Skoči na vsebino

Formula 1 2008


Cartman

Priporočene objave

Leta 2005 se Šumi ni kaj prida boril za naslov. Tega leta je imel Kimi mnogo več tehničnih težav z Mclarnom, zato je Alonso v zanesljivem Renaultu postal prvak.

Tudi Alonso ni mogel mimo Šumija v Imoli 2006. Bil tam...proslavljal s tifosi :worship:

Ne rečem, da je Alonso povprečen dirkač, je nadpovprečen. Ni pa boljši od Kimija. Alonso je eno veliko gobezdalo, Kimi je pa edini džek v F1, ki lahko na predvečer dirke spije steklenico viskija in naslednji dan zmaga na dirki. Brez nepotrebnega opletanja z jezikom. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, mnenja so vedno različna...zame je alonso brezkompromisneš No1, in to mi je pr njemu všeč.

Žal samo z jezikom!!

Mnenja so že različna-dejstva ostajajo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leta 2005 se Šumi ni kaj prida boril za naslov. Tega leta je imel Kimi mnogo več tehničnih težav z Mclarnom, zato je Alonso v zanesljivem Renaultu postal prvak.

Tudi Alonso ni mogel mimo Šumija v Imoli 2006. Bil tam...proslavljal s tifosi :worship:

Ne rečem, da je Alonso povprečen dirkač, je nadpovprečen. Ni pa boljši od Kimija. Alonso je eno veliko gobezdalo, Kimi je pa edini džek v F1, ki lahko na predvečer dirke spije steklenico viskija in naslednji dan zmaga na dirki. Brez nepotrebnega opletanja z jezikom. :OK:

če ti popravim citat, wolf je rekel flašo :D ampak to ni ravno neka silna vrlina, ne?

@ Bojč: katera Dejstva? Dejstvo je, da ne Kimi ne Alonso nista bila sposobna osvojit naslova z McDonaldsom, in da ima Alonso 2 naslova ki jih je zwrestlal Schumacherju. Da zase zahteva status prvega voznika je nekko normalno al ne?

pa še mal "dejstev" Kimi: 124 startov 16 zmag 49 podijev 1 naslov / Alonso: 106 startov 19 zmag 49 podijev 2 naslova.

plus dejstvo, da Kimi nikoli ni vozil avta kot je Minardi.

Zame je Alonso car, Kimi pač malo manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa še mal "dejstev" Kimi: 124 startov 16 zmag 49 podijev 1 naslov / Alonso: 106 startov 19 zmag 49 podijev 2 naslova.

plus dejstvo, da Kimi nikoli ni vozil avta kot je Minardi.

Aja saj res-Kimi je vozil Sauberja!!! :grim

Kot vidim ti statistika ne dela težav, zato si poglej še statistiko od Šumija, Senne, Ascarija,... in boš hitro ugotovil, da tvoj Nande spada med povprečneže.

Dejsto in statistika nista sopomenki BTW.

1. Dejstvo je recimo, da Nande z Minardijem ni osvojil naslova. Kimi ga ni z McLarnom ker se mu je nonstop kvaril.

2. Dejstvo je tudi, da imaš lahko raketo pod ritjo, če ima obute Tigarce, bo bolj pri repu uvrščenih, kar je dokazal Šumi 2005.

3. Dejstvo je recimo tudi to, da je bil Hill prvak s superiornim avtom.

4. Najzanimivejše dejstvo zame je to, da je "kralja dežja in hitrosti" lani v enakem avtu nascal popolni novinec!!!!! (baje da zato, ker so v boxih držali pesti za LH-ja :headbang: )

5. Naslednje dejstvo je, da v kolikor bi bil res tako zelo superioren, nebi zahteval statusa št.1, ampak bi bil enostavno hitrejši od kolega v ekipi.

6. Dejstvo je tudi, da Fisico ni ravno cvetka med vozniki, pa je kljub temu zmagoval, ko je imel pod ritjo super dirkalnik obut v najboljše gume.

7. Dejstvo je, da ni v letih ko je bil prvak, NITI ENKRAT v direktnem dvoboju premagal svojega konkurenta.

8. Zmagoval je samo takrat, ko je bil na štartu v prvi vrsti in si je že po parih krogih pridobil 10 sekundno prednost in je do konca dirke le še kruzal, kar je tudi sam velikokrat potrdil. Na takšen način sem 100% lahko prvak tudi jaz!!

