Skoči na vsebino

Kawaborci


bartoljdamjan

Priporočene objave

Ja res je :grim Jest bi jo dal kar za predsednico nas kawaborcev. Naša mati :OK:

Ne želi si tega, dečko ... sem zelo stroga mama. :whistle:

Mislim,da ma z lastnimi otroci dovolj dela :whistle: in ne rabi še dodatnih otrok... ;)

:grrr

Banda, ste še vsi celi ali je že koga metalo letos?

Pa menda ja tebe ni? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je :grim Jest bi jo dal kar za predsednico nas kawaborcev. Naša mati :OK:

nena nori, pol nemo meli Lent festivala. :headbang: Po Lentu pa jo lahko maš, smo moraš MB sekcijo takdolgo častit da Vapotek neo htel več Uniona, jaz pa ne Laškega pit. :naughty:

Banda, ste še vsi celi ali je že koga metalo letos?

2x pri šanku prejšni tedn (zelo resno) :headbang:

pa včere na Golici ko sn htel ven iz grabna (nič resnega) :wacko:

Kaj je zaj z toto našo THE KAWA furo, pol sezone je že mimo, vi pa nič :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda, ste še vsi celi ali je že koga metalo letos?

me je vrglo zadnč na žurki u grmovje ...sam se nč ne spomnem ....mal sm bil popraskan heheheh :P ...... motor ...doma....spi....cel.... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda, ste še vsi celi ali je že koga metalo letos?

No ja jest sm že meu kakšn mesec nazaj "katapult" čez belanco... (res da še s tastaro Yamaho)

Letos pa me v garaži že čaka Kawasaki, tko da po eni strani me že firbec muči kako se je pa s Kawasakijem vozit po naših cestah :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... pa včere na Golici ko sn htel ven iz grabna (nič resnega) :wacko:

Kaj je zaj z toto našo THE KAWA furo, pol sezone je že mimo, vi pa nič :(

Počasi, miško ... nismo vsi naštelani na sneg kot ti!

:whistle: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja jest sm že meu kakšn mesec nazaj "katapult" čez belanco... (res da še s tastaro Yamaho)

Letos pa me v garaži že čaka Kawasaki, tko da po eni strani me že firbec muči kako se je pa s Kawasakijem

ziher se z KAWO najlepše pade :naughty: , ampak ne sprobavaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater kawaborci maste eni mopede konzervirane skozi celo leto :naughty:

le tu in tam se kak norec vozi po snegu :whistle: aja bremz jaz sem naslednji dan z avtom komaj gor prilezo :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda, ste še vsi celi ali je že koga metalo letos?

a kdo kaj ve kaj je z našo Nevo iz elise bojda jo je padla na Panoniji upam da ji ni hudega čeprav je v kliničnem in upam da ni krstila tanovo ninjo z baje 200koniči na katero je ponosna,vsekakor želim ji čimhitrejše okrevanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja jest sm že meu kakšn mesec nazaj "katapult" čez belanco... (res da še s tastaro Yamaho)

Letos pa me v garaži že čaka Kawasaki, tko da po eni strani me že firbec muči kako se je pa s Kawasakijem vozit po naših cestah :evilgrin:

nič kaj prijetno, dans me je spet tak fajn spajtlalo eni naši lokalni cesti, beri kolovozu...polno lukenj in flik...mater si bo treba en stabilizator čimprej umislit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater kawaborci maste eni mopede konzervirane skozi celo leto :naughty:

le tu in tam se kak norec vozi po snegu :whistle: aja bremz jaz sem naslednji dan z avtom komaj gor prilezo :unsure:

ti le glej da ne bo po nesreči tvoj konzerviran: KLIK

nič kaj prijetno, dans me je spet tak fajn spajtlalo eni naši lokalni cesti, beri kolovozu...polno lukenj in flik...mater si bo treba en stabilizator čimprej umislit...

kaj stabilizator, rajši se pejt vozit na cesto, kolovoze in podobne pešpoti pa puski kroslam in endurcem na voljo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti le glej da ne bo po nesreči tvoj konzerviran: KLIK

kaj stabilizator, rajši se pejt vozit na cesto, kolovoze in podobne pešpoti pa puski kroslam in endurcem na voljo

ze zrihtano :naughty: hvala vseeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je bil tudi tvoj med temi nesrečneži?

hja če je se kr edini v sloveniji. pa kaksa je vrjetnost .....

ampak drugi je bil v 2 dneh tukaj menjano pa v 5 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti le glej da ne bo po nesreči tvoj konzerviran: KLIK

kaj stabilizator, rajši se pejt vozit na cesto, kolovoze in podobne pešpoti pa puski kroslam in endurcem na voljo

pri nas ni normalnih cest, vse je en vlki kolovoz hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja jest sm že meu kakšn mesec nazaj "katapult" čez belanco... (res da še s tastaro Yamaho)

Letos pa me v garaži že čaka Kawasaki, tko da po eni strani me že firbec muči kako se je pa s Kawasakijem vozit po naših cestah :evilgrin:

kako se pa peta obnese? al bo treba kej pošraufat? ti sam povej pa prletim z purmašino pa parimi M22,... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nas ni normalnih cest, vse je en vlki kolovoz hehe

pol pa počas vn iz vukojebije, pol pa sam prvij.........................motorja na prvi kandelaber, ker drugje po svetu se tudi krade,...pač nekaj kar v vukojebinah še ni razvito :evilgrin: :lol1:

Popravljeno . Popravil fossil
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vas malo zrajcam, kaj je prava trgovina :naughty: :naughty: saj bi blo če nebi 34 kawasakijev mel not :whistle:

aja druge polovice trgovine nisem raje slikal

post-16508-1206731644_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako se pa peta obnese? al bo treba kej pošraufat? ti sam povej pa prletim z purmašino pa parimi M22,... :grim

:whistle: :whistle: hja najebala je ravno ista noga tko da zdej že ne vem več točn a me cel gležen boli al samo peta... Mah sej preden se to vreme urihta bom že ceu zdrav :whistle: razn če ne skuham še kakšno umes :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:whistle: :whistle: hja najebala je ravno ista noga tko da zdej že ne vem več točn a me cel gležen boli al samo peta... Mah sej preden se to vreme urihta bom že ceu zdrav :whistle: razn če ne skuham še kakšno umes :kva2: :kva2:

a pol si se od učer na dones že sestavu, glede na to da se je dones vreme kr porihtal :whistle:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol si se od učer na dones že sestavu, glede na to da se je dones vreme kr porihtal :whistle:

:lol1:

Ne ne ne ne bom še malo počakav, da se cesta sčisti in da bodo toplejši dnevi :naughty: pole pa peljem Kawo na sprehod :whistle: :whistle: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil PETARDA46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!