Skoči na vsebino

Vtisi dnevnih voženj 2008


Sanda7

Priporočene objave

Hola!

evo danes sem pa že bolj zgodaj s furce, ker nisem šel s SN :winkiss: do doma... sem jo že tolikokrat peljal, da bo zdej menda znala tud sama najt domov :whistle:

danes je padla SVT (Standardna Vikend Tura) na morčka - seveda po bližnjici, preko Nove Gorice in Krasa :-) lagano sportskih 300++ kmjčkov, pa navit sladoled v Izoli, mmmmmm... na poti domov policijska zaseda v Senožečah, sva opozarjala nasproti vozeče, upam da so vsi srečno prišli skoz... v Kozini pri črpalki pa neka panika, sirena, utripajoče lučke, gasilci šibajo ful gas... na vrhu klanca pa dim na obzorju - evo kaj se je zgodilo... ubogi nesrečnež :(

post-163-1216570931_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnji štirje dnevi so bili z izjemo petka dokaj bogati v smislu nabiranja kilometrov.

Po sredinem osvajanju Vršiča sem se posvetil Norgeju, konkretno spremenil nastavitve vzmetenja, tako da je bila pot mimo Idrije, čez Soriško planino in potem do Ljubljane bistveno bolj prijetna.

Deževni petek je bil čas za počitek.

V soboto sva se z najdražjo spokala čez Korensko sedlo k Lojzu v Villach, nato pa ob Dravi do Železne Kaple in Jezerskega. Tako "opevana" pot ni na naju pustila nobenega posebnega vtisa, razen parih res lepih ovinkov, zanimivih jezerc ob dravi in kampov ob njih (ki so btw glih 100000x lepši od opevanih na hrvaškem), ni kaj dosti za pogledat. Torej: videli smo, da bi pa z veseljem hodil tja pa ne hvala.

Danes sem se zopet usedel na svoj Big Bike, in lahko rečem da sem multi zadovoljen, da sem se rešil Guzzijev. Sej so fajni, ampak ne pa tko zelo.

Obvezen je bil skok na Ride, malo drajsanja, malo pa mi je bilo žal, da nisem ta temnih sončnih očal vzel s sabo, saj mi je žgalo zenice, ko sem gledal par na CBR in GSXR ki sta delala gužvo gospodični na Monstru.

Zadnjih 5 dni, cca 900 kilometrov. Kar veliko glede na to, da mi fjakanje po cestah ni ravno najljubše.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto sva se z najdražjo spokala čez Korensko sedlo k Lojzu v Villach, nato pa ob Dravi do Železne Kaple in Jezerskega.

tkole.. pa po moje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

evo danes sem pa že bolj zgodaj s furce, ker nisem šel s SN :winkiss: do doma... sem jo že tolikokrat peljal, da bo zdej menda znala tud sama najt domov :whistle:

danes je padla SVT (Standardna Vikend Tura) na morčka - seveda po bližnjici, preko Nove Gorice in Krasa :-) lagano sportskih 300++ kmjčkov, pa navit sladoled v Izoli, mmmmmm... na poti domov policijska zaseda v Senožečah, sva opozarjala nasproti vozeče, upam da so vsi srečno prišli skoz... v Kozini pri črpalki pa neka panika, sirena, utripajoče lučke, gasilci šibajo ful gas... na vrhu klanca pa dim na obzorju - evo kaj se je zgodilo... ubogi nesrečnež :(

Jp, tole dons je blo pa v primerjavi z včer, k smo rinl gor v neko škalovje :slap: , much better :yes: , normalno če sm jz zbirala pot :whistle: . Če odmislm kokrat so me hotl ubit :xx: ....ah ja, ceste :slap: ....k bi vsem takim kretenom avti zgorel :evilgrin: , do gum in še niži. Ampak tale vikend je bil kilometrsko kr fajn nasprot dozdjšnjim :OK: ....sicer mi bo roka odpadla....še dobr d taleva, k tadesno nucam za gas :whistle: , pa kolena mi je tud pogrizu ščitnik....kwa vse pretrpim za tele kmje :rolleyes: :whistle: .

