Skoči na vsebino

Vtisi dnevnih voženj 2008


Sanda7

Priporočene objave

od loškega potoka proti cerknici, postojni in nato po stari cesti do morja ....debeli rtič...nato vračanje naza...okol 220 km

suprca blo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

v petek sva s SN :winkiss: skozi Postojno in Reko odpeketala do Grobnika, navijat za naše in pozdravit Franza (Jura racing)... bilo vroče ko pes... počvekala sva s prijatelji, pojedla kosilo, pogledala trening hitre skupine, nato je bilo treba domov... vračala sva se po drugi strani, skozi Delnice, Kočevje, Dvor... na poti domov srečala rudeta, ki je s približno enakim ciljem brzel na Grobnik :) vsega skupaj 386 kmjčkov, za katere sva oba ugotovila, da niso niti pol tako zabavni kot tisti na pisti... zlasti totalno razsute ceste na hrvaškem delu poti so ubile vsako veselje do vožnje :headbang: ... še dobro da sta bila pred nama dva dneva Marofa, edina zares dobra tolažba :OK:

kot vsakič zadnje čase naju je ustavila policijska kontrola (osamljen letečman, veste mamo akcijo za motoriste...) skoraj doma, v Dvoru, a kljub dolenjski lokaciji in SNjini :winkiss: NM tablici je pojoča travica zapela 0.0, tud dokumenti in ostalo je bilo OK, tko da je bila samo izguba časa :rolleyes:

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ne morem prav strniti vtisov, ampak, ... NORO! Res noro. :worship:

Dva krasna, sončna, dolomitskega adrenalina polna dneva!

V soboto sva z Godyjem iz Mb krenila okoli 10h in sva se še pred večerom, torej kar zelo po svetlem, v Livignu pridružila Staru in Dančiju. Prelezla sva kar nekaj prelazov, tudi "zloglasni" Stelvio in ko sem se priguncala gor, sem imela občutek, da sem zmagala ... slikice bodo. In danes, ker zaradi kolesarske dirke (preko 2000 udeležencev) nismo mogli po načrtovani poti, smo morali še enkrat nazaj in to ponovno preko Stelvia, tokrat v obratni smeri.

Le nekaj mi ni jasno ... kako sta se srečala tista dva avtobusa, ki sta vsak iz svoje smeri rinila eden gor, drugi dol? K sreči smo se mi uspeli vmes, med neštetimi kolesarji, motoristi ter avtomobili, izmuzniti še pravi čas.

V dveh dneh nekaj čez 1.200 km. Imam občutek, da sem rahlo utrujena.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek pičil v Krško čez Dvor in Novo mesto, potem pa na Otočec in tam čez (da sem se ognil AC).

V soboto krožil okoli Krškega, potem pa odrinil proti Sevnici, kjer sem v vožnji skozi center, nujno potreben pijače zagledal v enem kafiču fuul folka. Se ustavil naročil pijačo in glej ga zlomka Naske (BB) in žurko.

V nedeljo pa iz KK v Novo mesto čez Gorjance v Metliko (kaka glupa cesta, pa še slabši asfalt. V ovinku zapeljal na zalivko in se komaj obdržal na svoji strani), iz Metlike v Črnomelj (Jurjevanje pa to), potem pa Črmošnjice, Dolenjske Toplice, Straža, in koooooončno Dvor, kjer je do Kočevja minilo kot bi trenil.

Super vikend, če odmislim vožnjo čez Gorjance.

V sredo pa na morje.

Lp

Johnny

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto šel v logarsko čez Koprivno, da sem preveril če se motor še zna peljat po makadamu. V logarski polno ljudi, kot vedno. Nazaj po savinski dolini, zavil v kamp Menina; presenečen nad velikostjo in urejenostjo, kjer so imeli srečanje Zmaji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V nedeljo s sopotnico na izlet iz Ljubljane, čer Gornji Grad do postanka in malice v Mozirju, mimo Šoštanja, Dravograda, kratek postanek v Muti, mejni prehod Radlje, Golica, Lavamund, pri vzpenjanju na Jezersko na AUT strani zapeljal na zalivko, na srečo nisva padla :headbang: Na Jezerskem sva imela spet daljši postanek s kosilom, temperature prijetne :OK: Do doma do Ljubljane pa nič več pretresljivega. Lepih 360 km, od tega že polovica že malce prevročih :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne sva s frendom, jaz z xjr on s hondo vf750f naredila okoli 300km. Relacija- Postojna, kalce, podkraj, ajdovščina, n gorica, štanjel, divača, koper- snack bar ter nazaj v postojno :> policajev 0.00 ter odlična ovinkasta fura.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20. 7 . - Trebnje - Vinica - Senj (malo pred Senjem (serpentine) ena sesuta repsol Honda na tleh :unsure: ) - Stinica (po Beli Krajini velik policajev, potem prvic z motorjem na Jadranki - super cesta)

21. 7. Stinica - Jablanac - Rab (v mestu precekirala bejbe - lepo za vidt :naughty: ) - Lopar (nikdar se ne spravljajte prekladat colna iz ene rjave prikolice na drugo malo manj rjavo, ker popizdis) - Stinica

22 . 7. Stinica - Karlobag - Masleniski most (prihodnjic bo treba it na bungee) - Zadar (seveda, super cesta in v Zadru lepe punce, spet...) - Stinica

22. 7. Stinica - Senj - Vinica - Trebnje

Vse dni vroce, k pr norch, svica v usnju na kubike, sam kaj, ko je pa tolk lustn... :worship: :whistle:

PS: Bla sva pa z enim prjatlom...

post-16982-1214247798_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, he, če se ne motim, si točno v trenutku, ko sem prebral tole, pribučal mimo moje hiše iz smeri Mosta na Soči nazaj proti domu.

