Skoči na vsebino

Yamaha Virago XV 250 S


Speedo

Priporočene objave

Postal sem srecni lastnik omenjenega leto starega dvokolesnika.

Ker pri nakupu poleg motorja nisem dobil knjizice z navodili za vzdrzevanje, bi lepo naprosil kaksnega lastnika podobnega motorja, ce mi lahko za dan ali dva posodi knjigico, da si jo sfotokopiram. Se mu (ji) ze vnaprej lepo zahvaljujem.

Zanimajo me cisto "banalna", vprasanja: kako pogosto je treba na servis, kako morajo biti napolnjene pnevmatike, cca na koliko kilometrov je potrebno menjati razne dele, ki se obrabljajo... V glavnem, skodilo mi ne bi, ce bi malo prelistal tisto knjigico.

Kontakt preko e-poste:

fly2igor@email.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cE SI KUPIL NOV MOTOR MORAŠ DOBIT KNJIŽICO PRI PRODAJALCU, CE PA SI RABLJENEGA PA VPRAŠI PREJŠNJEGA LASTNIKA KJE JO IMA IN SERVISNO KNJIŽICO TUDI (GARANCIJA JE DVE LETI!!!!!!)

IMAM VIRAGO 250 PREDHODNIK TVOJEGA IN TUDI NAVODILA ZA UPORABO (V ANGLEŠCINI)

LP

HANZI

Edited by - gregs on 08/07/2001 02:42:07

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Postal sem srecni lastnik omenjenega leto starega dvokolesnika.

Ce se boš oglasil na Delta Team Krško (lahko tudi po telefonu) ti jih bodo zastonj poslali po pošti - sicer slabo citljivo kopijo vendar še vedno zelo uporabno.

Garantiram.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TO JE ŠE VIRAGO, TO NI DRAGSTAR A NE?

CE NI SKRIVNOST, KOLIKO SI DAL ZA NJEGA!

LP

HANZI

Edited by - gregs on 08/07/2001 02:44:04

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je ae virago. Star je natanko eno leto. Ko sem ga dobil, je bil na novo registriran in na novo servisiran. Originalna dodatna oprema: vizir spredaj, usnjeni torbi zadaj, naslonjalo + prtljalnik...

Cena je bila neverjetnih 725.000 sit, motor pa brez praske in ohranjen kot nov.

Tudi servisno knjilico imam, lal pa prvi lastnik ob nakupu ni dobil tistih navodil za vzdrlevanje. Verjetno so mu jih pozabili priloliti...

Bom klical na Delta Team, v skrajnem primeru pa bom naprosil tebe Hanzi, da mi jih malo posodia... O.K.?

Btw: kolk si pa ti placu zanj, Hanzi?

Edited by - speedo on 05/07/2001 23:30:24

Edited by - gregs on 08/07/2001 02:46:18

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Btw: kolk si pa ti placu zanj, Hanzi?

Edited by - speedo on 05/07/2001 23:30:24

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sn poklicu na Delta Team in so mi prjazno oblubl, da mi bodo poslal originalna navodila.

Tistega jurcka mi pa tud ne bo tezko placat (bom vsaj vedel, kako je treba ravnat z motociklom, in kje imam spravljeno orodje )

Btw se eno vprasanje: hanzi, a si slucajn ti ze mogu kej gume menjat (kolk so ti zdrzale?)

Jst mam pri 9000 km ze prec obrabljene... Ampak za to sezono bi se moglo biti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Btw se eno vprasanje: hanzi, a si slucajn ti ze mogu kej gume menjat (kolk so ti zdrzale?)

Jst mam pri 9000 km ze prec obrabljene... Ampak za to sezono bi se moglo biti...

JAZ MAM SICER ŠELE 7500KM AMPAK SE TUD NA MOJI SPREDNJI GUMI ŽE POZNA DA JE ZRABLJENA (POLOVICO).SEM PA VIDU NA PREŠERCU DA JE PRI 10000KM MENJAL SPREDNJO GUMO IN PLOŠCICE. MENE MISLIM DA ME TO CAKALO KONEC SEZONE (POZIMI)KO BOM IMEL CCA 12-14000KM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm sprednjo menjal pri 22000km (me niso spustil cez tehnicnga spomladi, lani je bla se ok). Bila je original Bridgestone ki pride zraven yamahe. Prejsnji lastnik je menjal samo 1x zadnjo, tako da mam zdej zadej dunlop neki pocasi dozoreva za menjavo. Zdi se mi, da se vama te gume hitr topijo.

Po novem mam na sprednji Michelin Commander pa je po ksnih 1000km videti se kot nova. Se tisti spicki so gor :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jst sm sprednjo menjal pri 22000km (me niso spustil cez tehnicnga spomladi, lani je bla se ok). Bila je original Bridgestone ki pride zraven yamahe. Prejsnji lastnik je menjal samo 1x zadnjo, tako da mam zdej zadej dunlop neki pocasi dozoreva za menjavo. Zdi se mi, da se vama te gume hitr topijo.