Ja končn sm bla s ketne spuščena :rolleyes: k sm šla domov....prec našla fajn družbo treh pil :naughty: ...hvala vsem 6im :yes: ...pa je mal dle trajal d sm do doma našla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vračanje z Rab-a; pred Mišnjakom en vrli Hrvat na križišču vzvratno vame, uspel stisnit sklopko in se ujet, brez padca, za zahvalo je pokazal svojo kulturo, stopil do njegovih vrat, človek se zelo zamisli nad raznimi osebnostno nerazvitimi osebki. Ne moreš verjet kaj vse uspejo izdavit. Bil sem že kar krepko z živci na koncu in sem že rahlo stiskal alpinestarke na rokah, pa se je naenkrat s kletvicami v ustah odločil spizdit.

Pot naprej od Jablanac-a do Senja- pa na Delnice-Kočevje, prek "dirkališča", kjer ogromno pozdravljenih motoristov, več kot polovica odzdravljenih. Naprej do Sevnice pa Hrastnika pa dalje do Maribora. Pred garažo parkiran osebni nametan s travo, pod gumami kamenje, na stranskih vratih pa na vsaki do kovine ris. :) In jaz se čudim nad mentaliteto osebkov prek meje. Nekoga je zmotilo, da pred svojo garažo parkiram osebnega brez da bi koga onemogočal, ki imajo garaže poleg. Svašta. In nasmejan sem se odpravil do garsonjere; upajoč da sam ne postanem tako tele.

Pozdrav forumašem.

LP, Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

pa sem doma... danes po službi, kratko ali slatko :naughty: tolk je blo luštno, sploh ne morem verjet da je tale moja Lubica tko fajn motorček :wub:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sva se s kolegom vrnila s tri dnevne ture z dolomitov. Prevozila skupno 1276 km. Dežja sva imela samo v torek in še to samo za vzorec. Drugače pa v redu, na prelazu Stelvio je bilo v sredo samo 6 stopinj. Naredila pa 26 prelazov, od tega 23 različnih.

Relacije:

1. dan: NG-Bovec-Predel-Sella Nevea-Sauris-sella di Razzo-sella Ciampigiotto-passo Cibiana-passo Duran-passo S. Pellegrino-passo Lavaze-passo Mendola(prenočitev).

2. dan: spust z Mendole-Andalo-passo della Morte-Madonna di Campiglio-passo Campo Carlo Magno-passo del Tonale-passo Gavia-passo Stelvio-Umbrail pass(vstop v Švico, švicarska stran prelaza je polovica makadamska)- Sta. Maria(SUI)-Lana(ITA)-passo Palade-passo Mendola(prenočitev).

3. dan: spust z Mendole-Bolzano-passo Costalunga(Karerpass)-Canazei-passo Sella-passo Gardena-San Cassiano-passo Valparola-passo Falzarego-Cortina d'Ampezzo-passo Tre Croci-Auronzo di Cadore-passo della Mauria-Tolmezzo-Sella Nevea-Predel-Bovec-NG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana-Vransko. Muzej motociklov in nazaj v Lj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

ker je bilo na včerajšnjem poslužbenem sprehodu z Lubico tko luštno, sem šel pa še danes :naughty: yihaaaaaaaaa, je blo fajn!!! predvsem zato, ker mi tokrat za spremembo nihče ni pripeljal nasproti po mojem pasu :rolleyes: le na koncu, ko sem hotel kot ponavadi za zaključek furce v Mantovi z užitkom polizat eno kepco, je bla neka huda "zabava" z govejo "glasbo" :? pa še FUL glasno zapovrh, tko da sem kepco polizal v rekordnem času (zihr za Guinessovo knjigo rekordov!!!) in se pobral domov...

