Skoči na vsebino

Kakšna 16letnica tuki?


enduraš

Priporočene objave

BC relaxxxx :D :twisted:

Preden bomo prišli do 1000 postov bo že vse jasno :twisted: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preden bomo prišli do 1000 postov bo že vse jasno :twisted:  :twisted:  :wink:

mislis,upas ali ves?! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem se tud šele neki čez 9.00 zbudil ,ker se prej nism hotu :twisted: sem mela TAKOOO lepe sanje :wink: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ves kaj je opcija, da bi najprej ves forum zrajcal s tme kje je kaka 16-letna, potem bi pa kot 16-letnica priplaval na povrsje z drugim nickom :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej ste me pa dobil!!! :oops: :oops: :oops:

hhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaahahahahaha :D :D :D :D

Eno črkico se zmotm ...pa je že sranje 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14.......................................kaj jo očka pušča samo :?:  :?:  :?  :shock:  :shock:  8)

Hm sam tko BTW nimam oceta!

Ne vem zakaj moraš vsakič znova to razlagat :shock: :? :?: :idea: :arrow: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj moraš vsakič znova to razlagat  :shock:  :?  :?:  :idea:  :arrow: ...

Morda pa zato, ker vsakic znova kdo o tem sanja :idea: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

H: Ne ne sanjam o tem vsakic sam pac povem kr mam ze dovolj tega da skor usakic nekdo kej takega napise pa ga sam pac opozorim ... a mislis da mi je to lahko napisat?!?!?!?!?!?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte, no....zdaj pa bi res lahko ze nehali s temi oslarijami! Kaksna pa je razlika, če bi bila stara 24, on pa 33??? :?: Takrat pa nihče postrani ne gleda...Pač, našla sta se in zaljubila....pa saj smo bili vsi enkrat stari 14 let...vprašajte se , kaj ste takrat počeli :wink: a ni res?

Če sta pametna, zakaj bi bila starost ovira! Če ne druga, bosta imela izkušnjo več, v kolikor jima ne bo klapalo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZA ENDURASA:

Kaj ce bi odprl kr novo temo: JEBANJE MOTOSVETOVCEV NA FORUMU, pa das pod motosvet zadeve. :evil: :evil: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZA ENDURASA:

Kaj ce bi odprl kr novo temo: JEBANJE MOTOSVETOVCEV NA FORUMU, pa das pod motosvet zadeve.  :evil:  :evil:  8)

Ojojojoj, Master pa tlele so mladoletni, ne mormo zdajle kar javno govorit o j****. :twisted: :twisted: :twisted: :D 8) 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK temo bomo razširili.... A je tuki SPLOH kakšna DO 18 (ša še mal čez ...da bo še mačica lohk kej napisala :D ) :wink:  8)  :twisted:

A če sem izven izbora, pa ne morm ničesar dodat? 8) :lol:

Nabijanje postov rulez :P :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZA ENDURASA:

Kaj ce bi odprl kr novo temo: JEBANJE MOTOSVETOVCEV NA FORUMU, pa das pod motosvet zadeve.  :evil:  :evil:  8)

Ojojojoj, Master pa tlele so mladoletni, ne mormo zdajle kar javno govorit o j****. :twisted: :twisted: :twisted: :D 8) 8) 8)

Me prau zanima kolk jih je!!

Jest mam pa dvanajst let. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZA ENDURASA:

Kaj ce bi odprl kr novo temo: JEBANJE MOTOSVETOVCEV NA FORUMU, pa das pod motosvet zadeve.  :evil:  :evil:  8)

Ojojojoj, Master pa tlele so mladoletni, ne mormo zdajle kar javno govorit o j****. :twisted: :twisted: :twisted: :D 8) 8) 8)

Me prau zanima kolk jih je!!

Jest mam pa dvanajst let. :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: 8)

UUUUU, 12 pa že take mišice. Kaj šele bo, ko boš star 25 ;) hi hi hi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a mislis da mi je to lahko napisat?!?!?!?!?!?!?

Ignoriraj in odklikaj mimo, ponavljat pa res ni treba ... tisti katerega se tiče bo že izvedel...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajte, no....zdaj pa bi res lahko ze nehali s temi oslarijami! Kaksna pa je razlika, če bi bila stara 24, on pa 33??? :?:  Takrat pa nihče postrani ne gleda...Pač, našla sta se in zaljubila....pa saj smo bili vsi enkrat stari 14 let...vprašajte se , kaj ste takrat počeli :wink:  a ni res?

Če sta pametna, zakaj bi bila starost ovira! Če ne druga, bosta imela izkušnjo več, v kolikor jima ne bo klapalo!

KONCNO EN PAMETEN POST V TEJLE TEMI... :wink: ... Kiss for Uti (lindaupanesezravnslint :P )...

Samo ena pripomba... me zanima kdo je pri 14 letih tako resno in zagrizeno branil svojo zvezo... :shock: ... am, ze na zacetku sem, sicer po ovinkih, endurasu hotela dopovedat, da je pri sestnajstih letih se prezgodaj, da bi razmisljal o resni zvezi... potem se je zacela zafrkancija okoli cyc in vrtnice... in na zalost sta oba zadevo vzela prevec resno... in tu nastane problem... tu pa se clovek vprasa... no kaj smo pa mi poceli pri stirinajstih... ja tega kar smo poceli takrat zagotovo zdaj ne... ker smo le nekoliko starejsi in na stvari gledamo drugace kot smo gledali takrat... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm tko vam povej... brigejte se zase!  

Nikjer ne pise da ne smem hodit z polnoletno osebo! Tko da ne vtikajte nosove tam kjer jim ni mesto!

Ce pa komu kaj ne pase ... zalim!

A pri nas še ne velja zakon o nadlegovanju mladoletnih oseb? Cyc raje se pozanimaj, ker te lahko kakšen zaslužkar prijavi! :wink: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm tko vam povej... brigejte se zase!  

Nikjer ne pise da ne smem hodit z polnoletno osebo! Tko da ne vtikajte nosove tam kjer jim ni mesto!

Ce pa komu kaj ne pase ... zalim!

A pri nas še ne velja zakon o nadlegovanju mladoletnih oseb? Cyc raje se pozanimaj, ker te lahko kakšen zaslužkar prijavi! :wink: :lol: :lol:

Zdaj jih boš pa slišu ;) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm tko vam povej... brigejte se zase!  

Nikjer ne pise da ne smem hodit z polnoletno osebo! Tko da ne vtikajte nosove tam kjer jim ni mesto!

Ce pa komu kaj ne pase ... zalim!

A pri nas še ne velja zakon o nadlegovanju mladoletnih oseb? Cyc raje se pozanimaj, ker te lahko kakšen zaslužkar prijavi! :wink: :lol: :lol:

Nop pri nas ne veljajo se ti zakoni! Pri ans velja samo da do 15 leta ne smes met spolnih odnosov s polnoletno osebo in to je vse!

In se enkrat... brigite se zase!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!