Skoči na vsebino

Prenehal kadit KRIZA


Blade

Priporočene objave

Mene pa zanima kako naj zaposlim roke ker mi kar nekaj manjka odkar sem nehal kadit.

-kolk časa traja ta kriza

-kaj početi da bi pozabil na tobak itd.

Samega tobaka u bistvu sploh ne pogrešam samo dolgčas mi je v roke (na roke pa si ga ne morem nonstop metat) :lol: :lol: :lol:

Nehal sem pa zaradi denarja in ne zdravja(da nebo pomot).

Če se mi že plača ni višala :cry: sem moral pa stroške zmanjšat.

15 / 20k na mesec se pa že kar nekaj pozna pri moji plači(se bom pa lahko mal več vozu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako naj zaposlim roke ker mi kar nekaj manjka odkar sem nehal kadit.

Poskusi s štrikanjem, kvačkanjem, kleklanjem... Pri teh opravilih so roke precej zaposlene. :wink: :D :lol:

Lahko se pa cel čas voziš z motorjem, še nisem prižgal med vožnjo. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČESTITAM! Sicer vzrok ni bil pravi, ampak važno je da si nehal onesnaževati okolje, če se ti že tvoja pluča nič ne smilijo. Sicer je pa tudi 20 kSit za bencin na mesec kar spodbudna stvar. Sem pa imel višek z rokami tudi jaz pred uhuuuhuu leti, sedaj pa jih sploh ne porajtam, če jih glih ne nucam. Pa gledam, da jih čimmanj nucam!

LP HHV :lol: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi si stalno po nosu vrtal, ali pa na roke me..l tud ne gre.

Če ni zaradi zdravja, ja pol je pa predlog od Desmo-ta najboljši.

Če boš dober skvačkal, pa spletu, boš prodal, pa bo še za kakšen literček denarcev padlo.

Koliko časa pa že imaš te probleme.

Da nisi slučajno pred eno uro nehal kaditi?

:twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kam z rokami, da bodo zaposlene??

... a si pomislil na to, da bi imel ves čas "pri roki" kakšno bejbo nad 18 let? ... verjetno potem nebi imel več te dileme ... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V gostilni z nohtom praskaš etiketo iz steklenice, doma ješ bobi palčke. Če si sam, lahko vrtaš po nosu. Znajdi se :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20000/400=50

50/30=1,7

1,7x20=34 cigaretlinov/dan

Če kakor 8 ur spiš: (16x60)/34=28 => cigaretlin vsake pol ure

Si bil kar priden. Res rabiš telovadbe za prstke :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dost dobrih nasvetov sej štrikat pa mogoče še znam.

Ta zadnga (za enkrat) sm pa u petek pokuru.

Zaradi samega zdravja (svojega)se mi sploh ne gre enkrat bom itak na vrsto pršu al zarad tobaka ali pa ke spet tretjega.

Me je bol ferbec gonu če je res tolk težko nehat kod vsi pravijo.

UPAM DA BOM ZDRŽAL (dejmo naši)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom še malo pametoval, ker se ravno ponuja.

Ko praviš, da ni zaradi zdravja, imaš kar prav.

Sedaj ko si mlad zapravljaš zdravje, da bi si denarčke prislužil.

Potem ko boš starejši, se bo pa stvar obrnila in boš teško prislužene denarčke zapravljal, di bi si zdravje povrnil. Pa se stvar pogliha. Ni da bi se človek sekiral.

:twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blade... Ves lahko si ponosen nase da si koncau kadit kr redkokaterim to uspe sm pru ponosna nate ;)

Hmm kva nej delas kako nej zaposlis svoje roke... Sedi pred comp pojdi na www.motosvet.com pa pacaj forum :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blade... Ves lahko si ponosen nase da si koncau kadit kr redkokaterim to uspe sm pru ponosna nate ;)

Hmm kva nej delas kako nej zaposlis svoje roke... Sedi pred comp pojdi na www.motosvet.com pa pacaj forum :lol: :lol: :lol:

Ma ja no pol nej pa zdej kar bom s tobakam pršparu pustim telekomu al kva.Tole pol tud nebo tanartabol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako naj zaposlim roke ker mi kar nekaj manjka odkar sem nehal kadit.