in ko sem že omenil zgoraj, naj opozorim na nekaj, kar je zgleda postalo nacionalni Kurji avtošport, al kaj, saj se mi letos stalno dogaja: vedno več kretenov mi v ovinku pripeljejo nasproti z avtom (ali še bolje, s kombijem!!) z vsaj pol avta na mojem pasu, večina kljub temu da me gleda v oči :headbang: :headbang: hej, če ste tolk nesposobni da ne zmorete odpeljat ovinka po svojem pasu vrnite izpit in se nikoli več ne vsedite za volan česarkoli, ne vozite niti otroškega vozička!!! tud ubogo SN :winkiss: so mi takole nekajkrat skoraj ubili :xx: da tistih, ki namerno zavijejo proti meni, jasno "samo za hec" sploh ne omenjam :fight1: mamo jim mamino, bo treba začet trdo kuhane granitne kocke vozit s seboj, al ja :headbang: predvsem zaradi teh butlov (in dodatno še zaradi žalostnega stanja naših cest) se število najinih cestnih kmjčkov rapidno manjša, tisti na pistah pa rastejo :OK:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj čez Sleme do Goličke, (samo tapočasnidel). Na razstavišču je blo tolko motorjev, da se nisem niti ustavljal. Na hitro pregledano samo 1 SLO ostalo nemci. Vračal sem se po isti poti.

Vmes mi je na koroškem v ovinku pripeljal nasproti, precej čez sredinsko črto celo policijski kombi :headbang: . K sreči imam ponavadi dosti rezerve, tako da ni blo problema a zgleda (če bereš dva posta više SUZUKI-ja) da to postaja nacionalni šport . Saj je takih junakov na vsaki furi nekaj ampak od policajev pa tega ne pričakuješ.

Zgleda da si vozniki mislijo, da imamo motoristi tako zadost prostora ob robu ceste podobno kot kolesarji. :headbang: :headbang: :headbang:

Ja pa še enkrat moram dat prav SUZUKI-ju, ceste so vedno slabše. Tudi golica :cry:

Domov sem prišel dobesedno 2 minuti pred nalivom, po poti je pa tudi padlo par kapljic.

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

včeraj zjutraj sva se s SN :winkiss: odpravila na morčka, obiskat Laro! in Fripsa... krasen sonček, napoved le sem in tja kaka plohica, pa še to le popoldne oz zvečer, ni blema :whistle: Lubica in GigSrček sta kar predla od zadovoljstva da gresta lahko spet mal pretegnit bate... takrat nisva niti slutila kako adrenalinski dan je pred nama :unsure:

takole je bilo...

najprej spet ta famozna cesta Dvor-Kočevje, še vedno ne najdeva nobenega posebnega zadovoljstva na tej sicer lepo speljani, a krepko zmahani in zrukani cesti... tud pesek na nekaterih ovinkih ne pripomore k boljšemu vtisu... od Kočevja proti meji je precej bolje, uživanje se lahko začne, zlasti ker SN :winkiss: z ljubkim tempom v prijetnem LS stilu/tempu spredaj pazi name in lovi radarje :wub: ah ne ne, šala, šala - ni bilo nobenega radarja :naughty: le zadnja guma je zvožena do roba :whistle: prometa ni glih veliko, a malo pred Delnicami ujameva starejšega možakarja v beli Mazdi pick-up, ki očitno misli da je reinkarnacija Ayrtona Senne in nama s svojo dokaj polževo, zato pa strašljivo vožnjo (pri kateri Mazdo grdo zanaša, nekajkrat se le za las izogne zdrsu v graben, včasih gre skoraj po dveh kolesih :slap: ) zayebe tiste tri lepe, bolj zaprte ovinke tik pred mejo... ta tip naju res zjezi, še bolj kot nekaj kmjev nazaj mladec v športnem Meganu, ki po ravnem cik-caka pred nama - posledica silne hitrosti, približno 30 km/h... in pa hkratnega tipkanja SMSa na telefonu :headbang: meni je prav mučno prehitevat take butle, ker so resnično nevarnost na cesti :rolleyes:

