Skoči na vsebino

Prenehal kadit KRIZA


Blade

Priporočene objave

... moj dragi je lani oktobra nehal kadit ...

... zdej sam še kdaj pa kdaj prižge kako cigaro (ob dobri pijači in družbi) ...

... a je nehal ali je samo zmanjšal število pokajenih cigaret? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako naj zaposlim roke ker mi kar nekaj manjka odkar sem nehal kadit.

Ce bi bil fletna zenska, bi ti jih jaz ze zaposlil.. .roke, pa se kaj drugega... Ehehehehehehe.... Ne mi zamerit... slab dan imam... pa bedno nedeljo... :evilbat:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ti gre le zaradi denarja ti ne bo uspelo, ker se nekje sredi decembra pac ne bos mogel voziti razen če bi si obupno želel kake revme in zanohtanih prstov.

Če ti rata, svaka čast :!: , če pa ne ti pa še zmeri ostanejo boss mehki pa kaki filter 57,...

Držim pesti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kako sladki so lahko poljubi nekadilcev...

Pa res, okus po sladkem zelju, pa po sladki čebuli, pa po sladki klobasi, pa po sladkih vampih... :wink: :lol: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ti gre le zaradi denarja ti ne bo uspelo, ker se nekje sredi decembra pac ne bos mogel voziti razen če bi si obupno želel kake revme in zanohtanih prstov.

Če ti rata, svaka čast :!: , če pa ne ti pa še zmeri ostanejo boss mehki pa kaki filter 57,...

Držim pesti!

No no Grillz.... soudi tud niso vse (čepravjihjezmerpremal.press)

Men se je šlo sam zarad principa, pa sm nehu tko čez noč... 14 dni je bla res huda roke so ble odveč na kubik,začeu sm si popravljat špegle vsaki 2 sec in si zripsou nos, no s časoma se je pa počasi zadeva začela umirjat, glih kvačkou nism, sm zato se začel pa s kuglcami igrat in začel guslat kitaro - pomaga.... Resda nisem kadil nevem kaj let (cca. 3) pa vseeno mel probleme z rokami...

Nasvet odvečnih rok: Skratka u žep jih utakneš pa pozabš da jih maš, če jih pa rabš jih pa po potrebi spet vn vzameš... simpl k pasulj :roll:

Pa velik jeklene volje Blade :wink:

Krokar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa res, okus po sladkem zelju, pa po sladki čebuli, pa po sladki klobasi, pa po sladkih vampih... :wink: :lol: :roll:

No, no, Desmo, da le ni po katranu :twisted: :idea: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imel ves čas "pri roki" kakšno bejbo nad 18 let?

..zakaj pa glih nad 18... :roll:

(odvisno koliko si ti star)

Če bi bla pod 18 bi ti lahko sodili za nadlegovanje mladoletnih oseb.

Še slabše pa bi bilo če bi te zmerjali z pedofilom :lol: :lol: :lol:

No pa da se še mal pohvalm

Jutr bo 14 dni brez tobaka.

Kva sm norc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi kadilci vedeli, kako sladki so lahko poljubi nekadilcev... no, takrat sem nehala.

Res je... kako bi bilo lepo biti stalno v druzbi nekadilcev.. ampak na zalost ni resnicno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je... kako bi bilo lepo biti stalno v druzbi nekadilcev.. ampak na zalost ni resnicno...

Hej, samo vaša odločitev je ali ste ali pa niste v družbi kadilcev.... :evil:

Tistim pa, ki vam je uspelo pustiti grdo razvado, pa vse čestitke.... :D :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi kadilci vedeli, kako sladki so lahko poljubi nekadilcev... no, takrat sem nehala.

in to je hudo glavni razlog, da spet ne začnem!

Zarja, hvala, ker si povedala naglas!

VeRonika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm se pa ze trdno odloču da neham kadit, samo še datum treba določit... :lol:

drugac pa povej ce ti rata da pol se jst probam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Oki doki tud jst sm nehu. Mal je blo zdravje krivo malo punca mal pa kes.samo to je vse povezano. Poslusi, mislim beri!!!!!

Ce kadis mas roke bl pr seb in gre po kesu tolk da dami nic ne kupis, mislim si nic ne privoscita .No in, ce si ne prvoscita kej pol je tud bolj sex medu inga je malo. Ce bl mal sexas se bl mal gibles in od tega dobis razne bolezni oz bolezenska stanja (poapnenje zil , imunski sitem pesa itd itd itd )

no si razmislu

Pa velik uspeha . :D :D :D :D

prokleta prijava

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blade OK de si z dnarom na istem mi je totalno jasn (se pač drugje porazgubi), kaj pa kilce :oops: :? :shock: :wink: :lol:

Je*** ti kile prej 90 zdej pa 100 to se še da pregverat sam da pa pluvam zdej k prej nism mi pa ni čist jasn.

Osebno počutje (zdravje) pa isto kod prej ko sem še kadil :!:

Se pravi sem samo zamenjal strošek :lol: :lol: :lol: prej tobak zdej pa bencin pa plenice :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blade a še držiš.. :?: :?: :?: :roll:

Še kar vstrajam bo po mojem kmal 2 meseca brez (tam okrog plače nekje)

lepo da si se odločil za takšno potezo.... Za svoje zdravje, mamice in tvojga sina. Čestitam 2x.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem jaz nehal, sem imel podobne občutke, kot da ni nobenega pravega učinka, sam še dodatnih 10 kg sem fasal, kašljal pa kot prej, počutu se pa nisem nič bolje.

Učinki so prišli kasneje. Kilograme sem moral z bolj intenzivnim športom dol dat.

Prvo poletje ko sem se začel potapljati na dah, sem videl da igraje zmorem, kar sem prej mislil da je nemogoče in sem začel spet leščurje tauhat.

Kašljanje je po ene 1/2 leta minilo. Počutje kot počutje, ker je proces zvezen ga ne zaznaš. Želja po cigareti me pa še 5 let ni minila in šele potem se mi je začelo vse kar je v zvezi s kajenjem upirati.

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
Je*** ti kile prej 90 zdej pa 100 to se še da pregverat sam da pa pluvam zdej  k prej nism mi pa ni čist jasn.

Osebno počutje (zdravje) pa isto kod prej ko sem še kadil :!:

Se pravi sem samo zamenjal strošek :lol:  :lol:  :lol: prej tobak zdej pa bencin pa plenice :lol:  :lol:

Ejga Blade, moras dat telesu malo cajta, da se zrihta-spuca, pa bo... :OK:

lp flero

p.s. RAN lepo povedano... :D

Popravljeno . Popravil flero
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!