Sedaj pa zloži skupaj dejstva št. 2, 3 in 6, pa boš ugotovil, da se je Nandetu vse to zložilo leta 2005 ter 2006 in je postal na ZADNJIH dirkah prvak. Ko so se takšne stvari zložile Šumiju, je bil prvak že po polovici sezone!!!

S kombinacijo teh dejstev in z zvrhano mero sreče je lahko prvak praktično vsak.

KAR PA NE POMENI, DA JE NAJBOLJŠI VOZNIK!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo videli kako dober bo Alonso letos in kakšna bo njegova statistika konec sezone.

To ti lahko jaz povem. Tam tam bo s Pikejevo, ali pa celo slabša. Zato se je tudi na vsak način hotel otresti Hekija, ker očitno se lahko le še z novinci dokaj konkurenčno bori. Vsaj dokler novinci ne skontajo kako deluje F1. Ali pa si bo spet privlekel kšnega nesposobneža za oprodo in čakal da pri Renoju spet naredijo 2 razreda boljši dirkalnik!! V Ferrari ga ne bo, ker Kimi bo zihr podaljšal za dve leti, Nande pa nima jajc vozit skupaj z njim brez statusa. Pri McLarnu bi tudi djau da si ga glih ne želijo več videt, BMW se je že lani opredelil, da intrigaša nočejo v svojih vrstah, pol pa že zmanjka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Bojč, si se potrudil.

Vprašanje glede vpliva letošnjih rezultatov na Nandetovo statistiko je bilo zgolj retorično. Menim, da statistika 2.11.2008 ne bo več tako sijajna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja saj res-Kimi je vozil Sauberja!!! :grim

Kot vidim ti statistika ne dela težav, zato si poglej še statistiko od Šumija, Senne, Ascarija,... in boš hitro ugotovil, da tvoj Nande spada med povprečneže.

Dejsto in statistika nista sopomenki BTW.

1. Dejstvo je recimo, da Nande z Minardijem ni osvojil naslova. Kimi ga ni z McLarnom ker se mu je nonstop kvaril.

2. Dejstvo je tudi, da imaš lahko raketo pod ritjo, če ima obute Tigarce, bo bolj pri repu uvrščenih, kar je dokazal Šumi 2005.

3. Dejstvo je recimo tudi to, da je bil Hill prvak s superiornim avtom.

4. Najzanimivejše dejstvo zame je to, da je "kralja dežja in hitrosti" lani v enakem avtu nascal popolni novinec!!!!! (baje da zato, ker so v boxih držali pesti za LH-ja :headbang: )

5. Naslednje dejstvo je, da v kolikor bi bil res tako zelo superioren, nebi zahteval statusa št.1, ampak bi bil enostavno hitrejši od kolega v ekipi.

6. Dejstvo je tudi, da Fisico ni ravno cvetka med vozniki, pa je kljub temu zmagoval, ko je imel pod ritjo super dirkalnik obut v najboljše gume.

7. Dejstvo je, da ni v letih ko je bil prvak, NITI ENKRAT v direktnem dvoboju premagal svojega konkurenta.

8. Zmagoval je samo takrat, ko je bil na štartu v prvi vrsti in si je že po parih krogih pridobil 10 sekundno prednost in je do konca dirke le še kruzal, kar je tudi sam velikokrat potrdil. Na takšen način sem 100% lahko prvak tudi jaz!!

Sedaj pa zloži skupaj dejstva št. 2, 3 in 6, pa boš ugotovil, da se je Nandetu vse to zložilo leta 2005 ter 2006 in je postal na ZADNJIH dirkah prvak. Ko so se takšne stvari zložile Šumiju, je bil prvak že po polovici sezone!!!

S kombinacijo teh dejstev in z zvrhano mero sreče je lahko prvak praktično vsak.

KAR PA NE POMENI, DA JE NAJBOLJŠI VOZNIK!!!!!!!!!

Ti primerjaš Minardi, Sauber in Mclaren, za Fisica trdiš da je zmagoval, in pobegu iz pola praviš "nikoli premagal v medsebojniem dvoboju" oziroma, "to znam tudi jaz" Kaj nej napišem na to? kako nej sploh debatiramo?

U glavnem, ta tvoj post ima precej več skupnega z versko gorečnostjo kot z dejstvi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti primerjaš Minardi, Sauber in Mclaren, za Fisica trdiš da je zmagoval, in pobegu iz pola praviš "nikoli premagal v medsebojniem dvoboju" oziroma, "to znam tudi jaz" Kaj nej napišem na to? kako nej sploh debatiramo?