za naslednji dvig pritiska je blo treba počakat le nekaj minut, do (slovenske strani) meje: le trije ali štirje avti pred nama, vroče ko pes, pa kar stojimo... še stojimo... končno policaj prvega pošlje parkirat na desno, spešl kontrola al kaj (čeprav nisem videl gumijastih rokavic :whistle: ), a mi spet čakamo, čakamo... le prideva na vrsto, dam najini osebni in si mislim: ajde, dej hitr zdele, sej vidš da nič nimava, vroče je ko pr norcih... ko policaj reče: a lahko vidim še vajina obraza? jaoj... seveda lahko, saj je tako po zakonu! vdan v usodo mirno ugasnem motor, odpnem rokavice, začnem snemati čelado, odvezovati rutko, da lahko snamem še podkapo - in takrat ta veleum - nekako v zadregi - vpraša: a vse to morate dat dol?? haloooooooooo? ja bravo, dojel si :worship: ... ampak SN :winkiss: prijazno ustavi preden je uspela snet podkapo... jaoj, kaj bo šele ko bodo (naslednji teden?) stavkali???

zmahana cesta proti Delnicam naju nič ne razvedri, zlasti tisti del, kjer so barvali črte in na njih pustili stožce - seveda brez kakega opozorila za delo na cesti, saj je tako precej bolj adrenalinsko :rolleyes: no ja, še veno bolje kot nekaj tednov nazaj na Gerovem, kjer so enako neoznačeno "spraskali" 10 cm globoke luknje v asfalt :headbang:

na cesti skoraj izključno avti s Kurjimi tablicami, sem in tja kak domorodec ali tujec/turist... seveda so morali tujci dokazati da kljub temu lahko naredijo zgledno štalo na cesti: srednji od Avstrijci, ki so peljali pred SN :winkiss: je nenadoma zavil na desno, na parkirišče, kar je bil za oba ostala znak, da se v trenutku ukopljeta na cesti, čeprav nista imela kam zavit, saj je bil parkplac zelo majhen, njihov prijatelj pa je stal počez na sredini... na srečo so bili zaradi svoje "čudne" vožnje SN :winkiss: že prej sumljivi, zato jim je dala ekstra varnostno razdaljo, kar jo je tudi rešilo, da se zadnjemu ni zalepila skozi odbijač v prtljažnik...

ampak prvo nagrado pa zagotovo dobi IMHO trenutna svetovna prvakinja v potovanju na dopust, srednjeletna blont Nemka v Pasatu z dvemi (tremi?) otroci, ki je na spustu proti morju vsa zakrčena od koncentracije in napora bliskovite vožnje drvela po klancu med 30 in 35 km/h (omejitev 90) za njo seveda nekajkilometrska kolona, ampak na srečo je bila ona prva...

ko sva čez nekaj minut le parkirala pri Lari! in Fripsu, je SN :winkiss: najprej (nekam nenevadno rdeča v obraz :hmm: ) začela razlagat o nujnosti nabite pištole za motoriste :evilgrin: a se je kmalu pomirila v hladni senčki, saj je bilo najhuje že za nama - vsaj tako sva mislila takrat...

med prijetnim čvekanjem pa so se nad namai začeli zbirati temni oblaki, čist dobesedno... hja, kaj pa če bodo tele napovedane "tu in tam" plohice glih tu??? shit... pa smo šli k sosedu ki ima Net in pogledali radarsko sliko padavin... ah, lahko si oddahneva - napovedanih plohic "tu in tam" sploh ni bilo, deževalo je skoraj po čisto celi Kuri, ha!!! bravo naši vremenarji!!! sicer nič ne razumem, ampak zihr je kul...

