Skoči na vsebino

Yamaha FJR 1300


elbarto

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

:zzz:

Je kaj novega? Je kdo zmontiral višjo šipo. Je kaj bolje?

Madonca smo zaspani SLO FJRaši. Sami vase zagledani starci, ki se vozimo sami(na skupinsko smo prišli le štirje, še od teh sta zdaj dva brez motorjev), medsebojne komunikacije ne rabimo.....

Sem vas užalil? Ne biti užaljeni, saj vas ne žalim, le budim vas.

Vprašanje. Je že kdo poskusil svojo Yamaho nabriti?

Malo sem brskal po tujih forumih. Ljudje montirajo razne lučke, pa čudne sedeže, pa razne stvari, ampak dodatnih konjev pa ne.

Kaj mislite?

Lp Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namontiral tavisoko original Yamaha šipo.......zadeva deluje fenomenalno.......pravi užitek zame in sopotnico.

Jap....res je bol turing........ampak.....to sem hotel.

BTW......glede tresenja zadnjega kolesa............sprobal Jure, in ugotovil, da je to pač resonanca mašine..........sicer nisem srečen......pa vendar........pravi, da se kaj hitro zgubi in ni panike.

FJR.......ma......tok k na tem mopedu uživam........že dogo nisem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljen Klimbra a ti veš zakaj so izumli mobitel?? Zato da ga prenašaš s seboj saj že ime pove da je mobilni. Stokrat sem te klical pa ni bilo odziva potem sem ti poslal mesič pa si mi vseno odgovoru KAKA ŠIPCA potem pa sem kar obupal. No pa pustimo to važno da si zadovoljen z sipco in da te ne piha, me pa zanima kaka je original povišana ker moja je precej velika ali pa se mi samo zdi

Z originalno sem bolj zadovoljen ampak vseno dobim nekaj vetra v prsa in je neprijetno v bolj zgodnjih urah ko greš na pot.

Drugače me v čelado ne piha če jo malo dvignem.

Prilepi kako sliko da vidim kako zgleda tvoja.

Moja je taka !! Slika je še od prejšnega lastnika.

slika.jpg

post-12987-1194551654_thumb.jpg

post-12987-1194556434_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dodaj še par slikc-mogoče iz druge strani in glej da bodo ja enake OK!!!!!

Jaz bi zraven dal sliko BMW ja in potem bi se videlo, kako je BMW estetsko zaostal.... :naughty:

Ali je kdo že menjal notranje komponente zavor in po kolikem času je to potrebno?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

No kako je kaj FJR-aši, ali ste vsi zaspali v globok zimski spanec, v upanju na na kmalu prihajajočo pomlad. Upajmo da bo tudi letos prišla tako hitro kot lani :trance_33_sleep: Vsem želim v letu 2008 veliko zdravja in sreče povsod v življenju, še posebej pa na motorju. :rolleyes:

lp Stane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

črna FJR - iz ameriške strani od yamahe - model 2008

jao, kaj je lepa.

Kufri imajo hude linije, res lepo pašejo gor.

post-9811-1200173424_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Ni3ous
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kako je kaj FJR-aši, ali ste vsi zaspali v globok zimski spanec, v upanju na na kmalu prihajajočo pomlad. Upajmo da bo tudi letos prišla tako hitro kot lani :trance_33_sleep: Vsem želim v letu 2008 veliko zdravja in sreče povsod v življenju, še posebej pa na motorju. :rolleyes:

lp Stane

Neč ne spimo, :o :o ni časa :hmm: so priprave drug teden grem na Elefante :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo slinjenja ob spominih na pretekli september:

post-3284-1200615626_thumb.jpg post-3284-1200615635_thumb.jpg

post-3284-1200615646_thumb.jpg post-3284-1200615653_thumb.jpg

post-3284-1200615676_thumb.jpg post-3284-1200615690_thumb.jpg

post-3284-1200615698_thumb.jpg

Še malo pa bo ...