U glavnem, ta tvoj post ima precej več skupnega z versko gorečnostjo kot z dejstvi.

Jaz bi prej rekel da dejstev se ne da izpodbijat, zato si ostal brez komentarja. In se že obračaš k Bogu.

Fisico ima 2 zmagi za Reno, torej je zmagoval, ja?

Pobeg s pola, z 2 razreda boljšim avtom zame ni zmagovanje. Takoj ko kaj ni bilo 1A so ga pa že razni Satoti prehitevali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi prej rekel da dejstev se ne da izpodbijat, zato si ostal brez komentarja. In se že obračaš k Bogu.

Fisico ima 2 zmagi za Reno, torej je zmagoval, ja?

Pobeg s pola, z 2 razreda boljšim avtom zame ni zmagovanje. Takoj ko kaj ni bilo 1A so ga pa že razni Satoti prehitevali.

pa nikdar konca. Fisico je zmagal enkrat na sezono, kar je točno enako uspešno kot z Jordanom. Fisico ni bil drugi v točkovanju, in glede na njegove rezultate ni bil nevem kako superioren avto, Dejstvo da je Mclaren letel je tudi Alonsova zasluga, Dejstvo da je Kimija pošteno nabil Heitfeld v enakem avtu, in Coulthard prvo sezono v Mclarnu, Dejstvo da je Lewis že par let McLarnov voznik, in ANGLEŽ, (pomisli samo, kako srečni so bili italjani Ivana Capellija v Ferrariju kaj bi bli srečni šele dobrega šoferja), Kimiju se avto ni kvaril sam od sebe, upam da se s tem strinjaš, in Alonsu se je Mclaren kr naenkat nehal kvarit :hmm: zanimivo......ETC ETC ETC.... Šumi je bil s tigarcami tretji, leta 2005, eno leto prej, pa je bil Kimi z michelinkami vred za Butonom, Alonsom Montoyo in Trulijem na enakih gumah.... Tole s Satom pač potrjuje mojo teorijo, da si verski skrajnež.

Jaz nisem Alonsov advokat, in se tega nadjebavanja negrem več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa nikdar konca. Fisico je zmagal enkrat na sezono, kar je točno enako uspešno kot z Jordanom. Fisico ni bil drugi v točkovanju, in glede na njegove rezultate ni bil nevem kako superioren avto, Dejstvo da je Mclaren letel je tudi Alonsova zasluga, Dejstvo da je Kimija pošteno nabil Heitfeld v enakem avtu, in Coulthard prvo sezono v Mclarnu, Dejstvo da je Lewis že par let McLarnov voznik, in ANGLEŽ, (pomisli samo, kako srečni so bili italjani Ivana Capellija v Ferrariju kaj bi bli srečni šele dobrega šoferja), Kimiju se avto ni kvaril sam od sebe, upam da se s tem strinjaš, in Alonsu se je Mclaren kr naenkat nehal kvarit :hmm: zanimivo......ETC ETC ETC.... Šumi je bil s tigarcami tretji, leta 2005, eno leto prej, pa je bil Kimi z michelinkami vred za Butonom, Alonsom Montoyo in Trulijem na enakih gumah.... Tole s Satom pač potrjuje mojo teorijo, da si verski skrajnež.

Jaz nisem Alonsov advokat, in se tega nadjebavanja negrem več.

ja tudi to je čudno,da se kimiju ferrari ne kvari a ne :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tudi to je čudno,da se kimiju ferrari ne kvari a ne :hmm:

še posebej se ni pokvaril v Avstraliji, ne? :whistle:

men se to ne zdi zanimivo, ker je Ferrari precej zanesljiv avto, že nekaj sezon. Kimija so, po pričevanjih. na cedilu puščali mercedesovi motorji. Zanimivo se mi je zdelo, da lani, kljub zamrznitvi motornega razvoja, Mercedesi niso crkovali, Ferrari pa Kimiju dvakrat?!?! in da je 2004ga OSEMKRAT odstopil. Couldhard pa "samo" štirikrat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še posebej se ni pokvaril v Avstraliji, ne? :whistle:

men se to ne zdi zanimivo, ker je Ferrari precej zanesljiv avto, že nekaj sezon. Kimija so, po pričevanjih. na cedilu puščali mercedesovi motorji. Zanimivo se mi je zdelo, da lani, kljub zamrznitvi motornega razvoja, Mercedesi niso crkovali, Ferrari pa Kimiju dvakrat?!?! in da je 2004ga OSEMKRAT odstopil. Couldhard pa "samo" štirikrat....

k že tok rad primerjaš statistiko kimi-coultard pa jo dej še kaj je dosegel coultard pa kaj kimi, nam je ni treba,ker nam je jasno kam ker spada :whistle:

lanskoleto dvakrat crknu ferrari,k je bil pa v mclarnu pa polovico dirk ni dokončal le zakaj B)

Popravljeno . Popravil alezzi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Dejstvo da je Mclaren letel je tudi Alonsova zasluga...