med oblačenjem, ko sva s SN :winkiss: glasno razmišljala kje bova manj mokra, če se vračava skozi Postojno in LJ, ali še enkrat skozi Delnice, sem opazil, da sta Lara! in Frips še vedno nasmejana, kljub dežju... zdaj pa ne vem, al je bilo to zaradi tega ker nista razumela situacije, ali pa morda zato ker sta bila z avtom :hmm:

odločila sva se da poskusiva srečo proti Postojni - ker je ob cesti več zavetij pred dežjem kot v dolenjskih gozdovih :naughty: na poti domov sem se šel jst lovilca radarjev, in hitro sva se prebijala skozi kolono turistov proti Reki, kjer bi naju že moral pričakati dež, a se je milostno umaknil malce bolj ven, na morje... nebo sicer dokaj kovinske barve, a ni puščalo... suho tudi vse do meje, kjer tokrat ni bilo firbcev, zato sva se hitro znašla v Ilirski Bistrici, kjer so zaradi neke dirke zaprli cesto čez Knežak, zato sva morala naokoli... v dež :cry: ja, malo za IB se je ulilo kot iz škafa, a na srečo le za kakih 10 minut, kolikor sva potrebovala da sva prehitela kolono avtov ki so - očitno že precej "utrujeni" - šli na poroko, saj so se cijazili celih 40 do 50 km/h, zaradi ovinkov pa jih je bilo težko prehitet :rolleyes:

no, kmalu je nehalo padat in ko sva že mislila da je bilo to TO, se je v Postojni spet usulo kot na sodni dan... skrila sva se v zavetje črpalke in počakala da je najhujše minilo - prijazni črpalkarji so nama celo pokazali radarsko sliko padavin - in potem pa sva se vdana v mokro usodo s pospešenim gibanjem odpravila proti Vrhniki, a je le nekaj kmjev za Postojno nehalo deževat!!! ja res super :) a ker je bilo v smeri proti Dolenjski nebo temnočrno, na Vrhniki je pa spet začelo kapljati, midva pa zaenkrat nisva bila niti pošteno premočena, sva pustila oba motorčka pri meni in se z avtom odpeljala na Dolenjsko, pregnat spomin na vlago z noro dobrim marmornim kolačem :worship: in domačo pana coto :wub: (postreženo z jabolčno marmelado z medom, za repete pa še s korenčkovo in jagodno marmelado, tisti iz zelenih paradižnikov :slap: pa sem se hvaležno odpovedal :P )

skratka, se mi zdi da je bil kar pester dan ( :hmm: pa saj so vsi, kadar ne čepim doma, tako kot bom zgleda danes... )

PS se vidi da je danes deževen dan in da me čaka pospravljanje stanovanja, tko da rajši tule zabijam čas :whistle: aja, pa še pranje Lubice...

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki, se mi zdi, da si včasih monogo bolj užival na motorju na cestah..

zgleda, da se je v dveh letih obupno poslabšalo stanje cest in kultura voznikov....samo še jamraš..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

včeraj zjutraj sva se s SN :winkiss: odpravila na morčka, obiskat Laro! in Fripsa... krasen sonček, napoved le sem in tja kaka plohica, pa še to le popoldne oz zvečer, ni blema :whistle: Lubica in GigSrček sta kar predla od zadovoljstva da gresta lahko spet mal pretegnit bate... takrat nisva niti slutila kako adrenalinski dan je pred nama :unsure:

takole je bilo...

Pozabu si debila s polnim tovornjakom čebel....."pozabi vas nikdar, vaš stari čebelar" :slap: , pa minimalno dva kretena k sta se prpelala iz ovinka po moji strani :headbang: :headbang: ....aja jih nis vidu, k si mene poslal v ta namen naprej, k preden bi do tebe pršl čezmene bi se že pospravl na svoj pas, al ja :evilgrin: . V glavnem, jutr si grem kupt pištolo in bom začela klat po cestah vse te debile, k mi strežejo po življenju, k tole ni pa za nikamor več :angry: .

