Skoči na vsebino

Yamaha Virago XV 250 S


Speedo

Priporočene objave

poglej jest sm samo lepo povrtov originale fi 8 mm in je imel zelo lep zvok in še na tehničnem mi niso nikoli težil. :yea1:

zakaj pa bi ti na tehničnem težili?? sj pa ga nea sprobajo kak ti laufa pa zvok itd...vsaj tam en ko ga js vozim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa bi ti na tehničnem težili?? sj pa ga nea sprobajo kak ti laufa pa zvok itd...vsaj tam en ko ga js vozim :D

maš pač srečo.povej kje je to,zdaj ko lahko tehničnega opravim kjer koli v sloveniji,ga z veseljem peljem tja.ne da moram vsako leto rore dol pobrat,za na tehničnega.drugače pa v kranju motor parkiraš in ti ga majster odpelje na valjčke. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš pač srečo.povej kje je to,zdaj ko lahko tehničnega opravim kjer koli v sloveniji,ga z veseljem peljem tja.ne da moram vsako leto rore dol pobrat,za na tehničnega.drugače pa v kranju motor parkiraš in ti ga majster odpelje na valjčke. :yea1:

pri nas ti sam bremze sprobajo pa preveri št šasije pa luči pogleda pa če je ki kaj narobe...v Slovenski Bistrici avtohiša Jurič al kaj je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nas ti sam bremze sprobajo pa preveri št šasije pa luči pogleda pa če je ki kaj narobe...v Slovenski Bistrici avtohiša Jurič al kaj je :)

Boš ja. :glare: Meni ga je zadnjič na valjčke fuknil. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men isto ga je pri juriču nn valjarje dal...pa še pržgat sem ga mogo pa je reko naj gas dam....pa je neke čudno pogledal pa je blo ok...ker zvok ni bil glih tih......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men isto ga je pri juriču nn valjarje dal...pa še pržgat sem ga mogo pa je reko naj gas dam....pa je neke čudno pogledal pa je blo ok...ker zvok ni bil glih tih......

aja? pol pa mam sam js že drugo leto tako srečo :D na valčke ko ti da tisto ti bremze sproba kolk primejo :) ket ko gledaš na ekran oni števec ti pokaže kolk maš bremze dobre z odvisnostjo kolk je kera bremza obremenjena z kilami...men ga niso pa še nikol vžigali pa nič :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ma tok lep zvok,da te bodo sam hvalil.se mogoče kje porajtava,pa ti bom lahko marsikaj svetoval in upam pomagal. :yea1: :yea1:

ej metal forever iz kje pa si ti?? lh bi se kdaj srečal ja pa d bi mi kj povedu od tegale virageca nasveti zmer prov pridejo! :D sam mam filing d vem ker si ( sj te lh tikam an? :? )!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej metal forever iz kje pa si ti?? lh bi se kdaj srečal ja pa d bi mi kj povedu od tegale virageca nasveti zmer prov pridejo! :D sam mam filing d vem ker si ( sj te lh tikam an? :? )!?

močno dvomim,da se poznava,je pa moj dragstar med najglasnejšimi.črn klasik in moram zmeraj pred tehničnim auspuhe zamenjat.tikava se itak lahko sej sva matorista.saj res če zbrskam kako slikco od mojga prejšnega motorja(virago 250 l.99) ti jo pošljem . :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to bi blo lepo ja bi ga rd vidu :OK: !!pol pa sam še reč d si iz stražiša pa si mi use povedu :P

blizu blizu 3 km radij.namig južneje. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no dobr nomo zdj tle z geografijo .) !! drgač pa ja če boš najdu slike me zanimajo :OK: !! pol se pa že kdaj kje porajtamo na kkšnmu pivu pa bomo kkšno rekl o tem motorju če si mi prpravlen kkšno pametno povedat ja :P !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

a se je kdo od vas k mate zdj viragota al pa ste ga mel ubadov z avspuhi d jih je menov sam za cevke alpa kj podobnga?? :? a vm je mašino kj zamoril al je ostal isto? jst sm meu namen d bi sam cevke gor dau pa me je že use minil za teh par let k bo viragec menda se hit nardi d mašino kj zamori če ni prov narjen :BUA: !? sj jst ne vem sam tko so mi pravl!

jst mam viragota 125, sm meu odprte avspuhe, poa sm mi jih je fotr zapru ker sm ga zvečer ko sem pršu domou pogosto zbudu :D pa tud sosedi so trpel :P . motor pa laufa isto, nč ni zamoril, ostalo je isto

me pa še neki zanima, tok ki sm jst gledu virago 250 ima ist motor (mašino), razen cilindri so drugi, pa vrjetno odmične in ... nosilci in velikost je enak, pa sm razmišljau da bi dau mašino 250 na virago 125, ker še nimam ispita za 250.

a bi blo to izvedlivo? a mogoče kdo ve kje bi dubu mašino od viragota 250?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

no dobr nomo zdj tle z geografijo .) !! drgač pa ja če boš najdu slike me zanimajo :OK: !! pol se pa že kdaj kje porajtamo na kkšnmu pivu pa bomo kkšno rekl o tem motorju če si mi prpravlen kkšno pametno povedat ja :P !

no sem najdu eno slikco 250 virago. :OK:

post-11838-1157450565_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: vidm d si mel kar uštimanga ja!lepo! kolk si pa kj kilometru naredu z nemu :? ??men je trenutno lih ena dihtunga šla tko d je mal olčka spustu zdj pa že kumi čakam d s grem spet mal furat k 5 dni brez motorja je pa že kar mal teško :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: vidm d si mel kar uštimanga ja!lepo! kolk si pa kj kilometru naredu z nemu :? ??men je trenutno lih ena dihtunga šla tko d je mal olčka spustu zdj pa že kumi čakam d s grem spet mal furat k 5 dni brez motorja je pa že kar mal teško :P

jest sm naredu z njim 20000km potlej sem ga pa prodal kolegu,ki pa se bl mal voz.servis sm delov na 7000 km.pa tud men je pr kapi cilindra začel mastit.je reku kolega k šravba,da je treba bit zelo previden pri dolivanju olja. :yea1:

ej metal forever vidm da si meu zastauco zadi...sm jo tud jst kupu sam še nism mel cajta za montirat...kam si jo montiral in kako?

jest sm imel celo zadnjo stran predelano,ker sm dal kufre bolj nazaj,tako dasem nosilec za zastavo imel na nosilcu za žmigovce.bom šel do kolega in pofotkov. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako previden pri dolivanju u kakšnmu smislu :? ?? drgač je pa men dihtunga spustila prov na mašin nad tačko gor tko d lih lepo po tački teče :BUA: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=80651]

kako previden pri dolivanju u kakšnmu smislu :? ?? drgač je pa men dihtunga spustila prov na mašin nad tačko gor tko d lih lepo po tački teče :BUA: !

če še nis porajtov vsak motor pokur nekej olja.po servisu naredi 4000.km potem pa preveri nivo pa boš videl koliko ga manjka.po vožnji,da je vroč ga daš na stojalo(sem ga sam naredu) na ravno površino počakaš deset minut in na steklu pri menjalniku preveriš nivo.ve se kaj se zgodi če ga je premalo.

še ena od udzadi.

post-11838-1157703151_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!