Skoči na vsebino

Formula 1 2008


Cartman

Priporočene objave

Bomo videli kako dober bo Alonso letos in kakšna bo njegova statistika konec sezone.

To ti lahko jaz povem. Tam tam bo s Pikejevo, ali pa celo slabša. Zato se je tudi na vsak način hotel otresti Hekija, ker očitno se lahko le še z novinci dokaj konkurenčno bori. Vsaj dokler novinci ne skontajo kako deluje F1. Ali pa si bo spet privlekel kšnega nesposobneža za oprodo in čakal da pri Renoju spet naredijo 2 razreda boljši dirkalnik!! V Ferrari ga ne bo, ker Kimi bo zihr podaljšal za dve leti, Nande pa nima jajc vozit skupaj z njim brez statusa. Pri McLarnu bi tudi djau da si ga glih ne želijo več videt, BMW se je že lani opredelil, da intrigaša nočejo v svojih vrstah, pol pa že zmanjka.

Bravo Bojč, si se potrudil.

Vprašanje glede vpliva letošnjih rezultatov na Nandetovo statistiko je bilo zgolj retorično. Menim, da statistika 2.11.2008 ne bo več tako sijajna.

Bojč, Jetman :naughty:

Vem vem.....ena prva vrsta ne prinese naslova....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bojč, Jetman :naughty:

Vem vem.....ena prva vrsta ne prinese naslova....

Kot smo videli, prva vrsta ni prinesla ničesar. S tako malo goriva na začetku dirke ne bi prišel niti na stopničke. Verjetno pa je moral imeti Nande v svojem Renaultu vrtljaje nastavljene na maksimum, da je lahko držal korak s Ferrariji. Rezultat je znan.

Po včerajšnji dirki je najbolj važno, da je s Kovalainenom vse vredu. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi, da je Ferrari včeraj vozil ravno tolko kolko je bilo potrebno za dvojno zmago... kakor se je Hamilton približal sta malo stopla na gas in pol spet špar program.... je pa BMW presneto blizu Mclarnu :) :naughty: in po moje bodo letos dosegli tako željeno zmago .... samo na vrhu se mora malo zaplest :naughty:

Bravo Ferrari

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot smo videli, prva vrsta ni prinesla ničesar. S tako malo goriva na začetku dirke ne bi prišel niti na stopničke. Verjetno pa je moral imeti Nande v svojem Renaultu vrtljaje nastavljene na maksimum, da je lahko držal korak s Ferrariji. Rezultat je znan.

Po včerajšnji dirki je najbolj važno, da je s Kovalainenom vse vredu. :OK:

lažji je bil samo za en krog :closedeyes: definitivno,če bi zdržal bi bil verjetno pred mclarnom :naughty:

Popravljeno . Popravil alezzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se mi zdi, da je Ferrari včeraj vozil ravno tolko kolko je bilo potrebno za dvojno zmago... kakor se je Hamilton približal sta malo stopla na gas in pol spet špar program.... je pa BMW presneto blizu Mclarnu :) :naughty: in po moje bodo letos dosegli tako željeno zmago .... samo na vrhu se mora malo zaplest :naughty:

Bravo Ferrari

sej je kimi povedal da so šparal avto da mu ni bilo potrebe priganjat :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moštvo Super Aguri je sporočilo, da se umika iz formule 1 - še en neslaven konec revne ekipe v F1.

PS.: kdo je mož na spodnji sliki? .) Se je kar spremnil...

post-2044-1210088444_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS.: kdo je mož na spodnji sliki? .) Se je kar spremnil...

Slavni faker Edo iz Irske. Dobim za nagrado pivo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobiš, lahko tut 2 :P

Krasno. V stilu vprašanja/odgovora je lahko tudi irsko. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!