Skoči na vsebino

ODSTOP VLADE


klimbra

Priporočene objave

če nebi vedel, da je janša premier, bi mislil da je opoziciski lider, vsaj tako se vede zadnje dni, mogoče pa imamo v sloveniji dve opoziciske strani, jebiga, grem v belorusijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dobro se imej

in piši kej

:naughty:

ne upam, sem eden izmed tisočih, ki jim je sova sledila in jim prisluškovala, tako je včeraj zatrdil JJ, pa nobenmu tega ne povej :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če janša misli da nemore več vladat naj razpiše nove volitve pa se bo potem vlada delala z novoizvoljenimi ljudmi, ne pa sedaj hop v opozicijo z istim številom poslancev kot so jih dobili pred 3 leti. no ampak semi zdi da mu to pa ne diši preveč, sploh ker bajuku kaže da bo težko sploh v parlament prišel :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bullshit, bullshit, bullshit...

P.S. Brezposeln pa je danes samo še tisti, ki noče delat.

bullshit, bullshit, bullshit...

Pa to ni res kaj danes vse slišiš ali prebereš :slap:

Verjetno si blond, ne? Misliš, da je vsem ljudem dano, da imajo streho nad glavo, da hodijo v šolo, da študirajo... nekateri si tega ne morejo privoščit. In tudi nimajo izhodišča za kakršnokoli napredovanje v boljše službe, zato stagnirajo na slabih delovnih mestih. Mnogi si tudi slučajno ne predstavljajo, da bi izgubili še tega ali pa investirali v svojo izobrazbo, ker enostavno nimajo od kje. In to je cilj današnje družbe...da se nekateri čohajo po češplji ali jajcih, vlečejo enormne plače, za njih pa delajo ljudje, za katere vedo, da bodo morali delati tudi za tak denar, če bodo hoteli preživet...enostavno so brez kakršnekoli možnosti, da bi spremenili stanje brez pomoči drugih.

Potem pa so tu še brezposelni, ki pa tudi tega ne dosežejo. Pa ni tu vedno lenoba (čeprav je tudi takih nekaj), nekateri so tu po raznoraznih spletih okoliščin, razpada firm ipd, ipd...(kot že povedano, ljudem starejšim od 50 let na zavodu svetujejo naj ustanovijo s.p. če hočejo še sploh kdaj delat in podobno)

Vidim, da na kaj takega očitno tudi pomisliš ne, če imaš ali si imela že ti dobre pogoje (magari doma ali na prvih delovnih mestih), odrivno desko za izobrazbo, delo še ni nujno, da jo imajo vsi...

Glede vsega ostalega si pa že dobila porcijo od Br1 in drugih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Glede vsega ostalega si pa že dobila porcijo od Br1 in drugih...

A

veš, pa se mi res

čudno zdi ..

:huh:

sy frstka je bila kar ok

do onega meteorja ... zdej se pa res

okuženo obnaša ... pa take piše,

da normaln člowk ne more verjet.

Učas

so takele steral na grmado ...

in so šli bacili iz planeta Kretenkotov

:alien1: :alien1: :alien1: :alien1: :afro2:

in prenašalka v maloro.

:evilgrin:

....................

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da ste vsi malo :topic:

odstop ali ne to je zdaj vprašanje, odgovor je pa po mojem mnenju jasen, da je vse to skupaj še ena zelo uspešna propagandna poteza našega JJ, ker mu je opasno padu rejting, koalicija se mu trga, iz omar mu lezejo okostnjaki izpred 15 let, mora preusmeriti pozornost in preveriti zaveznike. That's it. In karavana gre dalje še leto in pol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....., ampak tud še nismo videl opozicije k ma tolk za povedat, pol ko se jim pa ponudi mandat, se pa userje in začne nazaj vlečt na vse možne načine... Jebeš bleferje...

Ljubljeni JJ tu ni originalen. Kopira finto Drnovška, ki je "namensko" izgubil mandat pol leta pred volitvami, ker je vedel, da se v pol leta,letu ne da spremeniti nič bistvenega.

Če je tak Jack, naj takoj razpiše predčasne volitve, da se lahko do Novega leta konstituira novopostavljena vlada, ki bo imela časa 4 leta, ne pa nekaj mesecev, kar sedaj ponuja. teh nekaj mesecev dela, ki bi jih preostalo novi vladi je premalo, da bi počistili vse sranje, kar ga je...kakega ministra bi jaz osebno celo obdržal. Npr.za Viranta se mi zdi, da je eden redkih, ki lahko pokaže kakšen konkreten rezultat....

