejo svoje in se brigajo samo za svojo debelo rit. Sicer pa najbolje kar lahko naredimo za našo domovino je to, da mladi po končanem izobraževanju najdemo delo v tujini in se tudi odselimo. Tako bo morala država nekaj korenito spremeniti.

Z visoko inflacijo se je poleg slovenije borila še portugalska, finska in še ena država. Slovenija je potegnila najkrajšo in najslabšo, portugalci so uspeli umiriti inflacijo, medtem ko so finsi problem rešili še preden je nastal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....Drugače je do lanskega leta vlada delala dokaj v redu, še posebej so se trudili okoli prevzema nove valute. Prav tako mi je totalno všeč protikadilski zakon. Kdor kadi si je kriv sam, če hoče sedet na toplem, naj neha kadit, ali pa se naj userje na lastno galvo. Cigarete bi morali podražiti za 200%! Upam samo, da ne bojo porpavljali zakona, ker je sedaj najbolje tako za nekadilce, kot za delavce v lokalih. Čestitke tudi naši lepi gospodarski rasti, ki je nadpovprečna odkar slovenija sploh obstaja....

Nauk : ne pijte portugalskega urina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne morš verjet, kakšno jokcanje s strani g. Cukljatija. Prav neverjetno kakšno cmero imamo na čelu parlamenta. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kolikor sem še imel glede določenih zadev pozitivno mnenje glede sedanje vlade je tole jamranje danes preseglo vse meje. Pa kaj ne zbežijo vsi k mamicam v krilo ter tam ostanejo.

Še pred tednom so čvekali kako, da si zaslužijo še en mandat, da bi lahko nadaljevali dobro delo. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kahel bo zjebal JJ in vso vlado, ker mu niso dali pahade :kva2:

Ma takoj naj odstopijo prekleta banda diletantska, nesposobna :headbang: , pa spokajo naj ven iz države, da jih več ne vidimo, od Janše, Cukjatija do Bajuka, Podobnika in Jerovška. Marš napolje, cigani!!!!! Tu nimate več kaj iskat :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez panike, vlada ne bo odstopila. namreč:

1. cerkev ji ne pusti ker jim še ni izpolnila vseh zahtev (denar, zemlaj, 100% financiranje šol,... )

2. lastni člani jih ne pustijo ker še niso dovolj "poslov" naredili pri raznih razpisih in mimo njih

3. niso uspeli prodat telekoma, luke koper in ostalih firm kjer bodo pokasirali mastno provizijo in ustoličili svoje ljudi

in najbolj pomembno

4. ker vejo da več dolgo časa ne bodo prišli do take oblasti bodo ta svoj egotrip furali kolikor dolgo bo šlo. zgleda da imajo prvič po dolgih letih frustracij spet normalno erekcijo in temu se ne bodo odpovedali :whistle:

PS: upa kdo napovedat koliko pomembnih ljudi iz SDS in NSi bo prestopilo v tem letu do volitev v šrotovo SLS? :evilgrin:

Popravljeno . Popravil PERVY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!