Hola mojster,

tja, ura je kr taprava tko da zna bit da sem bil jst, ja... ampak bučim pa res ne no, razen če se tanove gume tolk slišijo :whistle: nisem vedel da stanuješ ob cesti, če ne bi se ustavil, ker sem bil itak prezgoden za domov, je blo še ful svetlo in sem moral potem še do Postojne, čist na silo :P

je bil pa tak veselje ulaufavat nove gume (BT002), carsko, svetlobna leta daleč/bolje od (serijskih) BT015 :010 čeprav sem zdele, ko sem prišel domov videl, da sem bil zelo šlampast in bom moral jutri ponovit vajo - po desni je guma lepo ulaufana do roba, tako kot mora bit, na levi pa manjka še skoraj milimeter :slap: podn, sej vem, šlamparija totalna :blush: ... bom jutri popravil :naughty:

na celi poti do MnaS in nazaj srečal zelo malo sotrpinov, enega na rdeči FZ-1, pa enega na VFR, pa ene dva neidentificirana (sem imel preveč dela s ciljanjem ovinka :) ) od Kalc do Postojne sem pa kar naprej pozdravljal... pa nekaj sem še slikal, grem pogledat kaj je ratalo... summa summarum užitka polnih 193 kmjev :OK: pogrešal samo eno lučko za mano :cry: ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

tale furca dans res carska... ko sem prišel domov so me pa še sveže nabrane borovnice čakale na mizi... mmmmmm... :worship:

pa še dve slikci

post-163-1214254745_thumb.jpg

post-163-1214254892_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedelja 22.6.2008, Rakek - Snežnik (Grad ravno ponovno odprt) - Sodražica - Kočevje - Dvor - Žužemberk - Trebnje - Mirna (postanek in kosilo na izletniški kmetiji. Jedli krasne postrvi) - Gabrovka - Šmartno pri Litiji - Volavlje - Lj.Zalog -... Vroče

Grad Snežnik

post-18609-1214287060_thumb.jpg

Božo Janja Vojko Irena

post-18609-1214287084_thumb.jpg

Božo iz Lucije

post-18609-1214287097_thumb.jpg

Volavlje

post-18609-1214287119_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet po službi na moped:

Vrhnika(zjutraj)-Ljubljana-Škofljica(popoldne)-Male lašče-Žlebiči-Sodražica-Bloško jezero (kofetkanje)-Cerknica-Planina (ride)-Postojna-Ajdovščina-Col-Predkraj-Logatec-Vrhnika

170km

Hvala HyperJacku za kofe in družbo. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dne, 21. 6.:

Relacija: Dutovlje-Vipava-Godovič-Idrija-Žiri-Škofja Loka-Kranj-Bled-Bohinjsko jezero-Soriška planina-Podbrdo-Most na Soči-Tolmin-Nova Gorica-Dutovlje

Km: 308

Vreme super, sreču en kup motoristov.

Dne, 24. 6.:

Relacija:

Dutovlje-Postojna-Vrhnika-Horjul-Gorenja vas-Škofja Loka-Kranj-Jezersko-Pavličevo sedlo-Logarska dolina-Kamnik-Vodice-Škofja Loka-Gorenja vas-Žiri-Logatec-Podkraj-Ajdovščina-Štanjel-Dutovlje

Km: 399

Vreme odlično, nobenih policijskih patrulj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kočevje-Žlebič-Sodražica-Bloško jezero (kofetkanje)-Cerknica-Planina (ride)-Postojna-Ajdovščina-Col-Predkraj-Logatec-Kočevje

200km

Hvala Igorr-ju za družbo. :whistle:

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuuu ke dobro je blo včeraj. Na bivju pozdravim policaja na motorju. Sta bila dva, en v autu drug motorjem. On me pozdravi nazaj potem pa zapali za mano. Zavijem proti Črnemu Kalu, kjer se z postaje priključita še dva policista na motorju in skupaj odjadramo na Črni Kal, kjer smo spili kavico. Oni so nekaj še gledali potem se pa pozdravli jaz za Koper oni za Kastelec.