Predsedovanje Uniji pa prepustimo kakšni državi, ki ma več denarja. Mi pa lahko ta denar porabimo za kakšen km ceste, kakšno bolnico, ali pa za božičnico-vsakemu državljanom nekaj.

Se vlada obnaša,kot da je to predsedovanje bogve kaj. In vsi birokrati, ki jokajo (tudi First) morajo vedeti, da so birokrati in uradniki potrebni zato, da opravljajo posle in dela, katerih sploh ne bi bilo, če ne bi bilo njih...

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni mi jasno tudi to, kako si Ljubljeni JJ predstavlja, da bi sedanja opozicija vodila novo vlado z manjšino v parlamentu.....ko že njemu ne uspeva najbolj pa ima krepko večino......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....vsi birokrati, ki jokajo (tudi First) morajo vedeti, da so birokrati in uradniki potrebni zato, da opravljajo posle in dela, katerih sploh ne bi bilo, če ne bi bilo njih...

:worship:

Parkinson's Law

zakon o razmnoževanju birokracije - izredno aktualno branje, čeprav je knjiga izšla pred desetletji in je bila šok že za birokracijo SFRJ - danes v EU je pa še toliko bolj "zakon".

Če

hočete razumeti JJ&band (kamor spada tudi First) + EU obvezno čtivo.

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj odstopi. V treh letih so pokazali le podpiranje Cerkve in domobrancev.

Po drugi strani je pa JJ, ko je še bil v opoziciji, vedno pljuval po vladi, zdaj se je pa usral, ko je treba reševati probleme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U mater ti si pa čisto "ZARES" na eno stran usmerjen, a si dobil krila ??

Dan Brown ti je preveč zlezel pod kožo, veš ni vse kar je v knjigah fikcija !!! :whistle:

Mah ja, saj boš doumel, al pa tudi ne :P

V knjigi sem prebral, da je Alfred rekel, da sta dve stvari neskončni, da sicer za prvo ni prepričan...

Ne z roko, vzami si eno opeko, ali kamen, pa se mahni.

Bolj hasni.

Lastne preverjene metode ni nujno, da lahko pomagajo tudi meni.

september 2005... Pod trenutno vlado se je zgodila zadnja sprememba načina štetja zasposlenih. V maso zaposlenih se od tedaj štejejo tudi tisti, ki delajo pri najmanjših s.p. oz. d.o.o., ki zaradi majhnosti prej niso šli v analizo. Takrat se število brezposelnih ni zmanjšalo. Zmanjšalo se je samo % brezposenih (ker se je povečalo št. aktivnega prebivalstva)

november 2006... (približno) Zavod za zaposlovanje začne pridneje polnit posebno evidenco brezposelnih (obstaja je že od prej in se ne šteje za ''brezposelne'') in brisanje brezposelnih iz evidenc. V prvi so predvsem tisti, ki so delovni invalidi (ZPIZ) in brezposelni, ki so vključeni v program aktivne politike zaposlovanja. Iz evidenc so po uveljavitvi sprememb zakonodaje od poletja brisali tudi vse izredne študente in dijake, pa še kaj se bi našlo.

Številke in obrazložitve najdete na straneh Statističnega urada in Zavoda za zaposlovanje.

Mislim, da gre za doplnitev zakona, ki je pred tem drastično spremenil dol. številke in naj bi ga narekovala evropa... vsaj tako so takrat trdili ko so ga sprejemali prejšnji oblastniki

naj odstopijo če imajo JAJCA !!!!!! :worship:

Ampak ne bodo, ker so riti in so komi čakal, da pridejo gor (na vlado) ne

na Urško !

Iz tega pompa NIČ NE BO !!!

VEDNO JE NEKAJ IN TUDI ZDAJ BO

sam tega folk še ni skapiral (večina)

samo za politiko gre in TO je politika

Tako kot se je takrat HIT posmehoval v Delu: Psi lajajo karavana gre dalje

O Jelinčiču pa ne gre zgubljat besed. Klovn vseh klovnov, ampak kot je blo zapisano...igra na muziko v španoviji z JJ.

Jelinčič vedno pleše, tako kot SLS, na muzko vlade kakršna koli že je

VENDAR slevenska (nes)pamet še vedno voli in si želi za predstavnika človeka kvalitet kot je Jelinčič

O Jelinčiču pa ne gre zgubljat besed. Klovn vseh klovnov, ampak kot je blo zapisano...igra na muziko v španoviji z JJ.