Dej Gody01 povej kje se si potikal septembra, da je bil že sneg? Pri nas v Kranju ga še danes ni nič za cesto.

No drgač maš pa lep motorino. Je isti kt moj.

lp Stane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej Gody01 povej kje se si potikal septembra, da je bil že sneg? Pri nas v Kranju ga še danes ni nič za cesto.

No drgač maš pa lep motorino. Je isti kt moj.

lp Stane

Tole so pa Švicarske alpe. Saj cesta je bila zrihtana za čisto 5ko. Ov strani pa se je belil sneg.

Največja finta pa je bila v tem, da ko sem šel preko tehle hribov v Ticino kanton in južni del ob jezerih sem imel

pa cel dan 26 stopinj :)

No zvečer pa spet nazaj čez hribe in sneg :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu se vidi,da FJR le ni za po snegu ;), čeprav pilotu ni manjkalo poguma. :worship:

Eh, tale mopedist je navaden Pussy, pravi ded bi se zagnal in čez 2 ovinka že bil na meji in na spluženi cesti, tak pa neko jokanje ....

Saj sta policaja pokazala, da se da, pa ni FJR bistveno manj enduro od nekih GSov bemflastih :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, tale mopedist je navaden Pussy, pravi ded bi se zagnal in čez 2 ovinka že bil na meji in na spluženi cesti, tak pa neko jokanje ....

Saj sta policaja pokazala, da se da, pa ni FJR bistveno manj enduro od nekih GSov bemflastih :)

Še dobro,da si si z pravim dedom, ki se je peljal po teh ovinkih v sorodu... :whistle: Po ledu pa preverjeno gre bp;se še spomniš??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Iščem nosilček za navigacijo (mio) če ima kdo kakšen predlog :beer2:

Poglej na Touratech bo ziher kaj uporabnega

Popravljeno . Popravil bmwslo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iščem nosilček za navigacijo (mio) če ima kdo kakšen predlog :beer2:

Poglej slikce eno stran nazaj. Dela kot bomba, preživelo že 40k kilometrov, med drugim tudi dež in sneg.

(Pa navadni nosilec za avto).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej slikce eno stran nazaj. Dela kot bomba, preživelo že 40k kilometrov, med drugim tudi dež in sneg.

(Pa navadni nosilec za avto).

Tudi to varianto sem imel v mislih vendar imam občutek kod da bom navigacijo zgubil :headbang: namesto da bi opazoval promet bi stalno bulil v navigacijo ali se še drži motorja je pa to najcenejša varijanta :worship: sem povprašal pri Garminu pa je nosilček ki paše na Fjr 70 evrčkov :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi to varianto sem imel v mislih vendar imam občutek kod da bom navigacijo zgubil :headbang: namesto da bi opazoval promet bi stalno bulil v navigacijo ali se še drži motorja je pa to najcenejša varijanta :worship: sem povprašal pri Garminu pa je nosilček ki paše na Fjr 70 evrčkov :headbang:

Saj problem buljenja je takoj, ko maš tako igračko.

Prvič sem si jaz s silver tape pomagal, potem pa sem videl, da to ni potrebno.

Eventualno kakšen štrikec na navigatorja, pa zavezat, da ne odleti glih po cesti.

Ampak saj se boš že sam prav odločil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navigacijo v glavnem uporabljam v avtodomu sam če je že pri hiši bi jo pa tudi na motorju in če nebo drugače jo bom pa v tanktorbo dal v zgornji predal ki je namenjen za avtokarte :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Navigacijo v glavnem uporabljam v avtodomu sam če je že pri hiši bi jo pa tudi na motorju in če nebo drugače jo bom pa v tanktorbo dal v zgornji predal ki je namenjen za avtokarte :rolleyes:

Tudi dobra odločitev.

Vsi nosilci, ki sem jih za FJr gledal so hmm, vsaj čudni.

Ma je bla enostavna balanca na FZ6_ki bolj praktična za take dodatke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!