Naši moto-policisti so zakon, res da sem par dni prej treniral enega od njih, ampak so zakon. Niso tako zadrti kot drugi, drugič bira :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto, 21.6.:

Tre Cime

post-9696-1214412275_thumb.jpg

Passo Falzarego

post-9696-1214412285_thumb.jpg

Passo Pordoi

post-9696-1214412315_thumb.jpg

Passo di Costalunga

post-9696-1214412331_thumb.jpg

Passo Stelvio

post-9696-1214412357_thumb.jpg

Passo Foscagno

post-9696-1214412379_thumb.jpg

Passo Eira

post-9696-1214412390_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In nazaj domov v nedeljo, 22.6.:

še enkrat čez STELVIO:

post-9696-1214412833_thumb.jpg

Passo Giovo

post-9696-1214412846_thumb.jpg

in še nekaj manjših prelazov, v odlični družbi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ob 7:30 krenil od doma, šel na pumpo napojit moped, nato krenil proti lj čez trebnje...v ljubljani prišel ob 8:30 in šel do kolega, od koder sva potem odrinila po stari cesti proti morju........ride dopoldne popolnoma prazne (oz. zborno mesto prazno), motorjev ki so šli proti morju pa več kot avtomobilov....nato sem se ustavil v postojni na omw-ju, kjer je tudi kolega napojil moped, vase sem zlil en redbull in gasa naprej proti obali....ob 11:30 prispel v portorož, kjer je pasal en sok :grim .....nato na pico v piran, vendar neke picerije tam več ni bilo (propadla :hmm: ), zato sem se pice najedel v izoli...potem odrinil nazaj proti dolenjski, vmes še postanki, med drugim tudi eden na the ovinku na ridah, kjer se je neki lokali tiščač z starejšim gsxr600 kar naprej vozil gor in dol, pa v kavbojkah in supergah :slap: ......nato postanek še na vrhniki in od brezovice na AC do ivančne gorice in čez žužemberk v novo mesto

motoristov na kubike, policije le za vzorec (policijskih kontol nič), lepih 460km :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se imel namen pridružiti klubu KrižčezKuro.press oz. KrogčezKuro.press, pa sem žal odrinil prepozno od doma (ob desetih zjutraj- če bi šel dve do tri ure prej, bi mi uspelo). Prevozil nisem namreč primorskega dela in posočja.

Kakorkoli že:

Vrhnika-Kranj-Jezersko-Eisenkappel-Ebensdorf-Lavamund-ROUTE 69 (golica- ZAKON)-Bachholz-Radlje ob Dravi-Dobrava-Maribor-Ptuj-Slovenska Bistrica-Rogaška Slatina-Bizeljsko-Brežice-Krško-Novo Mesto-Dvor-Kočevje-Cerknica-Planina (ride gor in dol)-Logatec-Vrhnika

Skupaj 670km v 9 urah vožnje in skupno približno uro in pol postankov.

... je treba nabrati kondicije za enodnevne Dolomite. :D

P.S.: Hvala HyperJacku za pijačo. :)

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes:

sozražica, ribnica, kočevje, dvor, doleske toplice in nazaj u mes pa še nekaj postankov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pozni start (ne vem zakaj), nato furica:

Ce-Lj-Logatec-Idrija-tolmin-Bovec-Vrsic-Kr gora-Bled-Ce

Lusna furca, mal sm se kopal v soci, mimo je priplaval zaprt pir pa sm ga spil. hehe.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je padla ena turca po Sloveniji:

Prevalje -Dolič- Zreče(postanek pri prijatelju)- Slovenjske Konjice -Celje- Zidani most- Krško (postanek pri starših) -Senovo- Podsreda- Šentjur- Zreče- Dolič -Prevalje.

Vse je bilo v redu, me pa malo boli roka, ker sem pozdravil 500 motoristov...

LP

Rafael

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraja sm šla z dragim na izlet kar pomeni da sm sedela zadi na goldy no od planine do idreje celo spredaj

pol pa lep do most na soči-bovc čez vršič na jesenice,kranj, ljubljano,vrhniko in domov na rakek bilo je fenomenalno sploh namakanje v ledeni soči ratalu nekje 300+km

danes zutrej ob 7h zajahala suzita in pičila u kran narest servis pol pa na šk.loko pa prot železnikom in nazaj na šk.loko pa na žiri pa gor čez na idrijo planino pa mal na ride gor dol pa prot postojni oz uncu in nazaj na rakek

padlo cca 220km :krneki: dobr je sedlo pred šihtom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud pri meni so se letos že kar lepo pričele turce.

Prejšnji vikend sva šla z dekletom iz Žalca-Ljubljana-Kočevje-Brod na Kolpi-Delnice-Selce (prenočišče za prvi dan). Nadaljevala sva sva po Jadranski magistrali do Paga-Povljana (jug Paga). Tretji dan pa sva se vrnila po podobni poti domov. Zelo zanimiva turca in kar nekaj km.

Včeraj na praznik pa sva šla še z vema kolegoma zjutraj iz Žaleca-Boštanj-Mokronog-Šmarjeta-Novo mesto-Metlika -Griblje (Kolpa). Popoldan pa nazaj do Celja še na Celjsko kočo in ob mraku prišli domov. Zelo dobro izkoriščen dan.

To je zaenkrat.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!