...Alonsu se je Mclaren kr naenkat nehal kvarit :hmm: zanimivo......

Jaz nisem Alonsov advokat, in se tega nadjebavanja negrem več.

Če bi bil Alonso tako dober pri razvoju dirkalnika bi bil Renault letos višje kot je.

Razlog za prenehanje kvarjena Mercedesa je v omejitvi obratov na 19000RPM. Če bi "odprli" obrate bi se za njim spet pojavljale dimne zavese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil Alonso tako dober pri razvoju dirkalnika bi bil Renault letos višje kot je.

Razlog za prenehanje kvarjena Mercedesa je v omejitvi obratov na 19000RPM. Če bi "odprli" obrate bi se za njim spet pojavljale dimne zavese.

s tem se popolnoma strinjam, in mislim, da bo ekipa dvignila formo.

Tole o obratih sm tud razmišljal, ja, ampak, kolikor sem bral in poslušal, je bil edini motor ki je sekal krepko čez to mejo Cosworth. Mislim da se Mercedes leta 2006 ni vrtel čez, takrat pa so pravila za motor zamrznili, in jim, za vsak slučaj, omejili še obrate.

no, kakorkoli, upam da bo letos Kimi prvak, pol pa de prestopi Ferdo, in zmagujemo še ene 4 leta :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa iz protesta nehaj navijat za Ferrari ,če ti ni všel Alonso;tamal problem.Sicer pa ljubitelji italjanskih jajc tko niste karakterji,isto ste pluval po Raikonenu,ko je vozu za Mclarna,zdej je pa car,ko je prvak z fiatom!!! :headbang: :headbang: :devil: :devil:

vedno bom navijal za ferrari :)

js nikol nism slabo govoru o Raikkonenu.. nisem pa maral Hakkinena :D to pa priznam :)

Ob prestopu Kimija k Ferrariju ni bilo praktično nobenih nasprotovanj s strani navijačev. Kimi nič ne opleta z jezikom, samo kakšno pijansko pizdarijo naredi, tako kot vsak izmed nas :D V nasprotju z Alonsom v F1 ni storil ničesar podlega. Tudi sam menim, da Alonsa ne bi rad videl v Ferrariju. :BUA:

točno to.

Jest sem tudi zaprisežen Ferrarijevec, ampak če se una driska španska userje v Svetinjo, potem navijam samo še za enega Ferrarija!!! Videt ga ne morem!! Pa še en kurc šofer je. Sej bo Lukota minila želja po Driski, ko ga bo začel Pike scat vozit. Rabi še ene par dirk.

:yes:

treba pa je priznat da je letos pristal na realnih tleh.. in je rekel da pač nima šans za vrhunsko uvrstitev :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest vam želim da tista španska driska pride v Ferrari in osvoji prvenstvo,kar mu bo tud z lahkoto uspelo,ker je le predober.Če je idiota švabskega premagu z twingotom,bo to pol mala malca za njega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole o obratih sm tud razmišljal, ja, ampak, kolikor sem bral in poslušal, je bil edini motor ki je sekal krepko čez to mejo Cosworth. Mislim da se Mercedes leta 2006 ni vrtel čez, takrat pa so pravila za motor zamrznili, in jim, za vsak slučaj, omejili še obrate.

Posnetek iz Suzuke 2006, lepo se vidi, da Kimi menja pri približno 19800 RPM in to med dirko, sepravi med kvalifikacijami se je motor vrtel še višje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posnetek iz Suzuke 2006, lepo se vidi, da Kimi menja pri približno 19800 RPM in to med dirko, sepravi med kvalifikacijami se je motor vrtel še višje

Ja pa res. Tega se ne spomnim. Se pardoniram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa res. Tega se ne spomnim. Se pardoniram.

Česa še se ne spomneš?? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!