Skoči na vsebino

Prenehal kadit KRIZA


Blade

Priporočene objave

ker mam protezo mi bombončki bl prov pridejo, :D :D

:blink:

Mene nč ne moti

Sem

pa ravnokar pregrešno

pokadil eno - uuuf kako je prijela ..

kar v glavi se mi je zvrtelo

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

C c c...... :grrr

Šibek karakter! :P :evilgrin:

... pri cigaretah in ženskah sem biw vedno šibak

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

broj 1.

napaka, tako se ne boš nikol odvadu, raje skoč na žensko kot pa da prižgeš cigaret, pa še zredil se ne boš, saj en dober sex požre 300 kalorij

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je 3-ji teden brez cigaret. :OK: Se da preživet. Edini stranski učinek je večja trma. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Tudi sam sem "ozdravljen" kadilec :D , brez cigarete že celih 18 mesecev. Za sabo sem imel ogromno neuspelih poizkusov, dokler nisem dobil v roke ene zanimive knjige z naslovom Končno nekadilci avtor:CARR ALLEN.

Bil sem zelo skeptičen, saj ponavadi ne posegam po takih načini, ampak izgubiti nimaš kaj, kvečjemu lahjko pridobiš.

In z njeno pomočjo - in seveda tudi malo trme mi je uspelo - zaenkrat.

Lp in veliko uspeha pri vaših odločitvah! :worship:

Z

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ys bom pa vse kaže morow

znova poizkusiti ..

drug teden grem spet v boj s cigaretami...

life-is-wonderful-press

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ys bom pa vse kaže morow

znova poizkusiti ..

drug teden grem spet v boj s cigaretami...

life-is-wonderful-press

:blush:

Čimprej tem bolje. Pri meni so odkrili "emfizem" - pojemanje delovanja pljučnega krila zaradi kajenja. Če bi še naprej kadil, bi se stvar širila dalje, ko nehaš kaditi se pa stvar ustavi! Če ne bi nehal, bi verjetno zelo kmalu pristal na kisiku, take flaše pa ne mislim vleč s seboj na motorju!

Čimprej nehaj!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čimprej nehaj!!!!!

orkaflek .. to je pa huda zadeva ..

evo spet bom izkoristil vikend

:grim

zdajle bo laže, ker ne

pokadim niti 1/3 toliko

kot prej (včeraj 4 čike)

:blush:

mislim a ni noro - nikoli nisem veliko kadil - razen v JNA

pa še tam ne več kot škatlo - ampak

običajno takole med 10 - 15 čiki/dan ..

kar pravijo, da ni veliko ..

al' nehat' ... nemorm

:grrr

pa bi rad

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al' nehat' ... nemorm

:grrr

pa bi rad

:grim

Volja, Broj, volja!

Sam sem preživljal tvoje in vaše težave pred dobrimi 10-imi leti.(01.07.1996 pred spanjem je bil zadnji čik).

Količina ni bila velika (10 do 15 na normalen dan - žurke, kaj več ). Problem je bil, če cigareta ni bila dovolj močna. Inhaliral sem skoraj vsak dimček. Camelu sem odtrgal filter, ker je bil na trenutke švoh. Guitanes, Gauloises brez filtra in hercegovska škija, to je bilo takrat najboljše. In tudi danes, ima ta tobak še vedno najboljši duh. Tako, da, kadar mi ta tobak zadiši, je še vedno potrebna volja, čeprav mi skoraj zmeraj cigaretni dim že ogabno smrdi in me pošteno moti, sploh če je produkt slabih cigaret.

In glej ga zlomka, usoda je pač taka, da sem službeno vezan na strastne kadilce (ena od igralnic ob italijanski meji), ti pa bolj kot izgubljajo, bolj kadijo.

Zato, kar z veseljem čakam nov zakon, ki nam bo pripomogel k čistejšemu zraku v prostoru, obenem, pa še komu pripomogel, da bo nehal s to razvado.

Še enkrat z močno voljo,

pa lep pozdrav Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Volja, Broj, volja!

...

Še enkrat z močno voljo,

pa lep pozdrav Regi

Kje se pa kupi,

če je recimo nimaš?

:blush:

........... hec ...........

:D

sy vem - motivacije mi manjka

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

sy vem - motivacije mi manjka

Ti jo jaz dam malo: Danes bil pri pulmologu na kontroli in pravi, da so moja pljuča od zadnje kontrole nespremenjena :kva2: :bounce: Zato čimprej vrzi tisto proč da se ne boš kasneje :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zadnji čik prižgal 19. januarja, torej brez cigarete že 14-ti dan. Vmes doživel 2 hude krize, kjer je čisto čisto malo manjkalo, da se nisem zlomil. Ne dam se še :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem zadnji čik prižgal 19. januarja, torej brez cigarete že 14-ti dan. Vmes doživel 2 hude krize, kjer je čisto čisto malo manjkalo, da se nisem zlomil. Ne dam se še :xx:

Ne daj se Ines.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi se trudil, ne bi bilo potrebno več iskat izgovorov, da si enega prižgeš. Ker si ga enostavno pač ne prižgeš več. :P

Saj vsi poznamo recept. Le odločiti se je treba. Pa se nas večina ne. Ali pa tudi. Čik je itak brez namena. Pa še škodi. Je pa "luštno". Ne vem. Morda pa neham do poletja. Ideja se mi zdi dobra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vsi poznamo recept. Le odločiti se je treba. Pa se nas večina ne. Ali pa tudi. Čik je itak brez namena. Pa še škodi. Je pa "luštno". Ne vem. Morda pa neham do poletja. Ideja se mi zdi dobra.

Ti boš še fajn ded postal... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno. Saj ga bomo počasi zdresirali.

Še vsakega smo. :naughty:

He, he, he...To sta si mislila tudi Siegfried in Roy za svoje tigerčke. Je pa pozitiven način razmišljanja. Moj in tvoj. Jaz bom nekega dne nehal kaditi in zapadel....ne bom...v abstinenčno krizo. Volkec pa bo šel med dreserje....in dresiral bo....muco. Tudi Siegfried in Roy sta jih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!