Jelinčič vedno pleše, tako kot SLS, na muzko vlade kakršna koli že je

VENDAR slevenska (nes)pamet še vedno voli in si želi za predstavnika človeka kvalitet kot je Jelinčič

Po mnenju cenjenega Volka nabijam, flancam, ker baje stvari ne razumem.V isti sapi sam postavlja vprašanje ; mogoče zopet nisem razumel...?

Mislim, da se ti je razum tako zameglil, da enostavno ne moreš iz svoje kože.O kakšni možnosti cenjeni kolega govoriš, ko razlagaš o zamenjavi vlade??? o tehnični vladi, o spremenjeni koaliciji, o predčasnih volitvah,o uvozu generalisimma...?

Vlada odstopi čoporativno in dokaže, da ji je do SLO? seveda ko se narod obrne proti vladi je to manipulacija kontinuitete pa sindikatov itaq.Ko je pred volitvami veselo razlagal in udrihal po vseh, obljubljal nebesa in mu je folk kao verjel, to ni bila manipulacija...? ne to je bila krščanska resnica( še vedno obiskuje maše kot takrat)?

JJ včeraj joče(res se mi je smilil, nič več ciničnega nasmeha) kako ga nekdo po Europi blati...? oooooo je šel tudi on v tilt, bogec ne more več tako naprej.Bo predlagal zaupnico v DZ.Ola dober mesec pred predsedovanjem? ja moraš bit res mona.

In itaq rezultati predsedniških volitev in referendum ne povedo ničesar, saj oni imajo ja večjo podpor, folk je zaveden, ne razume, treba ga je osvetlit.V vsako gospodinjstvo še po eno varčno žarnico.

čas je, da začnejo delat in svoj mandat speljejo do konca.Lahko je s polno ritjo srat...

Toliko o politiki in sranju. :worship:

Demokracija, demokratične metode in načini ki jih opredeluje zakon.

Pristop, uporaba, moralna (POLITIČNA ) odgovornost je pa tisto po čem sodimo (volimo) politika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim da se že zabavate in žalite, tako da mojega prispevka ne potrebujete in me ne pogrešate :D

Aja, Volk jst vedno volim Jelinčiča, razen na naslednjih parlamentarnih bom volil Kresalovo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V knjigi sem prebral, da je Alfred rekel, da sta dve stvari neskončni, da sicer za prvo ni prepričan...

druga je pa moja erekcija :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako da nima kej ponujat? Mandat za sestavo vlade je stvar večine, in če samo pogledamo razmerje v parlamentu, ...

Wrong! Zelo narobe. Mogoče v kakšnih diktatorskih režimih in seveda je podobno bilo v sistemu, kjer se je Janša očitno zelo uspešno učil. Pa še za to kolikor me spomin ne vara, ne bi mogel zagotovo trditi.

Mandat dajo volilci in prav nihče drug nima pravice z njim manipulirat! To da Janša ponuja mandat drugim, je zanikanje volje volilcev in priznanje da deluje le po principu politične in zakulisne trgovine. Tu dam Barbiki čisto prav. Naj ljudje povedo, kdo jih bo vodil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., čeprav se vsaj meni zdi, da opozicija tolče sedaj s pokalicami v primerjavi s kanoni, ki jih je JJ & Company uporabljala da se je dokopala svojega mandata.

Opoziciji ni treba pokalce niti kupit, kaj šele streljat. Koalicija dela "samoubojstvo izza leđa". Že lep čas. Opozicija ji samo nastavlja ogledalo, da bi videla kaj počne. A verjetno je to ogledalo iz udbomafijskega laboratorija in kaže napačno sliko. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opoziciji ni treba pokalce niti kupit, kaj šele streljat. Koalicija dela "samoubojstvo izza leđa". Že lep čas. Opozicija ji samo nastavlja ogledalo, da bi videla kaj počne. A verjetno je to ogledalo iz udbomafijskega laboratorija in kaže napačno sliko. :doze:

:worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za tiste ki ne berete dnevnika, ki berete pač samo DEMOKRACIJO, probajte danes prebrati dnevnik v katerem boste našli članek, o pisanju tujih medijev o dogajanju v SLO

Popravljeno . Popravil janih
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

druga je pa moja erekcija :P

:nono: sem govoril z eno :xx: pa pravi da :grrr

Wrong! Zelo narobe. Mogoče v kakšnih diktatorskih režimih in seveda je podobno bilo v sistemu, kjer se je Janša očitno zelo uspešno učil. Pa še za to kolikor me spomin ne vara, ne bi mogel zagotovo trditi.

