Skoči na vsebino

REFERENDUM


Schumy

Priporočene objave

pred 5 minutami, ton pravi:

.... Ljudstvo negira samo sebe.....

to je zelo na kratko, kar sem hotel povedati ... ali naj vlada takoj odstopi, ali naj se parlament takoj razpusti, ali pa vsi na zdravniški pregled, da vidimo ali smo enakopravni državljani Republike Slovenije.

Naslednje bo, da bodo zavarovalnice delale zdravniški pregled, če se jim sploh splača zavarovati osebo.

Razlikovanje po ključu, ki smo ga uprizorili v Sloveniji je primerljivo pred pričetkom druge svetovne voljne in z pričetkom nacizma.

Začne se z isto spolnimi nagnjenjemi, potem vero, potem invalidi z duševnimi motnjami, potem jim še Slovani, Slovenci in Cigani (za tujce smo točno to) niso bili po godu ....

Ta referendum se je končal, zgodba se ni ... prepričam sem, da se bo ta kontradiktorna referendumska odločitev končala na EKČP ... kdo bo plačal kazen :?

zelo podobne (ne enake) pravice so bile kršene pri varčevalcih in izbrisanih ... obe tožbi smo pušnili ... odgovarjal še ni nihče

zato so pa zmagovauci PROTI takoj prepričevali vse, da bodo predlagali nov zakon .... katerega bi potrdil ta parlament, ki je unega že potrdil in ni upošteval mnenja ravno teh PROTI .. jaooooo kakva bruka ... mi kr ni za slovensk govort :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, thumper pravi:

mene pa da lahko pri tvojih letih utopiš z inteligenco telesne potrebe ki jih poraja jutranja erekcija ...sej vem - sposobnost novodobnih intelektualcev..:smoke:

Hvala, da me maš za intelektualca, čeprou sm daleč od tega.

Jutranja erekcija? Foušija ker teb ne dela več tko k bi mogl? 

Sm se v eni drugi temi že ma "pohecu" da kavsa sam še tist k se mu drkat ne da.

Priznam, zutri se doskrat ceu trd zbudim, sploh po prepitih večerih.

:alko:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, ciciban pravi:

Točno to. S5 jim je ratal zmrcvarit bistvo problema do nerazpoznavnosti. Geji in lezbijke so bili na koncu tako postranska stvar kot skoki v Planici.

letauci so pa resna stvar .. ne se jebat s tem :mad:

komi jih čakam .. okol 20. marca so ... štekaš ... POMLAD :jezik:  mopet :P

 

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

to je zelo na kratko, kar sem hotel povedati ... ali naj vlada takoj odstopi, ali naj se parlament takoj razpusti, ali pa vsi na zdravniški pregled, da vidimo ali smo enakopravni državljani Republike Slovenije.

Naslednje bo, da bodo zavarovalnice delale zdravniški pregled, če se jim sploh splača zavarovati osebo.

Razlikovanje po ključu, ki smo ga uprizorili v Sloveniji je primerljivo pred pričetkom druge svetovne voljne in z pričetkom nacizma.

Začne se z isto spolnimi nagnjenjemi, potem vero, potem invalidi z duševnimi motnjami, potem jim še Slovani, Slovenci in Cigani (za tujce smo točno to) niso bili po godu ....

Ta referendum se je končal, zgodba se ni ... prepričam sem, da se bo ta kontradiktorna referendumska odločitev končala na EKČP ... kdo bo plačal kazen :?

zelo podobne (ne enake) pravice so bile kršene pri varčevalcih in izbrisanih ... obe tožbi smo pušnili ... odgovarjal še ni nihče

zato so pa zmagovauci PROTI takoj prepričevali vse, da bodo predlagali nov zakon .... katerega bi potrdil ta parlament, ki je unega že potrdil in ni upošteval mnenja ravno teh PROTI .. jaooooo kakva bruka ... mi kr ni za slovensk govort :P

 

 

Šta....ma swašta...:P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

to je zelo na kratko, kar sem hotel povedati ... ali naj vlada takoj odstopi, ali naj se parlament takoj razpusti, ali pa vsi na zdravniški pregled, da vidimo ali smo enakopravni državljani Republike Slovenije.S

 

 

Se zelo strinjam. Problem pa je, da bodo na njihova mesta prišli novi/isti in se še naprej držali tistega:

Repetitum est mater studiorum. Oziroma po domače: kar se Janezek nauči, to Janezek zna (ponavljati že ponovljeno - seveda napačno).

