Skoči na vsebino

Kakšna 16letnica tuki?


enduraš

Priporočene objave

Če sta pametna, zakaj bi bila starost ovira! Če ne druga, bosta imela izkušnjo več, v kolikor jima ne bo klapalo!

Lej lej.. koncno nekaj pametnega... :wink:

Jaz pravim, da naj jima bo to izkusnja vec... pa ne mi zamerit, nic nocem razdirati.... ampak zivljenje me je izucilo, da se moram veckrat zaljubiti pa odljubiti, da koncno pridem do prave.... zenske, ki jo cutim.... :roll: 8) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pri nas še ne velja zakon o nadlegovanju mladoletnih oseb? Cyc raje se pozanimaj, ker te lahko kakšen zaslužkar prijavi! :wink:  :lol:  :lol:

Za take "zasluzkarje" obstaja imenitna resitev - Dr. Martens v zobe :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjic vam pravim da se zase brigajte - ce bo kdo v zivo podjebaval, naj se pazi.

Cyc, tale tvoja izjava, je potrdilo, da si pri svojih letih totalno nezrel (pa brez zamere) :evil: ... vrtnica te po pameti in razmisljanju dejansko res sisa... :wink: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc, tale tvoja izjava, je potrdilo, da si pri svojih letih totalno nezrel (pa brez zamere) :evil: ... vrtnica te po pameti in razmisljanju dejansko res sisa...  :wink:  :!:

Hja nic kaj dosti ne razmisljam preden sem gor kaj napisem, pac delam in imam pametnejse reci za grunta,t pol pa tu gori gledam smartasse polne nasvetov ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri vsem tem je vazno, kako se vidva razumeta oz. "stekata". Koliko je pa kdo od vaju star, je pa se najmanj pomembno. Ne vem pa, zakaj se pustita provocirat :roll: , vajine stvari so VAJINE in to je to. Vse ostale pa ko jih jebe... :onfire: Govorim pa iz lastnih izkusenj, ki jih ne bom razlagal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Vragica: ko se je chat menjaval ti s svojimi komentarji tipa "BLJEK" tudi nisi bila zgled zrelosti, da ves :twisted: :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja nic kaj dosti ne razmisljam preden sem gor kaj napisem...

... no pa bi lahko, namest, da vcasih kako bučko prijavis... :twisted:

pac delam in imam pametnejse reci za gruntat...

... no sej si priden... :twisted:

...pol pa tu gori gledam smartasse polne nasvetov ...

... vcasih koristnih nasvetov... pa ti ne bi skodil, ce bi si jih zapomnil... no, vsaj toliko za vzorec... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja nic kaj dosti ne razmisljam preden sem gor kaj napisem...

... no pa bi lahko, namest, da vcasih kako bučko prijavis... :twisted:

Ma pol bi bil pa tak dolgcas ... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Vragica: ko se je chat menjaval ti s svojimi komentarji tipa "BLJEK" tudi nisi bila zgled zrelosti, da ves  :twisted: :D  :wink:

BLJEK... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :P :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja nic kaj dosti ne razmisljam preden sem gor kaj napisem...

... no pa bi lahko, namest, da vcasih kako bučko prijavis... :twisted:

Ma pol bi bil pa tak dolgcas ... :twisted:

Tebi ja, nam pa ne... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

he he :lol: kako ste se razvnel glede tega kolk je kdo star :shock: ...pa če lohk s tem hodi k je tko mlajš ... pa bla bla bla bla in še enkrat bla :D

A je to res TOLK velik tabu??? :wink: Dejte no ...rajš povejte če ma kdo sestro k je stara xx let :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte no ...rajš povejte če ma kdo sestro k je stara xx let  :twisted:  :wink:

Tudi ce bi jo imela, ti je ne bi predstavila... al si prevec pogumen za svoja leta... :wink: :twisted: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo o prestari govoru?????????????????????????

No ja, narobe sem prebral, ti si mislil verjetno endurasa :D

14.......................................kaj jo očka pušča samo :?:  :?:  :?  :shock:  :shock:  8)

Vasa skrb za Vrtnico je res prav ganljiva :twisted: :D

AD 1: RES JE :!:

AD 2: VIDEOTEKA :arrow: FILM-KAJ TE OČKA PUŠČA SAMO :arrow: zato je bil v vrsti na koncu 8)

BTW.....nič panike....sam fajn se mejta.....pa ne predolgo ponoči okol pohajkvat.....raj za pečko doma knjigice brat.......ti pa itak maš še velik knjig za predelat....hahahhahahahaaaa....fax itd....hahahahahahaaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa itak maš še velik knjig za predelat....hahahhahahahaaaa....fax itd....hahahahahahaaaaa

Vsekakor - trenutno prirocniki za solaris, tomcatova dokumentacija, jira, .... veliko je tega. Je pa za sluzbo, ne za faks ... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

*Zeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeh*

Se vedno nic pametnega....

Eh Gregs,

kolikor se po drugih temah naklobasa ni tale nobena izjema ... (sebeneizvzemajizmednakladačev press) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In se enkrat... brigite se zase!

no no ... vidva pa zase držta informacije in se ne slinita en po drugmu prek foruma, če nočeta biti na tapeti ... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In se enkrat... brigite se zase!

no no ... vidva pa zase držta informacije in se ne slinita en po drugmu prek foruma, če nočeta biti na tapeti ... :wink:

1. na toplisti postov v temle topicu... good one hotschko :wink:

nabijanjepostovzakon... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!