Skoči na vsebino

Prenehal kadit KRIZA


Blade

Priporočene objave

Meni še kr ratuje!!! :yea1:

Devetnajsti dan!!!!!!! :yes:

Bravo, vsaka čast, kar tako naprej. :OK:

Meni je ratalo največ devet mesecev :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men pa največ 3 mesece do sedaj: Nazaj pa sem začel kadit pod prisilo, ker sem se v nekadilskem obdobju zredil 11 kg in sem hotel ustaviti prirast tolšče. :xx: Sedaj se ponovno lotevam z še več volje, motivacije. Predvsem pa sem se moral pred prenehanjem kajenja psihično pripraviti na vzdržnost prekomernega hranjenja. To mi predstavlja večji problem, kot pa kajenje samo. Vendar se sedaj tudi hrani dokaj uspešno upiram. Sva se pa s frendico Tino skupaj odločila prenehat kadit, ker nama je tako lažje saj nisva sama v tem dreku in en drugega moralno podpirava. Odločila sva se da ne bova kadila en mesec, saj se je tega lažje lotit, kot pa da se odločoš prenehat za vedno. Ko preteče mesec, bova pač podaljšala še za en mesec in tako naprej dokler bo šlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni še kr ratuje!!! :yea1:

Devetnajsti dan!!!!!!! :yes:

dokler boš dneve štel, ti ne bo ratalo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nehaš kadit, pa je.

gre za nepotreben dodatek k vsakdanjem življenju in nehat kadit ni uspeh ampak le povratek k vsakdanjem življenju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nehaš kadit, pa je.

gre za nepotreben dodatek k vsakdanjem življenju in nehat kadit ni uspeh ampak le povratek k vsakdanjem življenju.

ne bit tolk pamtn!!

Js sm pred 3 dnevi zaključil 15letno uspešno kariero kajenja, pohanja, rauhanja,.... Opremu sm se z obliži, cigumiji, s sportom in s sihtom. Uspeh?..... :grrr bl slabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nehaš kadit, pa je.

gre za nepotreben dodatek k vsakdanjem življenju in nehat kadit ni uspeh ampak le povratek k vsakdanjem življenju.

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bit tolk pamtn!!

Js sm pred 3 dnevi zaključil 15letno uspešno kariero kajenja, pohanja, rauhanja,.... Opremu sm se z obliži, cigumiji, s sportom in s sihtom. Uspeh?..... :grrr bl slabo

Lari fari vsi čigumiji in obliži in podobno. Dokler nisi v glavi razčistil, da to ni nikakršno odrekanje užitkom, ampak samo prenehanje zastrupljanja svojega telesa, da je v bistvu prenehanje kajenja nagrada zate, do takrat ti ne bo ratalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kašljam .. da nikoli tako ..

tra ja par let, da se pljuča spucajo ... nočeš niti vedet, kva use imaš v njih zdaj... ene take bitumenske zalivke verjetn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lari fari vsi čigumiji ..

Kaj pa zdej, ker sem se ys

prve 3 dni "švercow" z žvečkami?

:blush:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neprespana noč in boleče mišice od kašlja .. fak, tako hudo pa še ni bilo

Še huje je, ko se po letu abstinence sredi noči zbudiš ves preznojen in ugotavljaš, ali si v resnici celo noč kadil, ali je bila to le nočna mora. :wacko:

Nekadilec ne postaneš z žvečko ampak z neomajno odločnostjo. Po treh letih trpljenja in odrekanja, si ozdravljen! :OK: A ni to res en super - velik izziv? :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

#1....saj, če ne moreš popolnoma prenehati s kajenjem si naredil že veliko dobrega, ko si zmanšal na 4-5 cigaretov :OK:

P.S.: komaj čakam nekadilski zakon, mogoče bom pa celo nehal kadit :/

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lari fari vsi čigumiji in obliži in podobno. Dokler nisi v glavi razčistil, da to ni nikakršno odrekanje užitkom, ampak samo prenehanje zastrupljanja svojega telesa, da je v bistvu prenehanje kajenja nagrada zate, do takrat ti ne bo ratalo.

Ej eni vrjamejo v elektrosoke, eni grejo v Poreč in se hipnotizirajo, eni enostavno prenehajo,.....vse to je lari fari zame. Js vrjamem v obliz in cigumi. Ce je pa res in ce skoduje in ce....to pa ne vem. Js sam vem da meni pomaga .) . ze 5dni

Ce mi bo pa ratal?....hja bomo vidl...po tvoje ne ker nimam v glavi vse poslihtan...eni smo pac bl rasuti, neodlocni, mam pa upanje da mi bo uspel!

Popravljeno . Popravil lavit
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pišuka

kakšna reakcija na pomanjkanje nikotina .. a je to sploh mogoče?

:hmm:

Včeraj

popoldan sem poleg grooznega kašlja dobil še vročino 38,1 ..

Dobra

stran pa je, da mi na kraj pameti ne pride, da bi

prižgal .. mislim, kar slabo mi pride ob misli na čik ..

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekadilec ne postaneš z žvečko ampak z neomajno odločnostjo. Po treh letih trpljenja in odrekanja, si ozdravljen! :OK: A ni to res en super - velik izziv? :kva2:

Najbrž da res......tako velik da se ga je škoda lotiti že zdaj...save the best for last. :P

Pišuka

kakšna reakcija na pomanjkanje nikotina .. a je to sploh mogoče?

:hmm:

Včeraj

popoldan sem poleg grooznega kašlja dobil še vročino 38,1 ..

Dobra

stran pa je, da mi na kraj pameti ne pride, da bi

prižgal .. mislim, kar slabo mi pride ob misli na čik ..

:grim

A nimaš čigumijev in obližev?.....Mogoče je pa vse skupi le v glavi :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž da res......tako velik da se ga je škoda lotiti že zdaj...save the best for last. :P

A nimaš čigumijev in obližev?.....Mogoče je pa vse skupi le v glavi :blush:

Imam,

vendar sem tudi žvečke opustil po

prvih dveh dneh .. tako, da se zdaj

borim na suho ..

:doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam,

vendar sem tudi žvečke opustil po

prvih dveh dneh .. tako, da se zdaj

borim na suho ..

:doze:

Pol pa mal požveči tiste čigumije...al pa napopaj obliž za pol ure....... če maš tako krizo...da, nouš umru, jest še vedno nisem dorekla kater fotkič naj nabavim, ko ga bom nabavljala...pa ne mislim nekoga v deliriju za nasvet sprašvat. :huh:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še huje je, ko se po letu abstinence sredi noči zbudiš ves preznojen in ugotavljaš, ali si v resnici celo noč kadil, ali je bila to le nočna mora. :wacko:

:yes: se je meni to zgodilo... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam,

vendar sem tudi žvečke opustil po

prvih dveh dneh .. tako, da se zdaj

borim na suho ..

:doze:

Vse je v glavi. Ostalo so le izgovori.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugi dan popolnoma brez. upam, da bo šlo. za zdaj nobene krize, samo kašlam kot kojn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!