Popravljeno . Popravil ton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, KARMEN1 pravi:

Kdor ne živi na vasi, kjer se vsako nedeljo v cerkvi predvsem trača o sosedih, kaj kdo je, kaj kdo ima in kako je to dobil, ne more vedeti, kaj se o gejih in lezbijkah misli in govori!

Super si! Ker sem na vasi sem farški poba, biu sm ministrant, domobranc, tračam use sosede. A to pa niso predsodki? S to objavo si pokazala da si hipokrit, zagovarjaš homoseksualce in si proti predsodkom, v svoji objavi pa posplošuješ vse prebivalce Slovenije, ki niso iz mest. 

Res super si, upam da svoje otroke vzgajaš po sebi in si jim za vzgled (če jih sploh imaš)

Žalostno :headbang:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, ton pravi:

 

Alea iacta est  (kocka je padla) - bo enkrat reklo ljudstvo in nekoga za pete sredi trga obesilo.

Očitno hitro pozabijo kaj se lahko zgodi v Mariboru, Ljubljani ali kje drugje v Sloveniji ... zdj še policajev nimajo, ker so vsi na dopustu.

Errare humanum est, in errore perservare stultum (človeško se je motiti, neumno pa je vztrajati v napakah) čeprav trdijo, da  A deo rex, a rege lex (od Boga - kralj, od kralja - zakon) se bodo skrivali za mestnimi in parlamentarnimi vrati in tulili na glas Hannibal ante portas (Hanibal je pred vrati)

 

Quem di diligunt adolescens moritur (kogar ljubijo bogovi, umre mlad) . Mene očitno ne, ker nisem več mlad :jezik: 

uffff .. kje je moja mladost, k smo za zajtrk govorili latinsk in si pravili šale :P ... en prijatu je govoru zlo tekoče .. mama mu je bla iz Latinskije doma .. vsaj tko je pravu :)

 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kmet2 pravi:

Tipičen primer razgledanih ljudi tipa I30 in tistih ZA ........pa da se razumemo ,prav isti so tisti za PROTI .....umazana igra ,podtikanja itd.....

https://www.domovina.je/je-suis-norma-korosec/

midva se še ta teden vidiva iz oči v prsne bradavićke :jezik: 

itak je vse politika, ki nima veze z rajo ... :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

midva se še ta teden vidiva iz oči v prsne bradavićke :jezik: 

itak je vse politika, ki nima veze z rajo ... :P

 

Nimam več vsečkov .....si mi pa všeč :winkiss:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Nimam več vsečkov .....si mi pa všeč :winkiss:

ja sj .. drugim pa talaš :cry:

dj mu enga na čelavo glavo :winkiss:  namest mene :lol1: 

v teli temi sem zdj res zakljuću

ćaf in PIKA :ninja: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, KARMEN1 pravi:

Kaj pa si tako razsipen!

Ne moreš dobiti še kakšne dodatne kvote :dry:?

radodajko lajkou je :ras:

ups .. ni me več tuki :blush: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, KARMEN1 pravi:

Kaj pa si tako razsipen!

Ne moreš dobiti še kakšne dodatne kvote :dry:?

Ne dajo ,piše porabili ste 100vsečkov danes no more for you....:)

 

11041032_1814551492104720_3836091700704669198_n.jpg

pred 1 minuto, maus pravi:

radodajko lajkou je :ras:

ups .. ni me več tuki :blush: 

Evo spet bi ti dal pa ne morem ......sam ne me narobe razumet :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

...

I30

Stvar, bistvo in problem je v zaplankanosti in paranoji ...

