Skoči na vsebino

Kakšna 16letnica tuki?


enduraš

Priporočene objave

Gregs ...ti si pa zelo... em... svobodomisln  :D  

Men ni glih po volji to kar ona ponuja :?

Jasno da sem! Pa ne samo to... Imam precej veliko izkusenj in vedenj, ki jih vecina nima.... Ampak svobodomiselnost ne pomeni, da jaz tako mislim, temvec samo to, da pac SPREJEMAM drugacnost... Torej: ce nekdo zeli svobodno seksati, me ne moti, ceprav ne trdim, da jaz to pocnem. TO je svobodomiselnost...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, Gregsi, a me maš res sam zato, da tvoj korenjak ne zakrni???? :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  

Alla

Caaaaaaaaaaaaaaaaaaaak nism tak mislila! Ne se zdwej zacet kregat zarad moje objave pls sam ne tega! Sam prasala sm ga pocak nej on odgovori ce odgovori to kar si ti ga prasala se zacnita kr lepo kregat sam jst nc kriva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resnicno upam da mas ti Allo zarad custev in ne zato da tvoj "korenjak" ne zakrni! Mislm da spolnost brez ljubezni ne more bit ravno ne vem kaj ker lepsa je ce to osebo ljubis (ne govorim iz lastnih izkusenj bom pa cez par let povedala)

Hahahahaha..... Ce kdo ve, zakaj sem z Allo, ve to najbolje ona in drugih to ne zanima. Ona pa ve, zakaj sem z njo.... :wink: :D

Drugace pa: jaz sem vedno zagovarjal, da morata biti spolnost in ljubezen povezana, drugace je nesmiselno biti skupaj. Zame. Za druge me pa ne zanima. V redu?! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resnicno upam da mas ti Allo zarad custev in ne zato da tvoj "korenjak" ne zakrni! Mislm da spolnost brez ljubezni ne more bit ravno ne vem kaj ker lepsa je ce to osebo ljubis (ne govorim iz lastnih izkusenj bom pa cez par let povedala)

Hahahahaha..... Ce kdo ve, zakaj sem z Allo, ve to najbolje ona in drugih to ne zanima. Ona pa ve, zakaj sem z njo.... :wink: :D

Drugace pa: jaz sem vedno zagovarjal, da morata biti spolnost in ljubezen povezana, drugace je nesmiselno biti skupaj. Zame. Za druge me pa ne zanima. V redu?! :wink:

Ja v redu ja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj, Gregsi, a me maš res sam zato, da tvoj korenjak ne zakrni???? :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  

Alla

Caaaaaaaaaaaaaaaaaaaak nism tak mislila! Ne se zdwej zacet kregat zarad moje objave pls sam ne tega! Sam prasala sm ga pocak nej on odgovori ce odgovori to kar si ti ga prasala se zacnita kr lepo kregat sam jst nc kriva

Hahahahahahahahaha..... Vrtnica, pa nesekiraj se, no! Skoda te je, premlada si za skrbi!!! :wink: Alla pa tako ali tako provocira, ni skrbi, da bi se kregala.... Hihihihi.... Ma, Alla, nehaj no mladine zavajati.... si bo prevec k srcu vzela... Ehehehehehehehhehe......

Jaz skusam malo poduciti nase mladunce, ti pa takoj podiras vse, kar jaz pisem.... Hocem jim malo razsiriti duha, pa ne morem, ker stalno zezas, pa ne vejo, kaj je zdaj res.... Eheheheheh.... Saj vem, rogeci rastejo.... :twisted: :twisted: :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs kolk si ti star da si tko plav? :D

Vzames dan, ko se je rodila nasa drzava, pomnozis s 4, korenis, pristejes svoja leta, odvzames stevilo dni v tednu, pristejes osnovo desetiskega sistema in dobis moja leta.... :wink:

Zdaj pa racunaj in napisi rezultat.... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs ...kar zavidam ti :shock:  :twisted:

Ni potrebe, bos ze nasel svojo sreco, samo sledi svojim obcutkom in vedno zivi tako, kot resnicno zelis, brez podrejanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs kolk si ti star da si tko plav? :D

Vzames dan, ko se je rodila nasa drzava, pomnozis s 4, korenis, pristejes svoja leta, odvzames stevilo dni v tednu, pristejes osnovo desetiskega sistema in dobis moja leta.... :wink:

Zdaj pa racunaj in napisi rezultat.... :twisted:

Men se ravno ne da racunat pa ceprav mam matko 5 hej pa sej so pocitnice nasi mozgani so pa na OFF pa mamo cicavo na strazi hihi hmm zadnc ko sm te vidla na videz bi ti dala da mas med 25-30 ce se pa pru spomnem je nekje blo napisano da mas mal cez 30 mogoce se pa motim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

0,146772434274 x 12 : 0,12574 = em....na ker dan je nastala slovenija? :D :oops: ...kaj čem ...datumi mi ne grejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs kolk si ti star da si tko plav? :D

Vzames dan, ko se je rodila nasa drzava, pomnozis s 4, korenis, pristejes svoja leta, odvzames stevilo dni v tednu, pristejes osnovo desetiskega sistema in dobis moja leta.... :wink:

Zdaj pa racunaj in napisi rezultat.... :twisted:

Pa, daj no, komaj 16 let je star, a zdej mu boš pa matematične naloge postavljal!!!!!!!!!

A si vidu, kako si ga v zadrego spravil??!?!?! :D :D :D :D :D :D :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se ravno ne da racunat pa ceprav mam matko 5 hej pa sej so pocitnice nasi mozgani so pa na OFF pa mamo cicavo na strazi hihi hmm zadnc ko sm te vidla na videz bi ti dala da mas med 25-30 ce se pa pru spomnem je nekje blo napisano da mas mal cez 30 mogoce se pa motim

Hmmmm... ena redkih, ki bi mi dala cez 25.... :twisted:

Ampak, Vrtnica, tako star, da bi jih imel cez 30, pa spet ne, no.... :twisted: Auch, zdele pa samo cakam, da me Alla natepe... ehehhehhe..... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa, daj no, komaj 16 let je star, a zdej mu boš pa matematične naloge postavljal!!!!!!!!!

A si vidu, kako si ga v zadrego spravil

Ce hoce vedeti, se bo ze potrudil... Nic ne pride samo od sebe... Ehehehheheeheh..... Pa saj ves, da sem :twisted: :evilbat:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

0,146772434274 x 12 : 0,12574 = em....na ker dan je nastala slovenija? :D  :oops:  ...kaj čem ...datumi mi ne grejo

Ja slovenija se je osamosvojila 25. 6. 1991 ce se pru spomnem to ozemlje je pa nastalo hmmm predalec :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs ...kar zavidam ti :shock:  :twisted:

Ni potrebe, bos ze nasel svojo sreco, samo sledi svojim obcutkom in vedno zivi tako, kot resnicno zelis, brez podrejanja.

Koncno si kero pametno izjavo dau! Sm se ze bala da to nisi vec ti! hihihihi :lol: :lol: :lol: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!