Mandat dajo volilci in prav nihče drug nima pravice z njim manipulirat! To da Janša ponuja mandat drugim, je zanikanje volje volilcev in priznanje da deluje le po principu politične in zakulisne trgovine. Tu dam Barbiki čisto prav. Naj ljudje povedo, kdo jih bo vodil.

A si res treba vedno kazat luno v vodi.

MANDAT so dali volilci na volitvah. ENEMU toliko drugemo pa več ali manj.

Kombinacija in kobiniranje teh mandatov pripelje do koalicije-VLADE

Predsednik, predvsem na osnovi večinske podpore, podeli MANDATARSTVO za sestavo vlade nekomu (najverjetneje predsedniku stranke) iz zmagovalne stranke. Če ta mandatarstvo zavrne ali mu ne uspe dobi mandat naslednji, drug...

Če se ne bi ignorirala referendumska volja ljudi bi IMELI v SLO večinski sistem in potem teh jebarij okoli sestava koalicije, kupovanja.. ne bi bilo

VENDAR nekdo takrat na oblasti je zmanipuliral voljo ljudi in v SLO je proporcionalni sistem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izjava nekoga, ki pojma nima kaj predsedovanje potegne za sabo, tako da ne bluzi takih neumnosti. :headbang:

Vem, kaj potegne za sabo.

Davki se zaradi kreditov, ki si jih bodo najeli za predsedovanje ne bodo mogli znižati še naslednjih 12 let. Potem pa smo spet mi na vrsti in spet jovo na novo

Govora je bilo namreč o tem, da predsedovanje ni noben zahteven projekt in ne o čem drugem.

Zakaj pa ga potem opozicija ne upa prevzet? :winkiss:

In kaj obsega projekt?

Kako dolgi bodo rezanci v župci, pa ali bomo v župco vrgli Šeko ali Lišo, ali ju bomo raje pojedli v zrezkih, pa bo župca raje kurja in ne goveja......

Če bi jaz bil opozicija, ne bi hotel prevzeti predsedovanja v zadnji minuti, ker so na vseh odgovornih organizacijskih mestih ljudje iz SDS. Če bi jih zamenjal, bi jokali, da gre za čistko (in imeli bi prav, priznam), če bi jih pustil na njihovih položajih, pa bi verjetno začeli razmišljati o tem, ali naj v župco raje vržejo drek od Liše ali Šeke......

Kar se mojga dela pri predsedovanju Slo. v EU tiče - imam druge opravke, ki me bolj veselijo :-). Lahko pa kak protest na hitro organiziram, to pa z lahkoto :)

Ti z veseljem pomagam. Ampak se bojim, da naju bodo označili za komunista in zaprli v Guantanamo.

In naša vlada bi kot dokaz moje komunistične preteklosti iz arhivov osnovne šole izkopala kako fotko, kako jaz z rdečo rutico in modro kapico deklamiram pesmico o junaških vojnikih vazduhoplovcih.

Tiste fotografije kako v snežnem metežu na Metelkovi poslušam Pankrte in tiste o tem, kako sem na Kongresnem trgu 10 dni tiščal glavo v torbo, pa bi čudežno izginile......

In to z nasmehom na obrazu, saj so vsi po vrsti veseli in neverjetno ponosni, da lahko delajo v enem najuspešnejših in najhitreje rastočih podjetij na našem koncu. Če me spomin ne vara, so bili celo "zlata gazela" leta (2000 al 2001, ne vem točno). Jaz bi v tako nobel podjetju delal tudi zastonj!!! Pa me žal nočejo.... :cry:

Leta 2000 in 2001.

Če bi rad službico, ti lahko zrihtam. Kot bivši vodja izmene še imam nekaj zvez v podjetju.....

Pa kaki dobri mačkici te lahko priporočim, da ne boš sexa stradal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče zato,

ker TI nisi prišel ...

:hmm:

Ja .. pa smo bili ..

:grupni:

ravno pripravljam foto

dokaze ..

:OK:

Bil, bil, samo res pa je da tebe ne poznam vizualno :)

Demonstarcije so bile kr kul :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!