Če potegnem črto pod včer se v bistvu za tistih piškavih večinoma bv kilometrov res ni splačal zasrat motorja (again....k tole letos je pa višek, že tašesto generalno pranje me čaka :headbang: ). No ja, edina svetla točka včer sta bla Lara pa Frips :OK: , pa Roni itak .) (dlakca luštkana).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suzuki, se mi zdi, da si včasih monogo bolj užival na motorju na cestah..

zgleda, da se je v dveh letih obupno poslabšalo stanje cest in kultura voznikov....samo še jamraš..

Hola,

maš čist res... čeprav še vedno uživam na cestah, samo ne na Kurjih :P razloge si pa odlično zadela

uživam na pistah :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena popoldanska:

Štart okoli 12.15 z Vrhnike:

Vrhnika-Logatec-Idrija-Most na Soči-Tolmin-Bovec-Vršič-Kranjska Gora-Jesenice-Kranj-Ljubljana-Vrhnika

Prihod okoli 16.20.

Borih 270km. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V troje smo nardili en mini vikend izletič.

V soboto okoli 15.30 štart iz Slov. Bistrice v smeri Celje, Vransko, Kamnik, Kranj, Jesenice, Kr. Gora, čez Vršič do Bovca Kjer smo prespali, danes zjutraj pa ob Soči proti Novi Gorici, pa na obalo do Izole, kjer smo se okopali, potem pa nazaj domov čez Postojno, Ljubljano, Celje v Maribor. Skupaj 658 kilometrov od tega večinoma po mokri cesti, pa tudi pralo nas je občasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

vikend ma dva dni, in 2x sem se našajbal (in še našo :winkiss: zravn) ker sem verjel našim vrlim vremenoslovcem :rolleyes: včeraj da bodo samo "sem in tja poletne nevihtice", in sva bla s SN :winkiss: kr fajn mokra, danes pa še enkrat ker sem spet verjel da bo slabo vreme in ne bo za pelat, in sem si zato splaniral pralnosušilnopospravljalnoobiskovalni dan :headbang: a na mojo rastočo grozo se je dan po jutranjem dežju odvijal čedalje lepše, bolj toplo, sončno, suho - skratka krasen motodan!!! pravzaprav sta se vreme in napoved glih zamešala: sobotna lepa napoved se je uresničila v nedeljo, nedeljska slaba pa v soboto (v krajih kjer sem se potikal)

tako sem se danes šele pozno po kosilu spravil na sprehod s sveže očedeno Lubico, ki je bila hudo umazana po včerajšnji vožnji v dežju, v Postojni na črpalki pobral SN :winkiss: in na poti domov sva v rahlem drncu odpeketala še na sladoled v Idrijo :naughty: vožnjica bi bila lahko ena od tistih, ki bi mi spet naredile lušte za vožnjo po cesti, a so nama spet štirje butalozavri - najprej eden, potem pa še tri "račke"!! - kmalu za Godovičem pripeljali v ovinek po najinem pasu, kljub temu da je bila preglednost več kot 200 metrov :headbang: prvi se je odločil da bo ovinek speljal preko obeh pasov, in ga sploh ni motilo da je bil tisti pas najin, niti da sva midva že tam, umaknjena čisto na robu :headbang: skoraj takoj za njim pa so se iz naslednjega ovinka pridrajsali en za drugim še trije hudi intelektualci (z IQjem nižjim od sobne temperature) in se čudili ko žaba lešniku kaj pravzaprav delava midva na najinem voznem pasu, če pa že oni peljejo po njem :headbang: :headbang: bo treba res začet nosit v tantorbi trdo kuhane granitne kocke :grim ampak brez teh debilov bi blo pa res fajn... tolk o uživanju v vožnji po cesti :unsure:

