Skoči na vsebino

Kawaborci


bartoljdamjan

Priporočene objave

Nisem opazil, vendar mislim če imajo bmw-jaši svojo temo je prav da tudi kawaborci povemo kaj zanimivega o naših strojih , začnimo kar z ZZR-1400

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav je da imamo svojo temo. Sam sem velik ljubitelj, predvsem ninj pa naj bo 6,7,9,10,12. Sicer pa se tudi zzr 1400 nebi branil :worship:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en Kawafighter tukaj :) Moj je zdaj tretji pri bajti (pred tem VN800 classic in ZX-6R). Lastnik prejšnjih dveh je bil foter. ZZR-1400? Ko bi vsaj modelček imel :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem ljubitelj kave. Najbolj paše zjutraj, po kosilu se je pa tudi ne branim.

Za ta naslov je pa steklo nekaj intelektualnega švica. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ki študiramo kako iz Kawlsaklna na kej druzga, smo izdajalci, a ne de? :grim :kva2:

oproščeno ti je samo če greš na pešhondo ali kolo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fellin´ like home here.. :evilgrin:

(tema pa se najbrž ne bo ravno dolgo obdržala..)

Popravljeno . Popravil greenninja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak išče svoj stroj sej če ga najde je pa vprašanje idealno ne obstaja al pa tud kawa je stroj k ma dušo je za na cesto in na stezo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole...: kot mulcu na MZ-ju mi je kolega dal svojega Z900 za en krog. Božanski občutki, kaj naj rečem. Sem menjal kar nekaj znamk motorjev, zdaj pa imam že drugega zapored Kawasakija. In ob menjavi (upam da še pred pomladjo), ciljam spet na Kawla. Verjetno sem Kawaman zaradi onega 900... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je pa Kawasaki najdu, ene 7 let nazaj, zarad prejšnjega lastnika mi je pošteno zredčil frizuro. Elisa je zadevo sanirala, in z mojim oldijem sva res prjatla. Mogoče letos postanem ene sorte izdajalc. ampak zelenko ostane v garaži, za nedeljsko furo in spomin. Takih ne delajo več..... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem ljubitelj Kawasakijev :D

Sicer sem trenutno na GSXRju 750, ampak moj prvi motor je bil Kawasaki in upam, da bo naslednji tudi --> ZX-10R :kva2: Bi se že to rundo oziral po Kawasakiju, če bi le obdržal med svojo ponudbo tudi ZX-7R :) Drugače pa je tudi Suzuki zakon :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak išče svoj stroj sej če ga najde je pa vprašanje idealno ne obstaja al pa tud kawa je stroj k ma dušo je za na cesto in na stezo

:worship:

Tudi jaz sem ljubitelj Kawasakijev :D

Sicer sem trenutno na GSXRju 750, ampak moj prvi motor je bil Kawasaki in upam, da bo naslednji tudi --> ZX-10R :kva2: Bi se že to rundo oziral po Kawasakiju, če bi le obdržal med svojo ponudbo tudi ZX-7R :) Drugače pa je tudi Suzuki zakon :evilgrin:

glavno da si s srcem pri nas :OK:

...jaz tudi ponosen lastnik kawasakija, in sicer zx-6r...kaj naj rečem...motor in pol :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidm da ste kar zagreti kawaborci naši zelenčki so tehnično u vrhu in u štric z ostalimi vidim (berem) kako tile bmw-aši hvaljo svoje nekateri so vozil kawe zdaj so pa zavistni k so šli na slabše cena pa je ohoho :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sevede... :whistle:

ti je že žal, ha? :naughty: (zdaj pa sploh ko mamo svojo temo :kva2:lol )

LET THE GOOD TIMES ROLL!!!!!!!

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelene kawe so za kozlat. Sploh Ninje do 10! Čefurska konfekcija.

se podpišem :whistle:

SILVER rocks :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!