Skoči na vsebino

Kakšna 16letnica tuki?


enduraš

Priporočene objave

Same bučke prodajate... by the velika cesta... KEJ NOUGA SPLJOH...  :twisted:  :wink:  

... sorry gregs  :arrow:  zeeeeeeeeeeeeh  :twisted:  :P  :wink:  :roll:

nekak je treba zaslužit. magari z bučam 8) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ja... Katja je rekla , da je že varala ...ampak da mene pa ne bo...tko prav... jaz verjamem ji ne sploh :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ja... Katja je rekla , da je že varala ...ampak da mene pa ne bo...tko prav... jaz verjamem ji ne sploh :?

ne da spet pametujem, je tukaj spet zaupanje v prvi vrsti! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh me še v živo vidla ni pa že bluzi... ja sem enga prevarala (opss) ,sej ne bom več ,.... A s znaš dol dajat?... kje je zdej tist k je trdil da je ženske zrelejše??? Ona bi mene mela sam zarad sexa :x

Kakor se to čudno sliš.... jaz nočem tega :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh me še v živo vidla ni pa že bluzi... ja sem enga prevarala (opss) ,sej ne bom več ,.... A s znaš dol dajat?... kje je zdej tist k je trdil da je ženske zrelejše??? Ona bi mene mela sam zarad sexa :x  

Kakor se to čudno sliš.... jaz nočem tega :evil:

S spoštovanjem!

Ne bit jezen! Nč hudga nism mislila s tem! :oops:

Sorry! :oops: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh me še v živo vidla ni pa že bluzi... ja sem enga prevarala (opss) ,sej ne bom več ,.... A s znaš dol dajat?... kje je zdej tist k je trdil da je ženske zrelejše??? Ona bi mene mela sam zarad sexa :x  

Kakor se to čudno sliš.... jaz nočem tega :evil:

Ma daj, enduras, pa si kdaj pogledas v svojo osebno... upsss... saj je se nimas... torej si mlad kot hudic! Izkoristi vse, kar ti zivljenje ponuja, pa ne bljuzi, kdo te vara ali ne. Ker ko bos starejsi, bo to bolj vprasanje, pa se takrat to ni problem, ce se pravilno lotis zadeve (kakor kdo, da me ne bo kdo tukaj spljuval - samo kot moznost). Ko imas pa 16 let, pa poskrbi samo za to, da ne bos prekmalu zibal, ne pa to, kdo te vara.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh me še v živo vidla ni pa že bluzi... ja sem enga prevarala (opss) ,sej ne bom več ,.... A s znaš dol dajat?... kje je zdej tist k je trdil da je ženske zrelejše??? Ona bi mene mela sam zarad sexa :x  

Kakor se to čudno sliš.... jaz nočem tega :evil:

Enduraš.. žal take punce tud obstajajo pac probi se jim izogibat ves.. nismo vse take nekaterim je pac samo do seksa nekaterim pa pac do ljubezni... Ne metat vse zenske v isti kos! Prek IRCa se jih pa vecina zafrkava...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morm pa rečt da mi je vešeč ,ker se ena KONČNO zanima zame :D  :D  :D  :D

Katja?

A zate al za tvojega "korenjaka" :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse vzeto na znanje! 8)  

Katja odpade kot 3leta star hrastov list v burji :twisted:

Sem mislila, da so samo fantje taki, ki varajo pa vidim, da ni res!

Takih punc se znebi! Škoda te je!

A me boš kej pohvalil! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam da se zanima ! :wink:  

Čeprov ji bo hitr jasno kaj si mislm o njej :lol:

Ja ok kakor hocs sam ce bi bla na tvojem mestu bi ji ze prec povedala kaj si mislim o njej! A te ni nc sram oz nerodno oz glupo da se ena zanima zate pac zarad seksa kr zame bi bla to zaliteu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enduraš.. žal take punce tud obstajajo pac probi se jim izogibat ves.. nismo vse take nekaterim je pac samo do seksa nekaterim pa pac do ljubezni... Ne metat vse zenske v isti kos! Prek IRCa se jih pa vecina zafrkava...

Vrtnica, zakaj ZAL?! Vsak clovek ima pravico do izbire. Torej: ce se nekdo odloci, da zeli imeti samo spolne odnose, potem ima to pravico, da se tako odloci. Pomembno je samo to, da to V NAPREJ pove in s tem ne zavaja nikogar. Ce pa punca "vlece" za nos fanta, potem je pa to bolj podlo dejanje. Drugace pa: hej, zakaj pa nam je narava dala reproduktivne organe in custva zraven!?! Zato, da jih izkoristimo, ne pa, da nam zakrnijo.... :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enduraš.. žal take punce tud obstajajo pac probi se jim izogibat ves.. nismo vse take nekaterim je pac samo do seksa nekaterim pa pac do ljubezni... Ne metat vse zenske v isti kos! Prek IRCa se jih pa vecina zafrkava...

Vrtnica, zakaj ZAL?! Vsak clovek ima pravico do izbire. Torej: ce se nekdo odloci, da zeli imeti samo spolne odnose, potem ima to pravico, da se tako odloci. Pomembno je samo to, da to V NAPREJ pove in s tem ne zavaja nikogar. Ce pa punca "vlece" za nos fanta, potem je pa to bolj podlo dejanje. Drugace pa: hej, zakaj pa nam je narava dala reproduktivne organe in custva zraven!?! Zato, da jih izkoristimo, ne pa, da nam zakrnijo.... :wink: :D

Vidm, da je ta tema kar zanimiva!

Hahaha...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enduraš.. žal take punce tud obstajajo pac probi se jim izogibat ves.. nismo vse take nekaterim je pac samo do seksa nekaterim pa pac do ljubezni... Ne metat vse zenske v isti kos! Prek IRCa se jih pa vecina zafrkava...

Vrtnica, zakaj ZAL?! Vsak clovek ima pravico do izbire. Torej: ce se nekdo odloci, da zeli imeti samo spolne odnose, potem ima to pravico, da se tako odloci. Pomembno je samo to, da to V NAPREJ pove in s tem ne zavaja nikogar. Ce pa punca "vlece" za nos fanta, potem je pa to bolj podlo dejanje. Drugace pa: hej, zakaj pa nam je narava dala reproduktivne organe in custva zraven!?! Zato, da jih izkoristimo, ne pa, da nam zakrnijo.... :wink: :D

Resnicno upam da mas ti Allo zarad custev in ne zato da tvoj "korenjak" ne zakrni! Mislm da spolnost brez ljubezni ne more bit ravno ne vem kaj ker lepsa je ce to osebo ljubis (ne govorim iz lastnih izkusenj bom pa cez par let povedala) :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ok kakor hocs sam ce bi bla na tvojem mestu bi ji ze prec povedala kaj si mislim o njej! A te ni nc sram oz nerodno oz glupo da se ena zanima zate pac zarad seksa kr zame bi bla to zaliteu!

Zakaj zalitev?! Zato, ker ti nekdo pove, da si mu spolno privlacna oseba?! Ah, daj no, to ni zalitev!!! Kvecjemu pohvala, da nekoga privlacis. Seveda se pa lahko mirne duse odlocis, da tega ne sprejmes in reces NE. Je pa seveda precej lepse takrat, ko nekoga spolno in custveno privlacis. E, takrat je pa najlepse in z veseljem reces DA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!