summa summarum včeraj in danes padlo le borih 496 kmjev, pa še ti so bili bolj tko-tko... hja, saj bo bolje, menda gremo v sredo na Marof :OK: :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm tole vreme letos mi že prov najeda, sploh se člov ne more it tko v miru pelat d mu neb blo treba skoz neki v luft gledat pa kalkulirat al bo ratal pred dežjem skliznt al ne :headbang: . Tko d dons sm se spet mal odmakala na poti domov. Ampak skor 300km je pa blo vseen. Mal do Hrušeja na obiskec, pol nazaj do Postojne, kjer sm se prklopla enmu divjaku :evilgrin: in odnorela do Idrije, pa nazaj do Vrhnike, mal vedrila, pol pa domov. Aja d ne pozabm, najmn trikrat so me hotl ubit, zgoraj omenjeni beboti :headbang: .....sm to je itak že standard :slap: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabu si debila s polnim tovornjakom čebel....."pozabi vas nikdar, vaš stari čebelar" :slap: , pa minimalno dva kretena k sta se prpelala iz ovinka po moji strani :headbang: :headbang: ....aja jih nis vidu, k si mene poslal v ta namen naprej, k preden bi do tebe pršl čezmene bi se že pospravl na svoj pas, al ja :evilgrin: . V glavnem, jutr si grem kupt pištolo in bom začela klat po cestah vse te debile, k mi strežejo po življenju, k tole ni pa za nikamor več :angry: .

Če potegnem črto pod včer se v bistvu za tistih piškavih večinoma bv kilometrov res ni splačal zasrat motorja (again....k tole letos je pa višek, že tašesto generalno pranje me čaka :headbang: ). No ja, edina svetla točka včer sta bla Lara pa Frips :OK: , pa Roni itak .) (dlakca luštkana).

Sj mi je res žal da sta bla mokra sam je blo pa zelooo fajn spet vaju na obisku met :OK:, no ja pa škatle sm tud vedno vesela :lol1: ! Ta vikend pa baje da bo en ta najbuljših..le zakaj ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob 14.30 odhod iz Starega trga, Cerknice do Postojne in nato po stari cesti čez MP Sečovlje do Pelegrina (Umag). Kratka vožnja z gumenjakom, mal pojest pa gasa nazaj. Od Kozine do doma gledal črne oblake in bliske pa vendar brez kaplje dežja do doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj: Trebnje - Metlika - Črnomelj - Žužemberk - Mokronog - Zbure - Bogenšperk - Litija - Trbovlje - Zidani most - Sevnica - Trebnje.

Lepih 310 km, pa še 15 minut pred nevihto sem bil doma. :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

včeraj po službi sva imela s SN :winkiss: testni dan: najprej sva testirala če znava čistsveže oprana in zlikana motorčka umazati do amena na eni sami samcati minivožnjici do Kozine, kjer je bil na vrsti drugi test - kaj ponuja novi Daineseov Outlet... ta test žal ni uspel, trgovina včeraj popoldne še ni bila odprta, so še vedno vozili robo in jo zlagali na police in obešalnike... po besedah enega od prodajalcev bo morda odprta že danes, zagotovo pa jutri

zato pa je prvi test v popolnosti uspel, čeprav je najprej kazalo bolj slabo, saj sva v Kozino prišla kar uspešno - od nevihte mokra cesta se je začela šele pri odcepu za Škocjanske jame in se je posušila šele tik pred Kozino, zato nisva bila preveč blatna - npr še se je videla barva motorčkov... zato pa naju je ujela zelo kvalitetna nevihta na poti nazaj, le kake 3, 4 kmje pred Postojno :rolleyes: iznenada se je ulilo je kot iz škafa, kar je imelo na SN :winkiss: prav poseben učinek - ko sva se ustavila na črpaki v Postojni se ji je kar kadilo iz ušesk in bliskalo iz učkov ( :hmm: zgleda je med vožnjo v nevihti vsaj enkrat treščilo vanjo :? ), tako da sem prvih 5 minut raje preventivno obdržal čelado na glavi... le 1 km naprej, pri Minutki, pa je bila cesta spet suha, sijal je sonček... domov sva prišla skoraj do nespoznavnosti umazana in le malo pred temo, zato sva se takoj lotila ponovnega pranja in likanja...

a dokler je bilo cesta suha je bila vožnjica spodobno prijetna in zabavna, kot ponavadi v LS stilu, zadnji gumi sta bili počohani do roba :) tko da če ne bi toliko vode padlo z neba bi blo kar fajn - še dobro da je (za letos napovedano) sušno poletje... na ridah sva pomahala parkirišču, polnem motorčkov in lastnikov :) vse skupaj le dobrih 140 kmjev, mokra in umazana pa vsaj za 300!!!

