Skoči na vsebino

Kakšna 16letnica tuki?


enduraš

Priporočene objave

Jaz pravim, da naj jima bo to izkusnja vec... pa ne mi zamerit, nic nocem razdirati....  

Ja no...nisem htela bit ravno tak direktna :wink: :wink: sem bolj po ovinkih povedala...kaj ves...mgoce pa,jima znese...bomo cez par let videli...do takrat pa naj izkoristita to ljubezen in se kaj naucita!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tu pa se clovek vprasa... no kaj smo pa mi poceli pri stirinajstih... ja tega kar smo poceli takrat zagotovo zdaj ne... ker smo le nekoliko starejsi in na stvari gledamo drugace kot smo gledali takrat...  :wink:

:lol: :lol: :lol: hehehehhe...Vragica....še dobro, da nismo meli interneta in tega foruma... :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o čem pa?? O zakonu ,ki njuno početje 'prepoveduje'  :twisted:  :D

Kaj pa počneta prepovedanega???? Od kdaj pa je ZALJUBLJENOST prepovedana??? :shock: :shock: :shock: V katerem zakonu je to napisano?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne...

Če si zaljubljen je neki najlepšega in čist normalno in legalno..

Vendar če bi cyc in vrtnica ljubezen si izkazovala na kakšen drugačen način, pa bi lahko cyc imel kake probleme z modrimi :wink: :wink:

Sam sej mladina sploh niii tak pokvarjena... :wink: 8) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In se enkrat... brigite se zase!

no no ... vidva pa zase držta informacije in se ne slinita en po drugmu prek foruma, če nočeta biti na tapeti ... :wink:

Ej, kletar s tem si pa zadel žebljico na glavico. Boljš ne bi znala niti jaz povedat :wink: :wink: :D :twisted:

Hahahahahahahaa.....mucka....ti si bl moje sorte,pa bi namest žebljico na glavico prstek udspod podstavla.

BDW.....se mi zdi,d je tuki še velik takih....hahahahahaaaa...k bl na prstek laufajo :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej prepoveduje sem dal v narekovaje!

Klimbra tud ti si nekoč in najbrž še danes :D :D :D :D :D :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Yao, kok se wam da nabijat?! :shock: :shock: :shock:

Enduraš, kay pa, če bi kašno starejšo ubodu? Vidš, da 16-letnce se branjo močno, okol 35 bi pa z veseljem pograble mladca take potence kt si ti!!! Tole s prfokso se dobr sliš.... :wink: :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... potem se je zacela zafrkancija okoli cyc in vrtnice... in na zalost sta oba zadevo vzela prevec resno... in tu nastane problem... tu pa se clovek vprasa... no kaj smo pa mi poceli pri stirinajstih... ja tega kar smo poceli takrat zagotovo zdaj ne... ker smo le nekoliko starejsi in na stvari gledamo drugace kot smo gledali takrat...  :wink:

Ej Vragec počutim se ko JE--- Jezus!

Ma si govorila ampak totalno nič ne štekam, razen tistega dela da leta niso problem s čimer se strinjam, pa še to z manjšim amandmajem na trditev, .... ČE ni kazenski zakonik v igri! Zato otroci previdno! :P 8)

Aha Vragec da ti podkrepim kaj sem mislu da ne štekam tvoje izjave in Jezusa, beri spodaj lep primer:

"Jesus said to them: "Who do you say that I am?"

They replied: "You are the eschtological manifestation of the ground of our being, the kerygma of which we find in the ultimate meaning of our interpersonal relationships."

And Jesus said: "What?"" :twisted: :twisted: :twisted:

Zoolo The Horrible! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Vragica: ko se je chat menjaval ti s svojimi komentarji tipa "BLJEK" tudi nisi bila zgled zrelosti, da ves  :twisted: :D  :wink:

Nope pozabla je na DUCKING Bljek! :roll: :twisted: :twisted:

Vragec, ... 8)

Z.t.H.! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bradavičke?!? A jih nimate že dovolj sej so vse iste sam size je drugačen!

Punce dejmo mi mal temo spremenit pa gremo o debati o moških??? :oops: Zihr se kaj več najde oz. se da več podebatirat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In se enkrat... brigite se zase!

no no ... vidva pa zase držta informacije in se ne slinita en po drugmu prek foruma, če nočeta biti na tapeti ... :wink:

Respect! 8)

Z.t.H.! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja še to!

Se govori in baje je to res, da smo punce 3 leta pred moškimi oz. da 3 leta prej odrastemo kot moški.

Pa ne me zdaj zbombardirat! :oops: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja še to!

Se govori in baje je to res, da smo punce 3 leta pred moškimi oz. da 3 leta prej odrastemo kot moški.

Pa ne me zdaj zbombardirat! :oops:  :(

Samo tri?! Duck kdaj so pa tok kriterije spustil!? :roll: :twisted: 8)

Z.t.H.! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bradavičke?!? A jih nimate že dovolj sej so vse iste sam size je drugačen!  

Tatjana, za tako bučo sem ti pa pijačo dolžen in da to prijavi ženska na javnem forumu?! :roll: :? :shock: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah... skoda besed

Še vedno en medmet in dve besedei + podpis!

Respect! 8)

Z.t.H.! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja še to!

Se govori in baje je to res, da smo punce 3 leta pred moškimi oz. da 3 leta prej odrastemo kot moški.

Pa ne me zdaj zbombardirat! :oops:  :(

To je pa 150% res!

Sej moski itaq znajo razmislat sam s svojim "kolegom" tam spodi in ne z glavo!

Sej pa nocejo si niti priznt da smo bolj brihtne od njih sej zato smo pa za njih "zakomplicirane"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm, amm, amm...

Recimo nekatere mislijo, da so bolj odsrasle od nas fantov za to, ker se zjočejo zram Titanika, se po cel dan zadrzujejo v trgovinah s cotami in hujsajo 100 na uro :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej moski itaq znajo razmislat sam s svojim "kolegom" tam spodi in ne z glavo!

Sey "kolega" ma tut glavo...

Včasih zlo velko, kar pomeni da že ne more bit tak glup :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tatjana, za tako bučo sem ti pa pijačo dolžen in da to prijavi ženska na javnem forumu?! :roll:  :?  :shock:  :lol:

Ja a boš rekel, da ni res?? :D

Zakaj pa tega nebi napisala ni kaj skrivat!!!!

OK Te držim za besedo :D :D :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja še to!

Se govori in baje je to res, da smo punce 3 leta pred moškimi oz. da 3 leta prej odrastemo kot moški.

Pa ne me zdaj zbombardirat! :oops:  :(

To je pa 150% res!

Sej moski itaq znajo razmislat sam s svojim "kolegom" tam spodi in ne z glavo!

Sej pa nocejo si niti priznt da smo bolj brihtne od njih sej zato smo pa za njih "zakomplicirane"

Vrtnica bambina, beri moj post zgoraj, samop tri leta, hej včasih je bila vaša vrsta 5-6 let pred nami, ....kaj to pomeni, da mlade generacije popuščate?! :roll: :lol: :shock:

Sploh pa kako ti veš s čim kom ali kako moški razmišljamo? Se mi Cyc zdi tako intelektualno računalniško navdihnjen in splohj človek, ki nebi kršil zapovedi, da res ne vem od kje take klevete naše vrste?! :( :( :( :( :cry: :cry: :cry: :roll: :wink:

Z.t.H.! :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!