-kolk časa traja ta kriza

-kaj početi da bi pozabil na tobak itd.

Fazerka verjetno ne bo nič jezna če jo boš večkrat na sprehod peljal,prišparal pa sigurno ne boš, saj boš tisti denar za druge stvari porabil!!Verjem mi saj že več kot pol leta ne kadim,prej pa vsaj po eno škatlo dnevno, ali pa raje še kakšnega več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svaka ti cast. Sm kuk cajta bos zdrzal??? Da ne bos tko kuker jst, 100x zacela in 101x nehala, upam, da zdaj za vedno. Ne kadim, kakih 10 mesecev. Madona, se vedno je hudo. Vsake toliko casa, mi zapase, ampak ne smem. Najhujs je ce ti vsi v druzbi kadijo, ti pa ne. Zacel mi je dim smrdet. V lokalih zdej ko drugi kadijo, jst zulm tisto flaso al pa kozarec. Vse nalepke dol potrgam. Ce dobim kaksne zamaske, vse pogrizem. Ce dobim kej v roke, skatlico cika, fajr, bilo kej, meckam po rokah, tud nohte grizem. Ce sm pa na prostem je pa se hujsa kriza, takrat bolj zapase, sm moras biti karakter. Takrat je pa najboljs, da najdes kej druzga za pod roke.

Zarad napacnega vzroka si nehal! Mislim, da bos kmal zacel kadit.

Kriza ne neha, ker v dolocenem obdobju bos imel zeljo, da bi zapalil cigaret. Edina varianta je, da ko pride tisto obdobje, probej najdet kej drugega, da ti nadomesti tiste uzitke dima, ki si ga imel nekoc, s cim drugim, in na z hrano.

Ce ti rata, svaka ti cast. Navijam zate

Lp

Dubi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Edina varianta je, da ko pride tisto obdobje, probej najdet kej drugega, da ti nadomesti tiste uzitke dima, ki si ga imel nekoc, s cim drugim, in na z hrano.

... jaz ti še vedno priporočam bejbo, ki pa naj bo starejša od 18 let ... da te nebi slučajno še česa obtožili ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U, jaz sem pa prejšnjo sredo po približno dveh tednih spet kupila eno škatlico .... pa danes še eno .... pa tako "na easy" sem se odvadila - no, ne čisto, tu in tam sem nažicala kak cigaret. Sicer pa, če ni v bližini nikogar s cigaretom v roki, tudi meni ni problema, se sploh ne spomnim na cigarete. Ko pa grem na pijačo s frendico, ki skadi 2 škatli na dan, potem je pa kriza ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pretehtaj + / - razloge (denar zagotovo ni edini!)

Odloči se za tisto, kar je bolj pozitivnega. Če si že lih na tem, da zboliš, če ne prižgeš, pol raj prižgi!

Držim pesti zate, ker sem tudi sama v enaki borbi kot ti!

VeRonika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... pa tako "na easy" sem se odvadila - no, ne čisto, tu in tam sem nažicala kak cigaret. ....

ja ja to je najhujse, nehate kadit ampak ne cigaret ampak samo SVOJE!!!! :x pol pa tvoja kolegica namesto 2 naenkrat 3 skatle skadi ko je z tabo :wink:

sem pred leti zdrzal 4 mesece ampak samo v kombinaciji da sem nehal tudi pit (alko seveda). to sva naredila skupaj z prijatlom, ko pa sva se ga prvic napila sva takoj letela za sank po cigarete in poskus je propadel :evil: :roll: !

...no ampak se vedno imam v nacrtu enkrat nehat, le volja je sibka :cry:

upam da ti bo uspelo, meni bi tudi tistih nekaj tisocakov vec pasalo, da o nekoc odlicni kondiciji ne govorim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blade,pred 12 leti sem z enega dneva na drugega nehal.razlog enak: denar (al´ za cike al´ pa za benc; benc je zmagal).od takrat nisem niti probal vec,mi celo smrdi.

je pa vprasanje,kaj je varnejse - plucni rak,al´vsake tolk´cajta se streskat z motorjem (250kkmnacestipress) :roll:.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej obstajajo še druge variante dveh skrajnosti med ne kaditi in pokaditi po dve škatlici na dan. Kakšen cigaret na dan ti ne bo škodil ( ne denarnici in verjetno tudi na zdravje kaj grozno ne vpliva ) če ti paše kaditi.