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PETEK: Murska- baza v Bistrici- Velenje

SOBOTA: Velenje- Strunjan- Izola- Strunjan- Portorož- Strunjan

NEDELJA: Strunjan- Velenje- Murska

Vse kul razen pranja od Ravbarkomande do Ljubljane na povratku. AC ni bila good choice. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

včeraj po službi sva imela s SN :winkiss: testni dan: najprej sva testirala če znava čistsveže oprana in zlikana motorčka umazati do amena na eni sami samcati minivožnjici do Kozine, kjer je bil na vrsti drugi test - kaj ponuja novi Daineseov Outlet... ta test žal ni uspel, trgovina včeraj popoldne še ni bila odprta, so še vedno vozili robo in jo zlagali na police in obešalnike... po besedah enega od prodajalcev bo morda odprta že danes, zagotovo pa jutri

zato pa je prvi test v popolnosti uspel, čeprav je najprej kazalo bolj slabo, saj sva v Kozino prišla kar uspešno - od nevihte mokra cesta se je začela šele pri odcepu za Škocjanske jame in se je posušila šele tik pred Kozino, zato nisva bila preveč blatna - npr še se je videla barva motorčkov... zato pa naju je ujela zelo kvalitetna nevihta na poti nazaj, le kake 3, 4 kmje pred Postojno :rolleyes: iznenada se je ulilo je kot iz škafa, kar je imelo na SN :winkiss: prav poseben učinek - ko sva se ustavila na črpaki v Postojni se ji je kar kadilo iz ušesk in bliskalo iz učkov ( :hmm: zgleda je med vožnjo v nevihti vsaj enkrat treščilo vanjo :? ), tako da sem prvih 5 minut raje preventivno obdržal čelado na glavi... le 1 km naprej, pri Minutki, pa je bila cesta spet suha, sijal je sonček... domov sva prišla skoraj do nespoznavnosti umazana in le malo pred temo, zato sva se takoj lotila ponovnega pranja in likanja...

a dokler je bilo cesta suha je bila vožnjica spodobno prijetna in zabavna, kot ponavadi v LS stilu, zadnji gumi sta bili počohani do roba :) tko da če ne bi toliko vode padlo z neba bi blo kar fajn - še dobro da je (za letos napovedano) sušno poletje... na ridah sva pomahala parkirišču, polnem motorčkov in lastnikov :) vse skupaj le dobrih 140 kmjev, mokra in umazana pa vsaj za 300!!!

Ali drugače povedano, Master S ni prenesu d mam bl spucanga kt je njegova ličinka :evilgrin: in me je zanalašč pelu točn tja kjer je mal prej po radarski sliki scal k iz škafa, kr prznej :evilgrin: :evilgrin: (na pravilnost moje ugotovitve sklepam tud iz tega, d si je na črpalki v Kozini ves zadovoljen, medtem, ko sem jz brisala GigSrčka,prvošču sladoled :angry: , plus tega je bil namen vožnje it sprašvat za nove gume v Materijo, pol pa kr nč :krneki: ),ker pač men tole levo, desno pa orientacija po zemljevidu ne leži glih :hmm: , pa nism opazla taprav čas. Sj jz sm jih nardila mal čez 300, sm umazana sm bla pa vsaj za 600 km :? . Tko d mi po prihodu domov ni ostal druzga kt d požrem tisto "ne grem na kolena...." in spet pokleknem k njegovim gumam :slap: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!