Mi lahko izpostaviš kje v mojem postu sem zganjal paranojo,žalil nasproti misleče ali pa si zasledil da bi jim odrekel pravice kot poroka in ostale bonitete ki jim imajo zaplankani slovenceljni pod katere po zadnjih postih smatram tudi tebe ki si me presenetil ....NOT!!

Čimprej se pocajti, ker ti ležanje očitno res škodi.
Nikjer v svoji objavi tebe sploh omenjal nisem niti pomislil nate. Če že , se v njej prepoznaš sam!

pred 3 urami, KARMEN1 pravi:

Zelo ste se razpisali na to temo. Jaz bi samo nekaj na kratko napisala o tem.

T.i. pedri in lezbijke to niso postali na lastno željo, ampak so se taki rodili. In ker ni dovolj, da jih vera ne priznava, oz. jih poskuša izločiti iz svojega elitnega človečanstva, ki pozna le moškega in žensko (vsa čast Frančišku, ki poskuša spremeniti to zakoreninjeno, zatupljeno, primitivno zarukano mnenje), sedaj jih je še večina slovenskih državljanov potolkla do dna. In to javno!

...

Tole si mislim malo po svoje spesnila. Ne vem kaj pravi o tem stroka, pa tudi zadnje čase je teh strokovnjakov in "strokovnjakov" malo morje in vsak drugače nabija, tako da je njihovo mnenje 1 qrc vredno.

A jaz bi prej kot tvojo ugotovitev izpostavil druge možnosti, da se človek lahko odloča tudi na podlagi izkušenj. Ljubezen je čustvo in kot tako zelo pod vplivom doživetega. Nič čudnega ni, če se ti hetero odnos zagnusi, če ga slabega doživljaš in spremljaš. Recimo odnos staršev, ki vpliva na otroka. Videto zgodbo pri sosedih ali prijateljici, ki ima travmatične izkušnje z moškim. Obratno in podobno.
V trenutkih občutljivosti in ranjene duše je pomembnejša rama, ki ponudi tolažbo in varnost, stalnost ipd.
Takrat se lahko razvije tudi homoseksualni odnos. 

Zato jaz razmak takih odnosov bolj pripisujem ravno tistim razmeram, ki jih tako krčevito zagovarja cerkev z vso svojo hinavščino, pedofilijo, homoseksualnostjo in Polikarpi.

pred 3 urami, HD-Dyna pravi:

Kmet2, podpišem - naj imajo vse, otrok jim pa ne bom jaz delal, naj si jih naredijo sami, če jih tako močno želijo...

Če hočejo biti enakopravni, HOP Janez !

Dvomi, da bi si katera od njih želela, da bi ji Ti delal otroka.
Ista struja, ki je bila tu tako proti, je proti tudi pri umetni oploditvi otrok. 
Tako da na koncu koncev sumim, da je ravno to "donorstvo" tak tihi skriti cilj nasprotnikov.:jezik:

Priznam, pomagati kakšnemu paru lezbijk je tudi meni všečno, ampak jaz sem itak bil in sem ZA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem premoru v politiziranju:

 

Kot vedno se izkaže da: „Karma is a bitch“ in so vsi tisti, ki so glasovali proti, ga že naslednji dan prav kvalitetno fasali od zadaj s strani g. Primca, ki muočitno ni šlo za otroke temveč za politično prepoznavnost (http://www.rtvslo.si/slovenija/desnica-pozdravlja-morebitno-novo-stranko-levica-si-zeli-moznosti-dialoga/381676). Tako da evo končno imate dober razlog za homofobijo, ker tako kot vas mora peči po temle globokem serviranju, vam bo verjetno še dolgo ostal grenak priokus, še posebej to velja za volilce tako zvane „leve“ opcije, ki so glasovali proti. Naslednji na vrsti referendum o verouku v šolah in spremembi šolstva tako, da evo, spet bo šlo za otroke in lahko hlače pustite kar spuščene, g. Primc je v nizkem štartu, da vam ga še enkrat servira. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri vsem tem je najhujš da smo dobil še en ksiht k hoče it zdej u politko = TV.

