Skoči na vsebino

Formula 1 2008


Cartman

Priporočene objave

Tudi danes ga je, ampak malo manj spektakularno :D

Drugače pa končno ena res zanimiva, nepredvidljiva in napeta dirka :OK: Bomo videli kako se konča..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bogi sutil :( :friend1: :friend1: :friend1:

kako ga je zajebu raikonen... sutti nič kriv... pa je ostal brez odlične uvrstitve (najbrž)

pa 4ti je biu :(

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni ga je žal.. Danes je odlično dirkal, sploh glede na to da vozi tista jajca od dirkalnika.. Škoda :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva dirka :worship: , smola za Sutila, ma najbolša je bla pa tista od Alešica, ko je po nesreči men Sutilom in Raikkonenom Jerančič neki namigoval, da je mogoče Sutil prezgodaj zaviral in Alešič reče; no no zdej pa že vre iz tebe ferrarijeva ljubezen. Pa Jerančič odgovori; ne ne jst pa že nimam intimnega odnosa z ferrarijem. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kimi naj se gre parkrat > :headbang:

Rdeči, voznika in moštvo, totalno zaj* dirko.

Lojze zasluži za odpeljano dirko vse pohvale. Nihče mu danes ni bil kos.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po šestih dirkah je zanimivo pogledati točkovanje dirkačev in moštev za SP.

1 L.Hamilton 38

2 K.Raikkonen 35

3 F.Massa 34

4 R.Kubica 32

5 N.Heidfeld 20

6 H.Kovalainen 15

7 M.Webber 15

8 F.Alonso 9

9 J.Trulli 9

10 N.Rosberg 8

11 K.Nakadžima 7

12 S.Vettel 4

13 R.Barrichello 3

14 J.Button 3

15 S.Bourdais 2

1 Ferrari 69

2 McLaren 53

3 BMW Sauber 52

4 RedBull 15

5 Williams 15

6 Toyota 9

7 Renault 9

8 Toro Rosso 6

9 Honda 6

Prvi štirje dirkači so zelo skupaj, čeprav bo Kubica v BMWju težko držal korak z vrhom vse do konca sezone. Kovalainen očitno nima ravno dobre sezone, saj je v Mclarnu, s katerim njegov moštveni kolega vodi v SP, zbral enako število točk kot Webber v drugorazrednem RedBullu. Da bo Alonso tako zadaj na lestvici tudi ni bilo pričakovati. Osvojil je enako število točk kot Trulli v Toyoti.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

massa je v skupnmu kr fajn ujel vodilne. nism pričakoval tega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim, da bo še Kubica lepo štrene mešal (dela izredno malo napak) če BMWju uspe še malo dvignit formo bo pa že resen kandidat. Tudi mene je Massa pozitivno presenetil.... zadnje dirke vozi boljše od Kimija (in predvsem konstantno)

Lewis je pa lepo odpeljal in kljub začetnemu spodrsljaju uspel zmagat.

Glede komentiranja na poptv (sem gledal posnetek dirke na videju in nisem mogel prešaltat) pa mi ni jasno zakaj dajejo goste poleg Ališiča, ki jim tak ne pusti nič do konca povedat.... zajvečkrat izgovorjeni besedi "oprosti Franci"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa mislim, da bo še Kubica lepo štrene mešal (dela izredno malo napak) če BMWju uspe še malo dvignit formo bo pa že resen kandidat. Tudi mene je Massa pozitivno presenetil.... zadnje dirke vozi boljše od Kimija (in predvsem konstantno)

Lewis je pa lepo odpeljal in kljub začetnemu spodrsljaju uspel zmagat.

Glede komentiranja na poptv (sem gledal posnetek dirke na videju in nisem mogel prešaltat) pa mi ni jasno zakaj dajejo goste poleg Ališiča, ki jim tak ne pusti nič do konca povedat.... zajvečkrat izgovorjeni besedi "oprosti Franci"

Ma nekdo ga more utišat..Vsaj enega fantasta, če se že obeh neda...jaz jih nikakor nemorm poslušat. pa bi rad. ampak, možaka več al manj obujata spomine, ne pa komentirata dirko. Kr bi rad dirko gledal kot športni dogodek, moram gledat ali na HRT ali na wheels Tv na netu.

gle dirke pa....Lewis je kiksnil samo enkrat, in vse ostale kroge odpeljal breznapake. Ferrari pa....taktična katastrofa brez primere. od Kimijevih gum, do spremembe Massine taktike na 1 postanek....Podšteno so jih dobili po pički. če heikiju nebi crknil avto, pomoje nebi vidli stopničk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimiv e blo ker je Franci pršu do besede šele po enih 10ih minutah.. pa še takrt ga je ene 5x prekinu :D haha

ampak men je Ališič še zmer legenda.. :) še k je posnetk se zadere.. "UUUUU.. ne, ne, to je le posnetek" :D haha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiva dirka včeri, škoda le, ker je Kimi bil tko zmeden včeri in ni naredu rezultata, poleg tega pa še Suitila spravu ob rezultat kariere.

Kar se pa komentatorjev tiče: no ja, Ališiča še nekak, čeprou težko, Đefre pa nikakor ne morm... :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Max Mosley bo predsednik FIE očitno le še do junija, ko se bo sestal svet FIE in glasoval o njegovi odstavitvi, če ne bo sam prej odstopil.

:slap: Danes je svet FIE z glasovanjem podprl Oberführerja Mosleya. :BUA:

Nemški ADAC je prekinil delovanje v vseh organih FIE. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
:slap: Danes je svet FIE z glasovanjem podprl Oberführerja Mosleya. :BUA:

Nemški ADAC je prekinil delovanje v vseh organih FIE. :yes:

Khm. mene je tud mal presenetlo. Teorija zarote: mosley ima trakove delegatov z volilno pravico, kako so ga skup srali pa jih ma u šahu ;)

Kaj pa govorice, da Kimi, v primeru osvojitve nasova, po koncu sezone neha? tako bi dobil Alonso rdeč avto :naughty: in Fuzbaler bi šel v zgodovino kot najzglednejši vodonoša.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm. mene je tud mal presenetlo. Teorija zarote: mosley ima trakove delegatov z volilno pravico, kako so ga skup srali pa jih ma u šahu ;)

Kaj pa govorice, da Kimi, v primeru osvojitve nasova, po koncu sezone neha? tako bi dobil Alonso rdeč avto :naughty: in Fuzbaler bi šel v zgodovino kot najzglednejši vodonoša.

če gre pa Alonso kdaj k rdečim.. potem bom pa prvič v življenju navijal samo še za en rdeč dirkalnik :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če gre pa Alonso kdaj k rdečim.. potem bom pa prvič v življenju navijal samo še za en rdeč dirkalnik :closedeyes:

ma nee, nebit tako žleht do Masse, sej se trudi, ampak kaj more, če je rojen fuzbaler. :evilgrin:

na Crash.net se bere zabavna teorija o prestopnem ringlšpilu že čez par dirk. Začne se v Renaultu, kjer se znebijo Piqueta (še en fuzbaler), ki svoje učenje nadaljuje v STR, od kjer Vettla povišajo v voznika RBR, ob Webbra. in Coulthard se preseli v Renault. . . Go Figure! :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale mulo naj gre pa se enkrat izpit delat, ce ne ve kaj pomeni rdeca luc... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em, a mu niso lani vzeli izpit za avto ? :kva1:

;) Pa se fotr je pred par dnevi Porscheja razbil... Verjetno je to v druzini :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!