Skoči na vsebino

Kakšna 16letnica tuki?


enduraš

Priporočene objave

sem zračunu 8)  

A pol pravš da si 29 ?  :D  :D  :D

Da se ti je dal racunat, svaka ti cast ... No ja jz bom do 2.9 mela se mozgancke na OFF pol jih bo pa treba dat kar na ON seveda tezko ampak kaj mormo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej tatjana... žensko s tvojimi načeli bi rabu :D  ...by the way.. to je pohvala :D  :wink:

sprejmem kot kompliment!

He he he lej lej lej Tatjana je pa rada pohvaljena hihi Na pa se ena pohvalca mala od mene: "Podeljujem ti pohvalo za tak vzorno motosvetouko" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vragica pa ti kej pametnega povej ,ki si TKOOO inteligentna in zrela! :D  :D  :wink:  

(sicer bo splošno znano da nisi :twisted: )

O mulac zdele si pa dreznil v srsenje gnezdo... al jebi ga... dobrega mnenja o tebi pa nimam vec... :( :? 8) :wink:

...in RASTE RASTE MALI ENDURAS, da bo zvedel zakaj ga sploh ima... :twisted: :twisted: :twisted:

... in se vedno... po 29 straneh se vedno...... zeeeeeeeeeeeeeeehhhhhh :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej tatjana... žensko s tvojimi načeli bi rabu :D  ...by the way.. to je pohvala :D  :wink:

sprejmem kot kompliment!

He he he lej lej lej Tatjana je pa rada pohvaljena hihi Na pa se ena pohvalca mala od mene: "Podeljujem ti pohvalo za tak vzorno motosvetouko" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Vidiš vidiš! Pa se je omehčal! Hvala hvala! :lol: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vragica pa ti kej pametnega povej ,ki si TKOOO inteligentna in zrela! :D  :D  :wink:  

(sicer bo splošno znano da nisi :twisted: )

O mulac zdele si pa dreznil v srsenje gnezdo... al jebi ga... dobrega mnenja o tebi pa nimam vec... :( :? 8) :wink:

...in RASTE RASTE MALI ENDURAS, da bo zvedel zakaj ga sploh ima... :twisted: :twisted: :twisted:

... in se vedno... po 29 straneh se vedno...... zeeeeeeeeeeeeeeehhhhhh :twisted:

Ti ti ti si pa zadela nick! hihi

A ces vzglavnik? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti ti ti si pa zadela nick! hihi

A ces vzglavnik?  :twisted:

Zadela nick... moja prejsnja izjava ni imela nobene veze z nickom... samo nikoli mi ne bo zal, da mulota ne bom spoznala oz. ga niti nimam zelje poznat... :evil: :P :wink:

Vzglavnik... ne hvala... zeeeeeeeehhhh... aja pa sem utrujena vecinoma od VOZNJE Z MOTORJEM, v manjsini pa od tegale topica... :wink: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vragica ,sej v končni fazi mi je vseen če me hočš al nočš spoznat in me ne maraš pa to ,ampak tko grozn pa spet nisem. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vragica ,sej v končni fazi mi je vseen če me hočš al nočš spoznat in me ne maraš pa to ,ampak tko grozn pa spet nisem. :roll:

Hmm po tem kar se tle pise te tud jz ne bi rada spoznala :wink: Sm te pa na IRCu toliko bolje spoznala tko da si kar fajn fant ;)

PS: Vragica kaj je pa narobe nekam slabe volje zgledas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koncno si kero pametno izjavo dau! Sm se ze bala da to nisi vec ti! hihihihi

Eheheh... se vedno sem jaz jaz, neglede na moje dusevno stanje.... :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem zračunu 8)  

A pol pravš da si 29 ?  :D  :D  :D

Jaz nic ne pravim, samo pisem.... :wink:

Bravo, matematika ti kar gre... vsaj za kaksno -3 bo ze.... ehehhehehe.... :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzglavnik... ne hvala... zeeeeeeeehhhh... aja pa sem utrujena vecinoma od VOZNJE Z MOTORJEM, v manjsini pa od tegale topica...

Vragica, posteno povedano, sem ti fous, da si utrujena od motorja... Grrrr.... jaz pa moram doma viseti in nogo cajtati... pa neumnosti klamfati... Ah, kaj bi dal, da bi sedaj sel lahko na motor, mozgane vetriti... Ujeti veter v laseh... Svobodo... In priti spet utrujen, a prijetno utrujen, nazaj.... :? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojoj Gregs :cry: :cry: :cry: :cry: :( ... ves kaj... ma to je pa res zalostno... orka matorka dej alli rec nej ti nogo pocrklja, da bos cimprej spet na motorju... lej kolk si forum "poceckal"... :wink: :roll: :twisted: :P :K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ojoj Gregs  ves kaj... ma to je pa res zalostno... orka matorka dej alli rec nej ti nogo pocrklja, da bos cimprej spet na motorju... lej kolk si forum "poceckal"...  

Noce mi... :twisted: :D Ne ne, saj lepo skrbi zame... takrat, ko je doma... hihihi.... :wink:

Ja, se opravicujem, res sem poceckal cel forum... me boste imeli poln kufer... ampak kaj cmo, dan je pac taksen... bedna nedelja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra tud ti si nekoč in najbrž še danes :D  :D  :D  :D  :D  :twisted:  :wink:

NOPEE....sem mašinco kupu......k sem že velik fant,pa u služba hodm,pa dinarček služim......pol pa lahko zapravljam za "rotafelco" :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm da me pogrešate :D

Dons sem bil pa z motorjem nekje v hribih okol medvod.Bil pr eni gostilni...sčekiru natakarce (HOT) in se odpelu.Pa motor sem zglancu UIBER!!! :D :D Zdej je bl čist kot pa ko smo ga iz trgovine odpeljal 8)

klimbra... ENJOY! Dokler ti ne bo vsega dnarčka pobrala pa še motor :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzglavnik... ne hvala... zeeeeeeeehhhh... aja pa sem utrujena vecinoma od VOZNJE Z MOTORJEM

Hmm ja, to sem bil jaz predvcerajsnjim, zal v vecini od sedenja zadaj, spredaj je bila samo ena ura ... ampak folk, bolj malo motosvetovcev je bilo tam gori v Tolminu!? C c c :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, se opravicujem, res sem poceckal cel forum... me boste imeli poln kufer...

Mam obcutek, da bo danes in jutri nekaj podobnega z menoj ... tablete proti bolecinam + motosvet forum :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kja točno pa bi ti ''glodala'' ? al je blo to mišleno kot gledala? :D

Hmm kaj bi glodala.... Ja kukr vidis v tej temi skoz neki glodam pol je pa cist odvisno od tebe bom morla pol pregledat kva sta klimbra pa gregs pacala ucer ko me ni blo pa ce bo kej pametnega bom zacela po malem glodat hihi

Nc zdej se mi pa mudi pocas vn bom pol zvecer zacela kej glodat caw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!