glih so mal zmanšal JJ portret pa pade tale reprodukcijska mimoza, pff

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, UnionJack pravi:

pri vsem tem je najhujš da smo dobil še en ksiht k hoče it zdej u politko = TV.

glih so mal zmanšal JJ portret pa pade tale reprodukcijska mimoza, pff

Čudovit opis :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Kmet2 said:
4 hours ago, Cartman said:

Dear gentleman. Ta referendum je bil izkljucno o tem, ali se istospolni lahko porocojio ali ne. V primeru da bi se poroke dovolile, bi se tudi istospolni pari smeli postavili v vrsto za posvojitev otrok, in bili enakopravno izpostavljeni vsem varnostnim sistemom pri postopkih posvajanja. 

Imamo dve opciji. Ali smo enakopravni ali nismo. Neke srednje poti tukaj ni.

 

v istem si se tudi povozil ......bravo Car:OK:

Te citiram: V primeru da bi se poroke dovolile, bi se tudi istospolni pari smeli postavili v vrsto za posvojitev otrok, in bili enakopravno izpostavljeni vsem varnostnim sistemom pri postopkih posvajanja. 

 

Kmet, v mojem postu je SMELI ključna beseda. Če nečesa NE SMEŠ zarad svoje narodnosti/vere/spolne usmerjenosti je to narobe. Bi pa rad videl CSD v Zloveniji, ki bi otroka dodelil muslimanom ali istospolnim. IMO ga še 100 let ne bo. ampak zdaj se NE SMEJO dat v vrsto. Razlika, ja? Podobno kot ženske v saudovi arabiji NE SMEJO vozit avta.

 

drgača pa, mal preletavam temo in naslov sede u piko.

 

https://www.youtube.com/watch?v=JjN6RraLIqM

 

 

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moj ... 56792ad54b208_lonek.jpg.312424c319ce56de

NARAVA = TV / Animal planet / Spolno življenje živali / Spolno življenje šimpanzov / samci s samicami, samice s samci, samci s samci, samice s samicami, samci z mladiči, samice z mladiči, mladiči z mladiči = nihče jih ne podcenjje in nihče od njih ne računa na njihove koristi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno ste že slišali za izrek "deli in vladaj". In to ne pomeni, da bomo vsi nekaj dobili, nekdo pa bo vladal. Ravno nasprotno, deliti pomeni razdeliti množico na vsaj dve različni strani. Torej se z delitvijo zmanjša število nasprotnikov, kar na koncu pomeni lažje vladanje. 

Kaj ima to zveze z referendumom ? Preberite svoje zapise in boste videli, da ste razdeljeni, kar je pač stvar različnega razmišljanja in vsega ostalega ter, da ste na različnih straneh z mečem v roki. Prepirate se, če niste razumeli zadnjega dela zadnjega stavka. Komu koristi prepir ? Spet nekaj ljudskega; "kjer se prepirata dva, tretji dobiček ima". 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

Alea iacta est  (kocka je padla) - bo enkrat reklo ljudstvo in nekoga za pete sredi trga obesilo.

Očitno hitro pozabijo kaj se lahko zgodi v Mariboru, Ljubljani ali kje drugje v Sloveniji ... zdj še policajev nimajo, ker so vsi na dopustu.

Errare humanum est, in errore perservare stultum (človeško se je motiti, neumno pa je vztrajati v napakah) čeprav trdijo, da  A deo rex, a rege lex (od Boga - kralj, od kralja - zakon) se bodo skrivali za mestnimi in parlamentarnimi vrati in tulili na glas Hannibal ante portas (Hanibal je pred vrati)

 

Quem di diligunt adolescens moritur (kogar ljubijo bogovi, umre mlad) . Mene očitno ne, ker nisem več mlad :jezik: 

uffff .. kje je moja mladost, k smo za zajtrk govorili latinsk in si pravili šale :P ... en prijatu je govoru zlo tekoče .. mama mu je bla iz Latinskije doma .. vsaj tko je pravu :)

 

 

Maus, obožujem tvoje znanje latinščine. Si me popeljal v čase na PF in polepšal dan. Pravi izreki na pravem mestu. :worship::grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!