Ne vem če paše zraven, meni vem da paše skupaj :) je primerjava z alkoholom. Kozarec dobrega vina še nobenemu ni škodil ( baje celo priporočljivo za dolgo življenje ) medtem ko nekaj litrov vina na dan ne delujo dobro.

LP,

klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehal sem pa zaradi denarja in ne zdravja(da nebo pomot).

Bravo Blade!

Mal spodbude zate....moj dragi je lani oktobra nehal kadit, kar enkrat se je odločil (verjetno zato, ker sem mu jaz kar naprej težila naj vendar mal svoja pljučka špara..... :? itd.), čeprav je vedno govoru, da ne bo nikol nehal (kadil je cca 13 let - po škatlo na dan).

Zdej sam še kdaj pa kdaj prižge kako cigaro (ob dobri pijači in družbi).

Jaz pa sem ZELOOOOO ponosna nanj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo Blade!

Mal spodbude zate....:P

Sej sm jest tud kadil cca 10 let po skoraj 2 škatli na dan(57 ta stare).

Če se je kej dogajal (žurke,pjača itd)sm jih skuru še več.

Pol je pa glih za foro ta bol polovica rekla kva pa če bi probala nehat :shock: (kva je s tabo).

Uglavnem sm nehov.

Tobak mi trenutno smrdi in ga ne pogrešam.

Mi je pa smotan k sm na šihtu al pa doma k nimam kej počet.Prej čik u usta pa sem bil dober za 5-10 min.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kadil cca 15 let po 2 škatli/dan :oops:

abstinent že dobrih 6,5 let :lol:

na začetku sem moral roke umirjat z raznimi kuglicami, ki sem jih obračal med prsti in podobno kramo; jih pač nisem mogel stalno met v dekolteju od prjatlce (da me neb z lokala ven vrgl zarad nemorale) :twisted:

Me je še dostkrat zamikal, sploh po kakšni kavici, al pa, ko ga "mau" spiješ,a če si trma (beri: odločen človek) se da zdržat. 8)

Nisem pa tut hotu dat frendom priložnost, da me pol zaje..., kao kakšna mona sm, če ne držim besede... :evil:

Če si se RES prepriču, da HOČEŠ nehat kadit, potem boš pač nehu, ni blema :wink:

Goooooooooooood luck.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej obstajajo še druge variante dveh skrajnosti med ne kaditi in pokaditi po dve škatlici na dan. Kakšen cigaret na dan ti ne bo škodil ( ne denarnici in verjetno tudi na zdravje kaj grozno ne vpliva ) če ti paše kaditi.

Ne vem če paše zraven, meni vem da paše skupaj :) je primerjava z alkoholom. Kozarec dobrega vina še nobenemu ni škodil ( baje celo priporočljivo za dolgo življenje ) medtem ko nekaj litrov vina na dan ne delujo dobro.

LP,

klemen

Zmernost v vsem je tudi moj moto. Težko se označim za kadilca, ker mam lahko škatlico cigaret tudi za dva tedna. Včasih paše več, včasih manj. Sem pa privrženec vseh oblik puhanja dima, ampak so cigarete pri moji porabi še najbolj ugodne. No ja, pipa tudi ni draga, ampak nekako mi je v javnosti z njo neprijetno. Se pa strinjam, da je pri vseh razvadah najpomembnejši faktor volja. Z močno voljo se da vse. Vprašite Hanzija. :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Držim pesti zate, ker sem tudi sama v enaki borbi kot ti!

VeRonika

Upam,da boš uspela........JAZ SEM PODLEGEL......kot že tolikim skušnjavam pred tem.

Še en dokaz,da so ženske superiorna bitja :?: :?: :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!