Po novem mam na sprednji Michelin Commander pa je po ksnih 1000km videti se kot nova. Se tisti spicki so gor :)

Ja ker si imel Bridgestonko ne pa tko kot midva ki imava predvidevam oba ene lorejske oz. tajvanske gume.Sigurno je raqzlika v ceni in kvaliteti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

kolega ima nagledan ta motor l 99, pa me zanima, če je še kdo lastnik te zadevca in če pozna oz iz tu gor kdo prodaja ta motor v Domžalah?

pa kak je kej za vozit, za začetnika seveda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolega ima nagledan ta motor l 99, pa me zanima, če je še kdo lastnik te zadevca in če pozna oz iz tu gor kdo prodaja ta motor v Domžalah?

pa kak je kej za vozit, za začetnika seveda

Sem lastnik l.97. Trpežen motor, lahko vodljiv, edini "problem" je, da ima premalo moči. Za začetnika več kot odličen. Vozen tudi na dolgih turah, potovalna hitrost okrog 90km/h (max. 130). Pospeški so še kar. Če si večje postave, te na daljših relacijah zna boleti sedalo in križ.

Mogoče bo naprodaj zdaj v jeseni. Je pa kompletno opremljen, torbe (10l), naslon za sopotnika, mali usnjen rolo, nove kromirane ročke Eagle, zaščita motorja s stopalkami, senčniki luči in smerokazov, vetrobran, nosilci za torbe, prtljažnik.

Razlika med l.97 in 99 je v tem, da ima l.99 kromiran pokrov na cilindrih, l.97 ima aluminijastega. Zadnji blatnik je pri l.97 podaljšan, l.99 ima na rezervoarju za gorivo kromiran emblem Virago. Vse ostale tehnične specifikacije so v glavnem enake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem iz okolice domžal, moj je letnik 99 samo trenutno se še ne prodaja pa tudi nevozen je še :unsure:

Malo se poigraj z iskalnikom glede voznih lastnosti.

Ne poznam pa nobenega lastnika iz okolice domžal ki bi ga imel :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tipa je baba neki prevarala, pa z ogledom v Domžalah ni bilo nič, hm, sem bolj deljenega mnenja o reakciji na situacijo :unsure: :D :unsure: :D :unsure: :D

kar se pa motorja tiče so dozdaj le v redu mnenja, če se bo kaj odločil, bom javil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

lepo pozdravljeni! lansko poletje sem kupil že omenjeni motocikel Yamaha 250, pa bi želel slišat koga ki ima kakšne izkušnje s tem motociklom. jas sem do sedaj z njim zelo zadovoljen. res je nekoliko švoh vendar zame, ki sem začetnik mi zadošča. želel pa bi še kaj zvedet kakšne izkušnje imaste drugi o njem, kako je z vzdrževanjem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimajo me vaše izkušnje z tem motorjem (Yamaha 250 virago), morebitni problemi, okvare, ki so pri tem motorju pogoste...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi omejitve(350ccm),sem imel dve leti Drag Starja 250.Z motociklom sem bil izredno zadovoljen.Motilo me je le to,da sem v klanec na Rakitno komaj prehitel skuter :? .

Mašine pri teh motorjih so zelo zanesljive in trpežne.Poznam kar nekaj ljudi,ki so vozili omenjeni motocikel in nihče ni imel večjih problemov.

Toliko od mene,mislim pa da topic za ta motor že obstaja,zato malo pobrskaj v iskalniku.

lp boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimajo me vaše izkušnje z tem motorjem (Yamaha 250 virago), morebitni problemi, okvare, ki so pri tem motorju pogoste...

Tema sicer ze obstaja.

Meni se je Virago 250 zdel mocno podhranjen tudi za 250 kategorijo... (sem ga pa vozil samo dvakrat). Mislim da obstajajo boljse resitve v rangu do 250ccm (npr. Kawasaki eliminator). Ce je problem izpit, pa v rangu 0.16kw/kg lahko dobis tudi npr. Dragstar 650, ki neprimerno bolj vlece. Je pa seveda tudi razlika v ceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zagotovo obstaja vsaj ena tema o tem motorju, kjer je vse to že napisano kar tebe zanima. Zato uporabi iskalnik desno zgoraj!

Ice ti pa združi ali pa briši :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Mam 250 viragota l 99 pa me zanima kere gume mate gor k bom zdele enkrat obe menu. Pa kere so ok oz kere mi priporocate.

Zdj mam gor Michelin M45 in so full cheap 23000sit obe gume.

Pol sm pa gledu se Pirelli MT65 so 29000sit

MT66 so 35500sit

Metzeller perfect ME77 32000sit

Dimenzije pa so 130/15 visine ne vem na pamet

3.00/18

Kaj bi vzeli? Sem pa iz Lj tko da mal glejte k se mi ne lub lezt po gume v MS al pa kj podobnga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimajo me vaše izkušnje z tem motorjem (Yamaha 250 virago), morebitni problemi, okvare, ki so pri tem motorju pogoste...

Virago 250: Soliden motorček: naredil 30000km b.p. Edino ona guma med cilindroma in fergazerjem je šla - 12.000 SIT. Drugače samo redni servisi... Je pa res da je bolj motor za začetnike... Ker mašina ni navita ima manj moči, ampak navor pa je za 250 soliden.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!